Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
RSS
 • 22 травня 2019

  У музеї історії Коломиї можна буде ознайомитися із книгами-претендентами на премію Тараса Мельничука У музеї історії Коломиї можна буде ознайомитися із книгами-претендентами на премію Тараса Мельничука

  24 травня о 13:00 годині в музеї історії міста Коломиї відбудеться презентація книг претендентів на здобуття міської літературної премії імені Тараса Мельничука. Запрошуємо коломиян та гостей міста.

 • 22 травня 2019

  Яким чином внутрішньо переміщені особи можуть отримати доступ до безкоштовних медичних послуг Яким чином внутрішньо переміщені особи можуть отримати доступ до безкоштовних медичних послуг

  Консультує міністр юстиції Павло Петренко

 • 22 травня 2019

  Свято переможців мистецьких конкурсів відбулося в Коломиї Свято переможців мистецьких конкурсів відбулося в Коломиї

  21 травня о 14:00 годині в музеї історії міста Коломиї відбулося нагородження дітей-переможців Міжнародних, Всеукраїнських та обласнихконкурсів. Учні мистецьких шкіл та вихованці гуртків міського палацу культури "Народний дім" за зайняті призові місця у конкурсах отримали грамоти управління культури Коломийської міської ради, сертифікати від магазину «Книжкова хата» та міжнародного благодійного фонду «Покуття». Грамотами управління культури були нагороджені викладачі мистецьких шкіл та керівники гуртків МПК «Народний дім». Діти-переможці конкурсів виконали музичні номери. В залі музею також відбулася виставка робіт учнів дитячої художньої школи імені Ярослава Пстрака.

 • 22 травня 2019

  20 травня Ігор Слюзар прийняв 50 громадян з особистих питань 20 травня Ігор Слюзар прийняв 50 громадян з особистих питань

  Під час особистого прийому жителі отримали кваліфіковані відповіді на всі порушені питання, Ігор Слюзар надав роз’яснення громадянам та доручення працівникам відповідних структурних підрозділів міської ради щодо їх оперативного опрацювання та остаточного вирішення.

 • 21 травня 2019

  Щодо дотримання законодавства про працю Щодо дотримання законодавства про працю

          Відділом з питань праці та соціально-трудових відносин департаменту соціальної політики Коломийської міської ради опрацьовано перелік суб'єктів господарювання, які за даними Коломийського управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області розірвали трудові договори з найманими працівниками в ІV кварталі 2018 року та січні 2019 року.

 • 21 травня 2019

  Перепоховані нащадки Кирила Трильовського Перепоховані нащадки Кирила Трильовського

  Сьогодні відбулося перепоховання нащадків відомого коломиянина, громадського діяча, адвоката Кирила Трильовського.
  Прах дочки Кирила Трильовського Марії та онуки Калини передали з Мюнхена.
  Сьогодні виконано останню волю покійної доньки, відомої піаністки Марії Чічки-Андрієнко: їх із донькою поховано в одній могилі із Кирилом Трильовським у рідній Коломиї на Монастирку.

 • 21 травня 2019

  Виставка робіт учнів Коломийської дитячої художньої школи Виставка робіт учнів Коломийської дитячої художньої школи

  16 травня о 14:00 годині в міському палаці культури «Народний дім» відбулася виставка робіт учнів Коломийської дитячої художньої школи імені Ярослава Пстрака до свята української молоді «Україна понад усе» в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції «Василь Стефаник, Іван Франко, Андрей Шептицький у контексті культурно-історичних процесів кінця XIX-початку XX ст.»

 • 20 травня 2019

  Синоптики прогнозують значні опади 20-22 травня Синоптики прогнозують значні опади 20-22 травня

  Увечері 20 травня та протягом доби 21 травня по області та місту очікується сильний дощ, гроза, град, при грозі шквалисте посилення вітру 15-20 м/с.

  Відтак ввечері 20 травня та впродовж 21-22 травня синоптики прогнозують на річках басейнів Дністра та Прута формування дощового паводку з підйомами рівнів води на 1-2 м, на окремих ділянках у місцях звуження русла до 2,5 м над рівнями 20 травня станом на 8.00 год.

 • 20 травня 2019

  Громада вшанувала пам’ять жертв політичних репресій Громада вшанувала пам’ять жертв політичних репресій

  19 травня 2019 року о 12:00 годині на площі біля статуї Божої Матері  відбувся мітинг-реквієм на вшанування пам’яті жертв політичних репресій. Духовенство УГКЦ та ПЦУ відслужило поминальну панахиду. Заступник міського голови Володимир Бойцан поклав квіти до підніжжя статуї Матері Божої. Супроводжував захід народний аматорський хор «Просвіта» МПК «Народний дім» під керівництвом заслуженого працівника культури України Романа Хімея.

 • 20 травня 2019

  18 травня в музеї історії міста Коломиї відзначили Міжнародний день музеїв 18 травня в музеї історії міста Коломиї відзначили Міжнародний день музеїв

  З професійним святом працівників музею вітали начальник управління культури Коломийської міської ради Уляна Мандрусяк, громадські діячі, представники закладів освіти та культури міста. • 17 травня 2019

  План основних заходів м. Коломиї 20.05.2019-26.05.2019 План основних заходів м. Коломиї 20.05.2019-26.05.2019

 • 17 травня 2019

  Коломийський ЦНАП запровадив SMS-інформування про результат надання послуги Коломийський ЦНАП запровадив SMS-інформування про результат надання послуги

  Центр надання адміністративних послуг (м. Коломия, пл. Привокзальна, 2а/1) працює над покращенням роботи для комфорту відвідувачів. Від сьогодні про результат надання послуги заявників буде інформовано за допомогою SMS-повідомлення.

 • 16 травня 2019

  У понеділок Ігор Слюзар прийматиме громадян з особистих питань У понеділок Ігор Слюзар прийматиме громадян з особистих питань

  У понеділок, 20 травня, від 11 год. у каб. №20 відбудеться прийом громадян з особистих питань у міського голови Ігоря Слюзара. Записатися можна попередньо у відділі звернень за тел. 2-68-58.

 • 15 травня 2019

  19 травня у Коломиї вшанують пам'ять жертв політичних репресій 19 травня у Коломиї вшанують пам'ять жертв політичних репресій

  19 травня о 12:00 годині на площі біля статуї Матері Божої відбудеться мітинг-реквієм на вшанування пам'яті жертв політичних репресій. 

 • 15 травня 2019

  Біля могили Андрія Чайковського була відправлена панахида до 162-ої річниці письменника Біля могили Андрія Чайковського була відправлена панахида до 162-ої річниці письменника

  На панахиді, яку відправили священики Коломийської єпархії ПЦУ та Коломийської єпархії УГКЦ, були присутні начальник управління культури Коломийської міської ради, заслужений працівник культури України Уляна Мандрусяк, громадські діячі та представники закладів культури міста. Дійство супроводжував народний аматорський хор «Просвіта» міського палацу культури «Народний дім» під керівництвом заслуженого працівника культури України Романа Хімея.

 • 15 травня 2019

  До 27 червня прийом документів на присвоєння звання «Почесний громадянин м. Коломиї» До 27 червня прийом документів на присвоєння звання «Почесний громадянин м. Коломиї»

  До 27 червня 2019 року здійснюється прийом документів щодо присвоєння звання «Почесний громадянин м. Коломиї». 
  Відповідно до Положення про звання «Почесний громадянин міста Коломиї», затвердженого рішенням міської ради від 02.06.2010 р. №2765-50/2010 при висуванні кандидатури претендента на звання «Почесний громадянин міста Коломиї» для розгляду до міської ради подаються документи-клопотання, які повинні містити 

 • 15 травня 2019

  Компанія Microsoft опублікувала інформацію про критичну вразливість в ОС Windows Компанія Microsoft опублікувала інформацію про критичну вразливість в ОС Windows

   Вразливість в ОС Windows дозволяє зловмисникам виконувати довільний код на комп'ютері жертви за допомогою протоколу RDP. Вразливість дозволяє неавторизованим користувачам під’єднуватись до машини жертви за допомогою RDP (віддаленого робочого столу) та відправляти спеціально сформовані запити. Після вдалої експлуатації вразливості зловмисники можуть встановлювати програми, видаляти та змінювати дані, або створювати нових користувачів в системі.

 • 15 травня 2019

  Заходи до відзначення Дня Героїв Заходи до відзначення Дня Героїв

  У місті Коломиї 23 травня відбудуться наступні заходи до відзначення Дня Героїв:
  - о 14:00 годині – пам’ятна хода від міської ратуші до цвинтаря «Монастирок»,
  - о 14:30 годині – на цвинтарі «Монастирок» біля могили Січових Стрільців відбудеться мітинг-реквієм за всіма полеглими героями України.
  Запрошуємо коломиян та гостей міста.

 • 15 травня 2019

  До 158-ій річниці перепоховання Тараса Шевченка До 158-ій річниці перепоховання Тараса Шевченка

  22 травня 2019 року о 14:00 на площі Відродження біля пам’ятника Тарасу Шевченку відбудеться вечір пам’яті, присвячений 158-ій річниці перепоховання Тараса Шевченка в Каневі на Чернечій горі. Запрошуємо коломиян на гостей міста.

 • 15 травня 2019

  Заяви про призначення соціальних послуг розглядатимуть швидше Заяви про призначення соціальних послуг розглядатимуть швидше

  Важливі нововведення у роботі департаменту соцполітики та ЦНАПу. Для спрощення процедури надання адміністративних та соціальних послуг працівникам департаменту надано доступ до реєстру територіальної громади. Фахівці зможуть перевіряти дані про реєстрацію місця проживання одночасно із надходженням заяви. Таким чином зменшиться час, необхідний для опрацювання заяв, адже відпадає необхідність надсилати паперовий запит і чекати відповіді 5 робочих днів.


Сторінки: