Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
20.08.2019

Конкурси на заміщення вакантних посад

Коломийським міським головою згідно зі статтею 10 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” оголошено конкурс на заміщення вакантних посад:

-         головного спеціаліста відділу з питань благоустрою міста управління комунального господарства міської ради;

-         спеціаліста 1 категорії відділу з питань благоустрою міста управління комунального господарства міської ради;

-         начальника відділу – головного бухгалтера відділу обліку та фінансової звітності управління комунального господарства міської ради (на час відсутності основного працівника);

-         спеціаліста 1 категорії відділу перспективного розвитку та капітального будівництва міської ради.

 

Відповідно до Порядку проведення конкурсу та згідно з Типовими професійно-кваліфікаційними характеристиками посад встановити кваліфікаційні вимоги до кандидатів: 

на посаду головного спеціаліста відділу з питань благоустрою міста управління комунального господарства міської ради – вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст, магістр. Стаж служби в органах місцевого самоврядування або державної служби не менше 3 років, або стаж роботи в інших сферах не менше 5 років, вільне володіння комп’ютером, володіння державною мовою на рівні ділового спілкування.

 

на посаду спеціаліста 1 категоріївідділу з питань благоустрою міста управління комунального господарства міської ради – базова вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр. Без вимог до стажу роботи, вільне володіння комп’ютером, володіння державною мовою на рівні ділового спілкування. 

на посаду начальника відділу – головного бухгалтера відділу обліку та фінансової звітності управління комунального господарства міської ради – вища економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст, магістр у сфері економіки або бухгалтерського обліку. Стаж роботи в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи на керівних посадах в іншій сфері не менше 5 років, вільне володіння комп'ютером, володіння державною мовою на рівні ділового спілкування. 

на посаду спеціаліста 1 категорії відділу перспективного розвитку та капітального будівництва міської ради – вища освіта у галузі будівництва або економіки за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр. Без вимог до стажу роботи, вільне володіння комп'ютером, володіння державною мовою на рівні ділового спілкування.

 

         Згідно з чинним порядком заміщення вакантних посад конкурсанти складають у письмовій формі іспити на знання Конституції України, законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про запобігання корупції” та законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень.

         Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у відділ кадрів документи: заяву про участь у конкурсі; заповнену особову картку державного службовця з додатками; одну фотокартку розміром 4×6; копії документів про освіту; копію документа, що посвідчує особу, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних). Подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік здійснюється згідно із Законом України "Про запобігання корупції" шляхом заповнення відповідних форм на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з використанням програмних засобів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

До документів можна подати додаткову інформацію стосовно освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації.

         Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення.

Подати заяву та інші документи, а також одержати необхідні бланки і перелік питань на іспит можна за адресою: м.Коломия, проспект Михайла Грушевського, 1, каб. №22, тел.5-04-58. 

Документи приймаються до 20.09.2019р.

 Повернення до списку