Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
05.12.2019

Конкурс на заміщення вакантних посад-

Коломийським міським головою згідно зі статтею 10 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” оголошено конкурс на заміщення вакантних посад: 

-         головного спеціаліста відділу економіки міської ради;

-         адміністратора відділу оформлення паспортів громадянина України управління надання адміністративних послуг міської ради;

-         спеціаліста 1 категорії – інспектора відділу з питань державного архітектурно-будівельного контролю міської ради.

 Відповідно до Порядку проведення конкурсу та згідно з Типовими професійно-кваліфікаційними характеристиками посад встановити кваліфікаційні вимоги до кандидатів: 

 на посаду головногоспеціаліста відділу економікиміської ради – вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра. Без вимог до стажу роботи, вільне володіння комп’ютером, вільне володіння державною мовою.

 на посаду адміністратора відділу оформлення паспортів громадянина України управління надання адміністративних послуг міської ради – вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня магістра, спеціаліста. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року, вільне володіння комп’ютером, вільне володіння державною мовою.

на посаду спеціаліста 1 категорії – інспектора відділу з питань державного архітектурно-будівельного контролю міської ради – вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра; за напрямком професійного спрямування будівництво та архітектура. Без вимог до стажу роботи, вільне володіння комп'ютером, вільне володіння державною мовою. 

         Згідно з чинним порядком заміщення вакантних посад конкурсанти складають у письмовій формі іспити на знання Конституції України, законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про запобігання корупції” та законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень.

         Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у відділ кадрів документи: заяву про участь у конкурсі; заповнену особову картку державного службовця з додатками; одну фотокартку розміром 4×6; копії документів про освіту; копію документа, що посвідчує особу, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних). Подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік здійснюється згідно із Законом України "Про запобігання корупції" шляхом заповнення відповідних форм на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з використанням програмних засобів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

До документів можна подати додаткову інформацію стосовно освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації.

         Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення.

Подати заяву та інші документи, а також одержати необхідні бланки і перелік питань на іспит можна за адресою: м.Коломия, проспект Михайла Грушевського, 1, каб. №22, тел.5-04-58. 

Документи приймаються до 03.01.2020р.


Повернення до списку