Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
06.07.2020

Вакансія головного спеціаліста - бухгалтера відділу фінансування та бухгалтерського обліку департаменту соціальної політики міської ради

Коломийським міським головою згідно зі статтею 10 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” оголошено конкурс на заміщення вакантної посади:

 

-         головного спеціаліста - бухгалтера відділу фінансування та бухгалтерського обліку департаменту соціальної політики міської ради.

 

Відповідно до Порядку проведення конкурсу та згідно з Типовими професійно-кваліфікаційними характеристиками посад встановити кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

 

головного спеціаліста - бухгалтера відділу фінансування та бухгалтерського обліку департаменту соціальної політики міської ради – вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра, за напрямком професійного спрямування облік і аудит або фінанси. Без вимог до стажу роботи, вільне володіння комп’ютером, вільне володіння державною мовою.

 

         Згідно з чинним порядком заміщення вакантних посад конкурсанти складають у письмовій формі іспити на знання Конституції України, законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про запобігання корупції” та законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень.

         Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у відділ кадрів документи: заяву про участь у конкурсі; заповнену особову картку державного службовця з додатками; одну фотокартку розміром 4×6; копії документів про освіту; копію документа, що посвідчує особу, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних). Подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік здійснюється згідно із Законом України "Про запобігання корупції" шляхом заповнення відповідних форм на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з використанням програмних засобів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

До документів можна подати додаткову інформацію стосовно освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації.

         Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення.

Подати заяву та інші документи, а також одержати необхідні бланки і перелік питань на іспит можна за адресою: м.Коломия, проспект Михайла Грушевського, 1, каб. №22, тел.5-04-58.

 

Документи приймаються до 04.08.2020р.

 

 

 

 

Начальник відділу кадрів                                            Ольга Денисюк


Повернення до списку