Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту

Список депутатів Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Графік прийому та контакти депутатів міської ради 

Склад постійних комісій міської ради сьомого демократичного скликання

Список депутатських фракцій у Коломийській міській раді сьомого демократичного скликання

  
Андрейченко В.О.
Звіт за 2016 рік
Звіт за 2017 рік
Звіт за 2018 рік

 
        Базюк Т.В.
Звіт за 2016 рік
Звіт за 2017 рік
Звіт за 2018 рік
  
Боднарук Т. В.
Звіт за 2016 рік
Звіт за 2017 рік
Звіт за 2018 рік
 
Божик А. М.
Звіт за 2016 рік
Звіт за 2017 рік
Звіт за 2018 рік
  
Бордун Л. Б.
Звіт за 2016 рік
Звіт за 2017 рік 
Звіт за 2018 рік
  
Будзінський В. Б.
Звіт за 2016 рік
Звіт за 2017 рік 
Звіт за 2018 рік
 
Белявська Л. Г.
Звіт за 2016 рік
Звіт за 2017 рік 
Звіт за 2018 рік
 
Василевський В. Д. 
Звіт за 2016 рік
Звіт за 2017 рік 
Звіт за 2018 рік
  
Васкул П. П.
Звіт за 2016 рік
Звіт за 2017 рік 
Звіт за 2018 рік
  
Гнатишин Т. Ф.
Звіт за 2016 рік
Звіт за 2017 рік 
Звіт за 2018 рік

 Приймак В.М.jpg 
Приймак В. М.
Звіт за 2018 рік
 
Гуменюк І.М. 
Звіт за 2016 рік
Звіт за 2017 рік 
Звіт за 2018 рік 
  
Жупанський Л. С.
Звіт за 2016 рік
Звіт за 2017 рік 
Звіт за 2018 рік
  
Заграновський Є. Т.
Звіт за 2016 рік
Звіт за 2017 рік 
Звіт за 2018 рік
  
Ільчишин І. Ф.
Звіт за 2016 рік
Звіт за 2017 рік 
Звіт за 2018 рік
 
Козоріз В. Г.  
Звіт за 2016 рік
Звіт за 2017 рік 
Звіт за 2018 рік
  
Костюк І. В.
Звіт за 2016 рік
Звіт за 2017 рік 
Звіт за 2018 рік
  
Кривюк П. Д.
Звіт за 2016 рік
Звіт за 2017 рік 
Звіт за 2018 рік
 
Крутко Р.І.
Звіт за 2016 рік
Звіт за 2017 рік 
Звіт за 2018 рік 


 
Лосюк С. П
Звіт за 2016 рік
Звіт за 2017 рік 
Звіт за 2018 рік 
 
Луцак Г. П.
Звіт за 2016 рік
Звіт за 2017 рік 
Звіт за 2018 рік
  
Мельничук В. Б.
Звіт за 2016 рік
Звіт за 2017 рік 
Звіт за 2018 рік
 
Михайлюк М. І.
Звіт за 2016 рік
Звіт за 2017 рік 
Звіт за 2018 рік
 
Петрів О. В.
Звіт за 2016 рік
Звіт за 2017 рік 
Звіт за 2018 рік
  
Поясик О. Г.   
Звіт за 2016 рік
Звіт за 2017 рік 
Звіт за 2018 рік
  
Проскурняк С. І.
Звіт за 2016 рік
Звіт за 2017 рік 
Звіт за 2018 рік
 
Прусак М. С.
Звіт за 2016 рік
Звіт за 2017 рік 
Звіт за 2018 рік
 
Романюк Г. М. 
Звіт за 2016 рік
Звіт за 2017 рік 
Звіт за 2018 рік
  
Романюк О. І.
Звіт за 2016 рік
Звіт за 2017 рік 
Звіт за 2018 рік
 
Слободян Р. І.
Звіт за 2016 рік
Звіт за 2017 рік 
Звіт за 2018 рік
 
Міський голова
Слюзар І. Б.
Звіт за 2016 рік
Звіт за 2017 рік 
Звіт за 2018 рік
 
Станко К. А.
Звіт за 2016 рік
Звіт за 2017 рік 
Звіт за 2018 рік   

   
 Турянський А. В.
Звіт за 2016 рік
Звіт за 2017 рік
Звіт за 2018 рік
  
 Федчук С. В.
Звіт за 2016 рік
Звіт за 2017 рік
Звіт за 2018 рік   
  
Яцяк О. М.
Звіт за 2016 рік
Звіт за 2017 рік 
Звіт за 2018 рік
 


СПИСОК

депутатів Коломийської міської ради сьомого

демократичного скликання

 

1. Андрейченко Володимир Олександрович - ВО №24
2. Базюк Тамара Володимирівна - 
ВО №20
3. Белявська Леся Григорівна - 
ВО №2
4. Боднарук Тарас Володимирович - 
ВО №27
5. Божик Андрій Миколайович - 
ВО №28
6. Бордун Любомир Бориславович - 
ВО №1
7. Будзінський Віктор Богданович - 
ВО №25
8. Василевський Володимир Дмитрович - 
ВО №3
9. Васкул Петро Петрович - 
ВО №12
10. Гнатишин Тарас Федорович - 
ВО №9
11. Гуменюк Іван Михайлович
12. Жупанський Любомир Степанович - ВО №11
13. Заграновський Євгеній Томович  
14. Ільчишин Ігор Федорович -
ВО №14
15. Козоріз Василь Григорович - 
ВО №4
16. Костюк Ігор Васильович 
17. Кривюк Петро Дмитрович - 
ВО №32
18. Крутко Роман Ігорович - 
ВО №12
19. Лосюк Сергій Петрович - ВО №29
20. Луцак Галина Петрівна - 
ВО №15
21. Мельничук Володимир Богданович - ВО №8
22. Михайлюк Мирослав Іванович - 
ВО №31
23. Петрів Ольга Василівна - 
ВО №22
24. Поясик Олександр Геннадійович - 
ВО №13
25. Приймак Вячеслав Миколайович - ВО №26
26. Проскурняк Сергій Іванович - 
ВО №19
27. Прусак Мирослав Степанович - 
ВО №33
28. Романюк Геннадій Миронович
29. Романюк Олег Іванович - 
ВО №23
30. Слободян Руслан Ілліч - 
ВО №6
31. Станко Костянтин Анатолійович
32. Турянський Андрій Васильович - 
ВО №8  
33. Федчук Сергій Васильович - 
ВО №10
34. Яцяк Оксана Миколаївна - 
ВО №13



 

Склад

постійних комісій міської ради

сьомого демократичного скликання

 

з/п

Назва постійної комісії  у  сьомому скликанні

Прізвище ім’я по батькові депутата міської ради

Партія

  1

З питань депутатської діяльності, етики, регламенту, захисту прав людини, законності та правопорядку.

Бордун Л.Б.- голова

Поясик О.Г.

Слободян Р.І.

 

Об'єднання «Самопоміч»

УКРОП

РП Олега Ляшка

 

  2

З питань бюджету, інвестицій, соціально-економічного розвитку та зовнішньоекономічних відносин.

Крутко Р.І. - голова

Будзінський В.Б.

Базюк Т.В.

Яцяк О.М.

Станко К.А.

 

Об'єднання «Самопоміч»

ВО «Батьківщина»

РП Олега Ляшка

ГР «Народний контроль»

БПП «Солідарність»

 

   3

З питань підприємництва, регуляторної політики, архітектури, містобудування, транспорту та зв'язку.

Петрів О.В.  – голова

Гуменюк І.М.

Гнатишин Т.Ф.

Белявська Л.Г.

Турянський А.В.

Позафракційний депутат

Об'єднання «Самопоміч»

ВО «Батьківщина»

УНП

РП Олега Ляшка

   4

З питань комунальної власності, приватизації та оренди.

Проскурняк С.І. – заступник голови

Лосюк С.П.

Боднарук Т.В

Заграновський Є.Т.

Жупанський Л.C.

Об'єднання

«Самопоміч»

ВО «Батьківщина»

НРУ

ВО «Свобода»

БПП «Солідарність»

   5

З питань житлово-комунального і дорожнього  господарства та комунікацій.

Козоріз В.Г. - голова

Мельничук В.Б.

Василевський В.Д.

Прусак М.С.

Приймак В.М

УНП

ВО «Батьківщина»

ВО «Свобода»

НРУ

«Самопоміч»

   6

З питань освіти, культури, спорту, інформаційної  та молодіжної політики, соціального захисту та охорони здоров'я.

Романюк Г.М. - голова

Луцак Г.П.

Кривюк П.Д.

Ільчишин І.Ф.

Михайлюк М.І.

ГР «Народний контроль»

Об'єднання «Самопоміч»

ВО «Свобода»

Позафракційний депутат

НРУ

  7

З питань екології, використання земель, природних ресурсів та регулювання земельних відносин

Федчук С.В. - голова

Божик А.М.

Андрейченко В.О.

Васкул П.П.

Костюк І.В.

ВО «Батьківщина»

УНП

Об'єднання «Самопоміч»

ГР «Народний контроль»

УКРОП

 



 




з/п

Назва фракції,

ким утворена

Члени фракції

Керівник фракції

1

Депутатська фракція

політичної партії ВО «Батьківщина»

Федчук Сергій Васильович

Мельничук Володимир Богданович

Гнатишин Тарас Федорович

Будзінський Віктор Богданович

Лосюк Сергій Петрович

Федчук С. В.

 

2

Депутатська фракція політичної партії ВО «Свобода»

Заграновський Євгеній Томович 

Василевський Володимир Дмитрович

Кривюк Петро Дмитрович

Заграновський Є.Т.

3

Депутатська фракція політичної партії Народний Рух України

Боднарук Тарас Володимирович

Михайлюк Мирослав Іванович

Прусак Мирослав Степанович

Боднарук Т.В.

4

Депутатська фракція політичної партії

Українська народна партія

Божик Андрій Миколайович

Белявська Леся Григорівна

Козоріз Василь Григорович

Божик А. М.

5

Депутатська фракція політичної партії

«Громадський рух «Народний контроль»

Романюк Геннадій Миронович

Васкул Петро Петрович

Яцяк Оксана Миколаївна

Романюк Г. М.

6

Депутатська фракція політичної партії

«Об’єднання «Самопоміч»

Гуменюк Іван Михайлович

Крутко Роман Ігорович

Приймак В’ячеслав Миколайович

Андрейченко Володимир Олександрович

Бордун Любомир Бориславович

Проскурняк Сергій Іванович

Луцак Галина Петрівна

Гуменюк І. М.

 

7

Депутатська фракція

політичної партії Українське об’єднання патріотів «УКРОП»

Костюк Ігор Васильович

Поясик Олександр Геннадійович

Костюк І.В.

8

Депутатська фракція

політичної партії

«Радикальна партія Олега Ляшка»

Базюк Тамара Володимирівна

Слободян Руслан Ілліч

Турянський Андрій Васильович

Базюк Т.В.

9

Депутатська фракція

політичної партії

Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Жупанський Любомир Степанович

Романюк Олег Іванович

Станко Костянтин Анатолійович

Жупанський Л.С.

10

Депутатська група

Боднарук Тарас Володимирович

Михайлюк Мирослав Іванович

Прусак Мирослав Степанович

Заграновський Євген Томович

Василевський Володимир Дмитрович

Кривюк Петро Дмитрович

 

11

Позафракційні депутати

Петрів Ольга Василівна

Ільчишин Ігор Федорович

 


Контактні дані депутатів Коломийської міської ради

VII демократичного скликання

 

з/п

Депутат,

№ округу

 

Адреса та

телефон приймальні

Графік прийому

Електронна пошта

Помічик

    депутата

1

 

Депутатська фракціяполітичної партії ВО «Батьківщина»

 

Федчук Сергій Васильович

(округ № 10 добровільно)                     

вул.Чорновола,49

(03433) 5-10-61

 вівторок, четвер

10:00-16:00

09_m_Kolomyya@byut.com.ua

 

Букреєва Яна Олександрівна

Мицак Андрій Іванович

Строжук Ігор Ігорович

Скрипнюк Марта Юріївна

Стражник Ігор Михайлович

Мельничук Володимир Богданович

(округ № 8)

вул. Чорновола,49

(03433) 5-10-61

4-й четвер місяця

10:00-16:00

09_m_Kolomyya@byut.com.ua

oxmd_kol@i.ua

Герстель Ганна Методіївна Атаманюк Анна Володимирівна

Федоришин Володимир Євгенович

Гнатишин Тарас  Федорович

(округ № 9)

вул. Чорновола, 49

(03433) 5-10-61

2-й вівторок

10:00-16:00

09_m_Kolomyya@byut.com.ua

gnat2507@gmail.com

Ціховський Микола Васильович

Будзінський Віктор  Богданович

(округ № 25)

вул. Чорновола, 49

(03433) 5-10-61

2-й четвер місяця

10:00-16:00

09_m_Kolomyya@byut.com.ua

vibudz@gmail.com

Лейник Уляна Романівна

Сесорова Олена Володимирівна

Лосюк Сергій

Петрович

(округ № 29)

вул. Чорновола, 49

(03433) 5-10-61

4-й вівторок

10:00-16:00

09_m_Kolomyya@byut.com.ua

sergiilosiuk@ukr.net

2

 

Депутатська фракція політичної партії ВО «Свобода»

 

Заграновський Євгеній

Томович 

Міська рада,

каб. №14

 

вівторок

13:00-15:00

Алексеєва Ярослава Дмитрівна

Бубнов Сергій Володимирович

Жупанський Віталій Степанович

Голіней Юрій Юрійович

Василевський Володимир Дмитрович

(округ № 3)

Міська рада,

каб. №14

+38 067 589 70 32

вівторок

15:00-17:00

wasilevsku@gmail.com

Кривюк Петро Дмитрович

(округ №32)

вул. Мазепи, 235, каб.№24

+38 050 373 23 48

 

понеділок - п’ятниця

9:00-16:00

petro.kryv@gmail.com

3

 

Депутатська фракція політичної партії Народний Рух України

 

БоднарукТарас Володимирович

(округ № 27 добровільно)

вул.Чорновола 3/1

+38 050 60 299 39

 

 щовівторка

10:00-12:00

bodnaruk74@gmail.com

Михайлюк Мирослав Іванович

(округ № 31)

вул.Січинського, 21

(03433) 4-22-87

 

  щочетверга 10:00

integral.kol@gmail.com

Прусак Мирослав

Степанович

(округ № 33)

Міська рада,

каб. №14                +38 050 53 93 075

щочетверга

10-11 год.

 

4

 

Депутатська фракція політичної партії Українська народна партія

 

БожикАндрій Миколайович

(округ № 28

добровільно)

вул. Чорновола 2/1

+38 050 58 69 194

 

  щовівторка 11:00-13:00

agatagat7777@ukr.net

Гритчук Богдан Євгенович

Корбут Ярослав Ярославович

Білоус Галина Петрівна

Вережак Тетяна Ярославівна

Белявська Леся

Григорівна

(округ № 2)

Міська рада,              каб. №14

+38 096 481 16 30

щоп'ятниці

12:00-14:00

belyavskalesia@gmail.com

Кабарівська Людмила Василівна

Рак Василь Ярославович

Рожко Василь Андрійович

Сирвачова Ірина Володимирівна

Козоріз Василь Григорович

(округ № 4)

вул.Довбуша,147а

спорткомплекс

«Коломийщина»

+38 067 960 47 65

+38 098 97 880 85

понеділок, п’ятниця

10:00-12:00

Паньків Світлана Василівна

Іномістова Галина Антонівна

Кушманюк Ольга Михайлівна

Козоріз Мар’яна Петрівна

Чумак Світлана Миколаївна

5

 

Депутатська фракція політичної партії«Громадський рух «Народний контроль»

 

Романюк Геннадій Миронович

 

вул. Театральна, 17

+ 38 067 254 39 07

щосереди

17:00-18:00

Чопик Наталія Володимирівна

Васкул Петро

Петрович

(округ № 12)

вул. Театральна, 17

+38 066 422 65 62

щосереди

15:00-16:00

mixerrr666@i.ua

Харбіст Дмитро Михайлович

Яцяк Оксана Миколаївна

(округ № 13)

вул. Театральна, 17

+38 097 617 00 51

щосереди

17:00-18:00

 

rokssana@i.ua

Капустяк Вікторія Дмитрівна

Санатарчук Марія Дмитрівна

Ханас Мирослава Степанівна

6

 

Депутатська фракція політичної партії

«Об’єднання «Самопоміч»

 

Гуменюк Іван

Михайлович

 

вул.Січових Стрільців,16

(2-й поверх)

+38 096 687 56 20

+38 099 663 72 25

kolomiya_hlibokombinat@ukr.net

Галайчук Алла Миколаївна

Приймак В’ячеслав Миколайович

(округ № 26)

вул.Січових Стрільців,16

(2-й поверх)

+38 096 687 56 20

+38 099 663 72 25

4-й четвер місяця

18:00-20:00

viacheslavko@gmail.com

Крутко РоманІгорович

(округ №12)

вул.Січових Стрільців,16

(2-й поверх)

+38 096 687 56 20

+38 099 663 72 25

2-й четвер місяця

17:00-19:00

 

krutkoroman@yahoo.com

Образцова Вікторія Тарасівна

Крутко Андрій Ігорович

Аннюк Іванна Сергіївна

Хрустовська Любов Михайлівна

Андрейченко Володимир Олександрович

(округ №24)

вул.Січових Стрільців,16

 (2-й поверх)

+38 096 687 56 20

+38 099 663 72 25

1-ша середа місяця

17:30-19:00

 

v-andreychenko@ukr.net

Бордун Любомир Бориславович

(округ №1)

вул.Січових Стрільців,16

 (2-й поверх)

+38 096 687 56 20

+38 099 663 72 25

1-й четвер місяця

17:30-19:30

 

boromyr29@gmail.com

Кравчук Роман Михайлович

Білінська Ірина Василівна

Проскурняк              Сергій Іванович

(округ №19)

вул.Січових Стрільців,16

 (2-й поверх)

+38 096 687 56 20

+38 099 663 72 25

4-та середа місяця

17:30-19:00

 

terrakot75@gmail.com

Довірак Ігор Іванович

Луцак                 ГалинаПетрівна

(округ №15)

вул.Січових Стрільців,16

(2-й поверх)

+38 096 687 56 20

+38 099 663 72 25

3-й четвер місяця

19:00-20:00

 

galinalutsak@gmail.com

7

 

Депутатська фракція

політичної партії Українське об’єднання патріотів «УКРОП»

 

Костюк Ігор

 Васильович

(округ №17)

Міська рада,               каб. №14

+38 097 857 74 56

  щоп’ятниці

8:00-12:00

igor.igorbest.kostyk@gmail.com

Ішин Леся Федорівна

Томахова Уляна Миколаївна

Кутейніков Роман Вікторович

Гриньовський Андрій Яремович

 

Поясик Олександр Геннадійович

(округ №13)

Міська рада,                 каб. №14

+38 066 360 63 42

2-а,4-а середа місяця

14:00-17:00

pojasyk@gmail.com

Окунський Микола Петрович

Дубович Володимир Володимирович

8

 

Депутатська фракція

політичної партії

«Радикальна партія Олега Ляшка»

 

Базюк Тамара Володимирівна

 

вул. Сагайдачного Торговий центр «Європа»,                 2 пов. каб.№20

+ 38 050 968 60 42

субота

15:00-18:00

Базюк Олександра Маркіянівна

Рижих Катерина Сергіївна

Слободян                 РусланІлліч

(округ №6)

вул.Сагайдачного Торговий центр «Європа», 2 пов. каб.№20

+ 38 050 454 34 99

вівторок-п'ятниця

15:00-18:00

ruslan_illich@ukr.net

Турянський Святослав Ярославович

Мирний Віталій Олександрович

Кушнір Андрій Дмитрович Попівчук Павло Іванович

Слободян Уляна Русланівна

Турянський Андрій Васильович

(округ №8)

вул.Сагайдачного Торговий центр «Європа», 2 пов. каб.№20

+38 066 496 34 83

середа-субота

15:00-18:00

turik1989dekl@gmail.com

Івасютин Олександр Романович

Григорук Ярослав Михайлович

9

 

Депутатська фракція

політичної партії

Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Жупанський Любомир Степанович

(округ №11)

вул.Петлюри,9

+38 067 343 71 80

 

понеділок, середа, четвер, п’ятниця

10:00-15:00

zhupanskyy@gmail.com

Максимів Галина Ярославівн

Ілюк Марія Василівна

Довбуш Юлія Зіновіївна

Тимощук Ярослав Васильович

Станко Костянтин Анатолійович

 

вул.Петлюри,9

 

понеділок, середа, четвер, п’ятниця

10:00-15:00

stankokostya@gmail.com

Гойванюк Андрій Володимирович

Ткачук Богдан Богданович Тимофій Юрій Іванович

 

 

Ільчишин

Ігор Федорович

(округ №14)

Міська рада,

каб. №14

+38 067 344 78 44

 

 щовівторка

 12:00-14:00

ilchigor1@gmail.com

Сусак Іван Михайлович

Боднарук Оксана Володимирівна

Яремчук Олена Михайлівна

 

 

Дата зміни: 10.10.2019 13:37