Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
07.02.2020

Департамент соціальної політики Коломийської міської ради інформує:

Впродовж січня 2020 року рейдовою робочою групою в складі представників департаменту соціальної політики міської ради, відділу з питань контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення міської ради, Коломийської міськрайонної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості, Коломийського управління ГУ ДПС в Івано-Франківській області, відділу економіки, інвестиційної політики та енергозбереження міської ради, міського управління ДПСС ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, Коломийського ВН ГУНП в Івано-Франківській області, відділу забезпечення наповнення бюджету № 4 фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області було проведено інформаційно - роз’яснювальну роботу серед 566 суб’єктів господарювання та найманих працівників щодо порядку використання найманої праці відповідно до вимог чинного трудового законодавства, а також щодо соціальних ризиків для громадян, які погоджуються працювати нелегально та отримувати заробітну плату неофіційно.
Суб’єктів господарювання та найманих працівників проінформовано про порядок використання найманої праці відповідно до вимог чинного трудового законодавства, неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, а також про відповідальність, яка виникає у разі порушення законодавства про працю, зокрема у вигляді накладання штрафів, які передбачені ст. 265 Кодексу законів про працю України. Всім суб’єктам господарювання були роздані відповідні інформаційні листівки.
За результатами роботи рейдової робочої групи, за даними Коломийського управління ГУ ДПС в Івано-Франківській області, у січні 2020 року 71 фізична особа – підприємець, що зареєстровані у місті Коломия та 14 ФОП, які зареєстровані в районі, а діяльність здійснюють у місті Коломия, обрали спрощену систему оподаткування, 149 роботодавців (без державних, комунальних та установ, які фінансуються з бюджету), що зареєстровані у місті Коломия, подали повідомлення про прийняття на роботу 288 працівників, тим самим легалізовано 1360,2 тис. грн. заробітної плати.

Повернення до списку