Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
10.07.2019

ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ПО ВУЛ. УКРАЇНСЬКА СЕЛА САДЖАВКА (В МЕЖАХ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ МАКСИМ’ЮК М.М.) КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ

ПРОЕКТУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ

ПО ВУЛ. УКРАЇНСЬКА СЕЛА САДЖАВКА (В МЕЖАХ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ МАКСИМ’ЮК М.М.) КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

 

Рішенням Коломийської міської ради від 23.05.2019р. № 3725-45/2019«Про надання дозволу на розроблення детального плану території по вул. Українська у с. Саджавка Коломийської міської об’єднаної територіальної громади» відділу архітектури та містобудування міської ради було надано дозвіл на розроблення містобудівної документації детального плану території по вул. Українська села Саджавка Коломийської міської об’єднаної територіальної громади.

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня    2011 р. № 555, відділ архітектури та містобудування Коломийської міської ради інформує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації.

Метою розроблення детального плану території є внесення змін у планування території с. Саджавка Коломийської міської об’єднаної територіальної громади по вул. Українська та розроблення детального плану території. З метою сформування житлового осередку, який попередньою містобудівною документацією не передбачався. Розміщення нової житлової забудови згідно планувальної структури запропонованої на території можливе при дотриманні усіх нормативних розривів та охоронних зон та узгодження рішень з відповідними експлуатуючими службами інженерних мереж відповідно до статей 10,16,18,19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 17 закону України «Про основи містобудування», та відповідно до частини 1.4 Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 06.11.2011. №290.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Основні техніко-економічні показники детального плану

 

 

 

Замовник розроблення детального плану території

 

Коломийська міська рада

 

Підстава розроблення

 

Рішення Коломийської міської ради від 23.05.2019р. № 3725-45/2019

 

Розробник

ФОП Василинюк М.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації.

Ознайомитися з проектом містобудівної документації щодо розроблення проекту детального плану території с. Саджавка Коломийської міської об’єднаної територіальної громади по вул. Українська, можна у відділі архітектури та містобудування міської ради за адресою: м. Коломия вул. Театральна, 13 та на офіційному сайті міської ради.

 

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій громадськості Колісник Андрій Ярославович − начальник відділу архітектури та містобудування Коломийської міської ради

Подання і завершення розгляду пропозицій:

10.07.2019 р. – 12.08.2019 р. відділ архітектури та містобудування                     (м. Коломия вул. Театральна, 13 тел. 2-48-61)

 


Повернення до списку