Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
01.04.2019

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта "Про проведення конкурсу з організації та управління рухом міського пасажирського транспорту загального користування в м. Коломиї"

Проект рішення виконавчого комітету Коломийської міської ради

"Про проведення конкурсу з організації та управління рухом міського пасажирського транспорту загального користування в м. Коломиї"

 

Розробник — відділ економіки, інвестиційної політики та енергозбереження Коломийської міської ради

         Проект рішення виконавчого комітету міської ради розробляється з метою залучення на конкурсних засадах суб’єкта господарювання для виконання функцій з організації та управління рухом автобусів і підготовки інформації про роботу перевізників, впровадження автоматизованої системи інформаційного забезпечення пасажирських перевезень.

Проект рішення виконкому "Пропроведення конкурсу з організації та управління рухом міського пасажирського транспорту загального користування в м. Коломиї" та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті Коломийської міської ради.

         Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу регуляторного впливу.

         Пропозиції та зауваження просимо надавати в письмовій формі:

–   поштою за адресою: 78203, м. Коломия, пр. М. Грушевського, 1;

–    електронною поштою за адресою: tower.ko_ekon@ukr.net

 


Повернення до списку