Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
12.08.2019

Вакансія в управлінні комунального господарства міської ради

Коломийським міським головою згідно зі статтею 10 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” оголошено конкурс на заміщення вакантної посади:

  - начальника відділу економічного аналізу та планування управління комунального господарства міської ради

Вимоги до кандидатів:

на посаду начальника відділу економічного аналізу та планування управління комунального господарства міської ради – вища економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст, магістр. Стаж роботи в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи на керівних посадах в іншій сфері не менше 5 років, вільне володіння комп'ютером.

         Згідно з чинним порядком заміщення вакантних посад конкурсанти складають у письмовій формі іспит на знання Конституції України, законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про запобігання корупції” та законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень.

         Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у відділ кадрів міської ради документи:

- заяву про участь у конкурсі;

- заповнену особову картку державного службовця з додатками;

- дві фотокартки розміром 4×6;

- копії документів про освіту;

- копію документа, що посвідчує особу,

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік здійснюється згідно із Законом України “Про запобігання корупції” шляхом заповнення відповідних форм на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції з використанням програмних засобів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

До документів можна подати додаткову інформацію стосовно освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації.

Подати заяву та інші документи, а також одержати необхідні бланки і перелік питань на іспит можна за адресою: м.Коломия, проспект Михайла Грушевського, 1, каб. №22, тел.5-04-58.

         Документи приймаються до 12.09.2019р.

 

 

 

 

 

 

 

 


Повернення до списку