Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту

Сайт працює у тестовому режимі Стара версія сайту

Список депутатів Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

Склад постійних комісій міської ради сьомого демократичного скликання

Список депутатських фракцій у Коломийській міській раді сьомого демократичного скликання


СПИСОК 
депутатів Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання

             1. Андрейченко Володимир Олександрович
             2. Базюк Тамара Володимирівна
             3. Белявська Леся Григорівна
             4. Боднарук Тарас Володимирович
             5. Божик Андрій Миколайович
             6. Бордун Любомир Бориславович 
             7. Будзінський Віктор Богданович 
             8. Василевський Володимир Дмитрович 
             9. Васкул Петро Петрович 
             10. Гнатишин Тарас Федорович 
             11. Григорук Володимир Романович 
             12. Гуменюк Іван Михайлович 
             13. Жупанський Любомир Степанович 
             14. Заграновський Євгеній Томович  
             15. Ільчишин Ігор Федорович 
             16. Козоріз Василь Григорович 
             17. Костюк Ігор Васильович 
             18. Кривюк Петро Дмитрович 
             19. Крутко Роман Ігорович 
             20. Лосюк Сергій Петрович 
             21. Луцак Галина Петрівна 
             22. Мельничук Володимир Богданович
             23. Михайлюк Мирослав Іванович
             24. Петрів Ольга Василівна
             25. Поясик Олександр Геннадійович
             26. Проскурняк Сергій Іванович
             27. Прусак Мирослав Степанович
             28. Романюк Геннадій Миронович
             29. Романюк Олег Іванович
             30. Слободян Руслан Ілліч
             31. Станко Костянтин Анатолійович
             32. Турянський Андрій Васильович
             33. Федчук Сергій Васильович
             34. Яцяк Оксана Миколаївна





 

СКЛАД 
постійних комісій міської ради сьомого демократичного скликання

             1. З питань депутатської діяльності, етики, регламенту, захисту прав людини, законності та правопорядку.


                             Бордун Л.Б.- голова        Об'єднання «Самопоміч»

                             Поясик О.Г.                     УКРОП

                             Слободян Р.І.                   РП Олега Ляшка



             2. З питань бюджету, інвестицій, соціально-економічного розвитку та зовнішньо-економічних відносин.


                             Крутко Р.І. - голова        Об'єднання «Самопоміч»

                             Будзінський В.Б.             ВО «Батьківщина»

                             Базюк Т.В.                        РП Олега Ляшка

                             Яцяк О.М.                         ГР «Народний контроль»

                             Станко К.А.                      БПП «Солідарність»



             3. З питань підприємництва, регуляторної політики, архітектури, містобудування, транспорту та зв'язку.


                             Петрів О.В.  – голова      БПП «Солідарність»

                             Гуменюк І.М.                   Об'єднання «Самопоміч»

                             Гнатишин Т.Ф.                ВО «Батьківщина»

                             Бєлявська Л.Г.                 УНП

                             Турянський А.В.              РП Олега Ляшка



             4. Зпитанькомунальноївласності, приватизаціїтаоренди.


                             Романюк О.І. - голова     БПП «Солідарність»

                             Проскурняк С.І.               Об'єднання «Самопоміч»

                             Лосюк С.П.                       ВО «Батьківщина»

                             Боднарук Т.В                    НРУ

                             Заграновський Є.Т.         ВО «Свобода»



             5. З питань житлово-комунального і дорожнього  господарства та комунікацій.


                             Козоріз В.Г. - голова       УНП

                             Мельничук В.Б.               ВО «Батьківщина»

                             Григорук В.Р.                    Об'єднання «Самопоміч»

                             Василевський В.Д.          ВО «Свобода»

                             Прусак М.С.                      НРУ



             6. З питань освіти, культури, спорту, інформаційної та молодіжної політики, соціального захисту та охорони здоров'я. 


                             Романюк Г.М. - голова   «Народний контроль»

                             Луцак Г.П.                         Об'єднання «Самопоміч»

                             Кривюк П.Д.                      ВО «Свобода»

                             Ільчишин І.Ф.                    БПП «Солідарність»

                             Михайлюк М.І.                 НРУ



             7. З питань екології, використання земель, природних ресурсів та регулювання земельних відносин


                             Федчук С.В. - голова    ВО «Батьківщина»

                             Божик А.М.                     УНП

                             Андрейченко В.О.          Об'єднання «Самопоміч»

                             Васкул П.П.                    ГР «Народний контроль»

                             Костюк І.В.                     БПП «Солідарність»


 

СПИСОК
депутатських фракцій у Коломийській міській раді сьомого демократичного скликання

1.Депутатська фракція політичної партії ВО «Батьківщина»


                         Федчук Сергій Васильович (керівник фракції)

                         Мельничук Володимир Богданович

                         Гнатишин Тарас Федорович

                         Будзінський Віктор Богданович

                         Лосюк Сергій Петрович


 


2.Депутатська фракція політичної партії ВО «Свобода»

                         Заграновський Євгеній Томович (керівник фракції)

                         Василевський Володимир Дмитрович

                         Кривюк Петро Дмитрович


 

3.Депутатська фракція політичної партії Народний Рух України

                         Боднарук Тарас Володимирович (керівник фракції)

                         Михайлюк Мирослав Іванович

                         Прусак Мирослав Степанович

 

4.Депутатська фракція політичної партії Українська народна партія

                         Божик Андрій Миколайович (керівник фракції)

                         Белявська Леся Григорівна

                         Козоріз Василь Григорович

 

5.Депутатська фракція політичної партії «Громадський рух «Народний контроль»

                         Романюк Геннадій Миронович (керівник фракції)

                         Васкул Петро Петрович

                         Яцяк Оксана Миколаївна

 

6.Депутатська фракція політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»

                         Гуменюк Іван Михайлович (керівник фракції)

                         Григорук Володимир Романович

                         Крутко Роман Ігорович

                         Андрейченко Володимир Олександрович

                         Бордун Любомир Бориславович

                         Проскурняк Сергій Іванович

                         Луцак Галина Петрівна

 

7.Депутатська фракція політичної партії Українське об’єднання патріотів «УКРОП»

                         Костюк Ігор Васильович (керівник фракції)

                         Поясик Олександр Геннадійович

 

8.Депутатська фракція політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка»

                         Базюк Тамара Володимирівна (керівник фракції)

                         Слободян Руслан Ілліч

                         Турянський Андрій Васильович

 

9.Депутатська фракція політичної партії Блок Петра Порошенка «Солідарність»

                         Романюк Олег Іванович (керівник фракції)

                         Жупанський Любомир Степанович

                         Станко Костянтин Анатолійович

 

10 Депутатська група

                         Боднарук Тарас Володимирович

                         Михайлюк Мирослав Іванович

                         Прусак Мирослав Степанович

                         Заграновський Євген Томович

                         Василевський Володимир Дмитрович

                         Кривюк Петро Дмитрович