Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
24.10.2018

Повідомлення про врахування пропозицій щодо містобудівної документації

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ ОБГОВОРЕНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ

ПРОЕКТУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ

ПО ВУЛ. СПОРТИВНА СЕЛА САДЖАВКА КОЛОМИЙСЬКОЇ

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Рішенням Саджавської сільської ради Коломийської об’єднаної територіальної громади від 06.09.2018 р. № 868-27/2018«Про надання дозволу на розробку містобудівної документації детального плану території» відділу архітектури та містобудування міської ради було надано дозвіл на розроблення містобудівної документації детального плану території по вул. Спортивна села Саджавка Коломийської об’єднаної територіальної гормади.

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня     2011 р. № 555, відділ архітектури та містобудування Коломийської міської ради інформує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації.

Метою розроблення детального плану території є внесення змін у планування території с. Саджавка Коломийської об’єднаної територіальної гормади по Спортивна та розроблення детального плану території. З метою сформування житлового осередку, який попередньою містобудівною документацією не передбачався. Розміщення нової житлової забудови згідно планувальної структури запропонованої на території можливе при дотриманні усіх нормативних розривів та охоронних зон та узгодження рішень з відповідними експлуатуючими службами інженерних мереж відповідно до статей 10,16,18,19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 17 закону України «Про основи містобудування», та відповідно до частини 1.4 Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 06.11.2011. №290.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Основні техніко-економічні показники детального плану

 

 

 

           Показники

Одиниця

виміру

Вихідний

рік 2018р.

1.

Територія (в межах детального плану), всього в тому числі:

га

0.1744

1.1

 

В тому числі в межах охоронної зони ЛЕП 0,4 кВ

 

га

0,0038


 

 

Замовник розроблення детального плану території

 

Козуб’як Наталія Яківна

Підстава розроблення

Рішення Саджавської сільської ради                                         Коломийської об’єднаної територіальної громади

від 06.09.2018 р. № 868

 

Розробник

КП «АПБ» Надвірнянської райради

 

 

 

Місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації.

Ознайомитися з проектом містобудівної документації щодо розроблення проекту детального плану території с. Саджавка Коломийської об’єднаної територіальної громади по Спортивна, можна у відділі архітектури та містобудування міської ради за адресою: м. Коломия вул. Театральна, 13 та на офіційному сайті міської ради.

 

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій громадськості Колісник Андрій Ярославович − начальник відділу архітектури та містобудування Коломийської міської ради

Подання і завершення розгляду пропозицій:

24.10.2018 р. – 24.11.2018 р. відділ архітектури та містобудування                     (м. Коломия вул. Театральна, 13 тел. 2-48-61)

 


Повернення до списку