Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
19.12.2019

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ПРО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТУ ЗМІНИ №3 ДО ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ С. ТОВМАЧИК КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СУМІЩЕНИЙ З ДЕТАЛЬНИМ ПЛАНОМ ТЕРИТОРІЇ (В МЕЖАХ ЗЕМЕЛЬНОЇ Д

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТУ

ЗМІНИ №3 ДО ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ С. ТОВМАЧИК КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СУМІЩЕНИЙ З ДЕТАЛЬНИМ ПЛАНОМ ТЕРИТОРІЇ (В МЕЖАХ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ РЕЛІГІЙНОЇ ГРОМАДИ ПРЕСВЯТОЇ ТРІЙЦІ КОЛОМИЙСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УГКЦ) ДЛЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ ХРАМУ

Завантижити матеріали

Рішенням Коломийської міської ради Коломийської об’єднаної територіальної громади від 19.09.2019 р. № 3963-51/2019 «Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації «Детальний план території з внесенням змін в генеральний план (в межах земельної ділянки релігійної громади Пресвятої Трійці Коломийської єпархії УГКЦ) села Товмачик Коломийської міської об’єднаної територіальної громади» відділу архітектури та містобудування міської ради було надано дозвіл на розроблення проекту зміни №3 до генерального плану с. Товмачик Коломийської міської об’єднаної територіальної громади суміщений з детальним планом території (в межах земельної ділянки релігійної громади Пресвятої Трійці Коломийської єпархії УГКЦ) для обслуговування храму.

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня     2011 р. № 555, відділ архітектури та містобудування Коломийської міської ради інформує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації.

Метою розроблення детального плану території є внесення змін до генерального плану с. Товмачик Коломийської міської об’єднаної територіальної громади суміщений з детальним планом території (в межах земельної ділянки релігійної громади Пресвятої Трійці Коломийської єпархії УГКЦ) для обслуговування храму. З метою сформування сакрального осередку, який попередньою містобудівною документацією не передбачався. Розміщення нової забудови згідно планувальної структури запропонованої на території можливе при дотриманні усіх нормативних розривів та охоронних зон та узгодження рішень з відповідними експлуатуючими службами інженерних мереж відповідно до статей 10,16,18,19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 17 закону України «Про основи містобудування», та відповідно до частини 1.4 Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 06.11.2011. №290.

 

 

 

 


 

Основні Техніко-економічні показники детального плану території

 

п/п

Найменування

Один.

виміру

Кількість

1

Площа території ДПТ

га

0,0495

2

Площа ділянки

га

0,0495

3

Площа забудови

м2

93,20

4

Площа мощення

м2

250,00

5

Площа озеленення

м2

151,80

 

 

 

Замовник розроблення детального плану території

 

 

Коломийська міська рада

Підстава розроблення

Рішення Коломийської міської ради Коломийської об’єднаної територіальної громади

від 19.09.2019 р. № 3963-51/2019

 

Розробник

ФОП О.В. Микуляк      

 

Місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації.

Ознайомитися з проектом містобудівної документації щодо розроблення проекту зміни №3 до генерального плану с. Товмачик Коломийської міської об’єднаної територіальної громади суміщений з детальним планом території (в межах земельної ділянки релігійної громади Пресвятої Трійці Коломийської єпархії УГКЦ) для обслуговування храму, можна у відділі архітектури та містобудування міської ради за адресою: м. Коломия вул. Театральна, 13 та на офіційному сайті міської ради.

 

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій громадськості Колісник Андрій Ярославович − начальник відділу архітектури та містобудування Коломийської міської ради

Подання і завершення розгляду пропозицій:

19.12.2019 р. – 19.01.2020 р. відділ архітектури та містобудування                     (м. Коломия вул. Театральна, 13 тел. 2-48-61)


Повернення до списку