Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
20.08.2018

Повідомлення про оприлюднення

20 серпня 2018 року

 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

 

Проект рішення виконавчого комітету Коломийської міської ради

"Прозатвердження порядку та умов організації і проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Коломиї» у новій редакції

Розробник — відділ економіки, інвестиційної політики та енергозбереження міської ради

         Проект рішення міської ради розробляється відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтями 1, 43-44 Закону України «Про автомобільний транспорт», постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 « Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» зі змінами та для забезпечення організації і підготовки проведення конкурсу на визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Коломиї.  

Проект рішення виконавчого комітету Коломийської міської ради "Прозатвердження порядку та умов організації і проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Коломиї» у новій редакції та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті Коломийської міської ради.

 

         Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу регуляторного впливу.

         Пропозиції та зауваження просимо надавати в письмовій формі:

–   поштою за адресою: 78203, м.Коломия, пр. Грушевського, 1;

–   електронною поштою за адресою: tower.ko_ekon@ukr.net

 

 


Повернення до списку