Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
RSS
 • 21 вересня 2020

  Відтепер на єдиній платформі можна дізнатися про всі державні послуги Відтепер на єдиній платформі можна дізнатися про всі державні послуги

  Гід з державних послуг (https://guide.diia.gov.ua/) на порталі Дія містить повну та достовірну інформацію щодо 1 000 послуг — про місце, спосіб, строк, вартість, результати отримання послуг, а також необхідні документи та спосіб оскарження їх результатів.

 • 18 вересня 2020

  Гендерна рівність в Україні. Гендерна рівність в Україні.

     Рівноправність чоловіків та жінок – це невід’ємна частина прав людини, вона є передумовою демократії та соціальної справедливості. Україна, як демократична держава, прагне забезпечити гендерну рівність в усіх сферах життя. Принцип гендерної рівності закріплений у Конституції України. Стаття 3 Конституції закріплює рівність чоловіків та жінок в усіх сферах життя. Окрім даної норми, гендерної рівності торкаються статті 21, 24, 51. Частина третя статті 24 Конституції України безпосередньо присвячена подоланню дискримінації стосовно жінок в Україні та наголошує на тому, що рівність прав жінок та чоловіків забезпечується наданням жінкам рівних з чоловіками можливостей у громадсько-політичній та культурній діяльності, у здобутті освіти та професійній підготовці, у праці та винагороді за неї.

 • 17 вересня 2020

  18 вересня - 68 (позачергова) сесія Коломийської міської ради 18 вересня - 68 (позачергова) сесія Коломийської міської ради

  18 вересня 2020 року о 10:00 год. в залі засідань міської ради відбудеться 68 (позачергова) сесія Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання з таким основним порядком денним:

 • 16 вересня 2020

  Що робити при виявленні коронавірусної інфекції у закладі освіти? Що робити при виявленні коронавірусної інфекції у закладі освіти?

  Рекомендації Держпродспоживслужби. В умовах пандемії, в будь-якому дитячому колективі може з’явитись людина, яка захворіла на COVID-19, і адміністрація закладу повинна вживати певних протиепідемічних заходів для попередження подальшого розповсюдження інфекції. У разі виявлення у дитини ознак гострої респіраторної хвороби перед початком занять в присутності батьків, дитина не допускається до закладу, а її допуск до занять можливий лише за наявності довідки від лікаря про стан здоров’я.

 • 15 вересня 2020

  Реалізовано ще один проєкт громадського бюджету Реалізовано ще один проєкт громадського бюджету

  Сьогодні завершено проєкт громадського бюджету Коломиї «Капітальний ремонт прибудинкової території на вулиці Палія,28». Розпочинали роботи 8 вересня.

 • 12 вересня 2020

  У Шепарівцях запрацювали очисні споруди У Шепарівцях запрацювали очисні споруди

  Два роки тривало будівництво очисних споруд для ліцею та дошкільного закладу освіти "Лісовичок" у с. Шепарівці Коломийської ОТГ. Раніше освіті та сільській раді доводилось щоразу замовляти послуги асенізатора для септиків, а це суттєві витрати.

 • 12 вересня 2020

  Сесія міської ради не відбулася Сесія міської ради не відбулася

  У зв'язку з відсутністю кворуму для відкриття позачергової сесії (пленарне засідання ради є правомочним, якщо в ньому бере участь більше половини депутатів від загального скликання складу ради), 68 (позачергову) сесію Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання вважати такою, що не відбулася.

 • 11 вересня 2020

  ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ ТА ПІЛЬГ НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ!!! ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ ТА ПІЛЬГ НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ!!!

  Відповідно до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 року №373 (зі змінами), та Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року №848 (зі змінами), для розрахунку розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, щомісяця департамент соціальної політики отримує від виконавців житлово-комунальних послуг відомості про забезпеченість громадян послугами та про розмір цін і тарифів на житлово-комунальні послуги і платежів за такі послуги, у тому числі про послуги постачання та розподілу природного газу.
  З 1 серпня 2020 року в Україні відкрито ринок природного газу для побутових споживачів, що надає можливість громадянам самостійно обирати постачальника газу.

 • 11 вересня 2020

  12 вересня - дистанційне засідання 68 позачергової сесії міської ради 12 вересня - дистанційне засідання 68 позачергової сесії міської ради

  Розглянувши спільне депутатське звернення від 11.09.2020 р. про скликання позачергової сесії міської ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядженням міського голови від 08.04.2020р. №119-р:

 • 11 вересня 2020

  За тиждень Держпродспоживслужба здійснила 1019 моніторингових відвідувань За тиждень Держпродспоживслужба здійснила 1019 моніторингових відвідувань

  Всього обстежено 280 закладів громадського харчування (за участі представників органів виконавчої та місцевої влади – 45 (16%)), - виявлено 69 порушень; - складено 65 протоколів: в «червоній» епідемічній зоні – 24, в «помаранчевій» – 41; в тому числі спеціалістами Держпродспоживслужби – 62 протоколи, органами Національної поліції – 3; - зафіксовано проведення 35 масових заходів (весіллів, днів народжень), в тому числі в «червоній» епідемічній зоні – 10 (Косівський, Тисменицький райони, місто Івано-Франківськ), в «помаранчевій» – 25 (найбільше – в Рогатинському, Богородчанському та Верховинському районах). Щоденний (в т.ч. під час вихідних днів) моніторинг підконтрольних об’єктів буде тривати постійно до закінчення карантину.

 • 10 вересня 2020

  Виявлено заражений пліснявою спред, імпортований в Україну з Данії (виробник: Gronvang Food Аps. Vejen; вантажовідправник: NaturliFood F/S. Veje), що імпортувалась в Україну Виявлено заражений пліснявою спред, імпортований в Україну з Данії (виробник: Gronvang Food Аps. Vejen; вантажовідправник: NaturliFood F/S. Veje), що імпортувалась в Україну

  Шановні споживачі! У разі виявлення вказаного харчового продукту, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 511389, 511392 або звертайтесь до територіальних управлінь.

 • 10 вересня 2020

  УВАГА: на Івано-Франківщині розпочалась пероральна імунізація диких м'ясоїдних тварин проти сказу УВАГА: на Івано-Франківщині розпочалась пероральна імунізація диких м'ясоїдних тварин проти сказу

  Прохання до жителів області: при виявлені подібних приманок - не брати їх руками і не переносити з місць розкладання. Якщо приманка випадково потрапила на території особистого селянського господарства, прохання перенести її (в рукавицях!!) за межі господарства, де її може спожити дика тварина. Від 9 вересня 2020 року – з Коломийського аеродрому буде проводитись розповсюдження приманок на решті території області.

 • 10 вересня 2020

  Відеоролики про формування нової культури поведінки, навчання та перебування у закладах загальної середньої освіти Відеоролики про формування нової культури поведінки, навчання та перебування у закладах загальної середньої освіти

  Міністерством культури та інформаційної політики України з метою формування нової культури поведінки, навчання та перебування у закладах загальної середньої освіти з урахуванням епідеміологічної ситуації, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 розроблено соціальну рекламу - відеоролики. Відеоролики для поширення можна завантажити за посиланнями:

 • 10 вересня 2020

  Про відведення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації Про відведення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації

  Місця для розміщення матеріалів передвиборної агітації (інформаційні стенди): - площа Відродження; - площа Шевченка (біля універмагу «Коломия»); - площа Вічевий Майдан; - парк ім. К. Трильовського; - пл. Привокзальна (біля транспортної зупинки); - пр. М. Грушевського (біля автостанції); - вул. Гетьмана І. Мазепи (біля буд.№183); - вул. Театральна (біля Народного дому); - вул. Українська, 68, с. Саджавка (біля адмінбудинку); - вул. Центральна, с. Іванівці (на центральній зупинці); - вул. Шкільна, с. Товмачик (біля Будинку культури); - вул. Тараса Шевченка, 135, с. Шепарівці (біля Народного дому); - вул. Тараса Шевченка, с. Воскресинці (біля автобусної зупинки) та носії зовнішньої реклами (біг-борди, сіті-лайти).

 • 10 вересня 2020

  Державна дотація за наявні бджолосім’ї Державна дотація за наявні бджолосім’ї

  Документи можна подати до 25 вересня 2020 року за адресою: проспект Михайла Грушевського, 1, каб. 26; телефон (03433) 4 76 16.

 • 9 вересня 2020

  Кризова кімната тимчасового перебування для осіб, постраждалих від домашнього насильства. Кризова кімната тимчасового перебування для осіб, постраждалих від домашнього насильства.

  Повідомляємо, що з 10 серпня 2020р. в Івано-Франківську розпочала роботу кризова кімната тимчасового перебування для осіб, постраждалих від домашнього насильства.

  Про необхідність такої кімнати неодноразово повідомляли працівники поліції під час співпраці з громадською організацією «Д.О.М.48.24». Цю ідею підтримав Канадсько-Український проект розвитку поліції (CUPDP), надавши фінансову підтримку для запуску діяльності кімнати. В подальшому планується передати напрацювання міськім службам, які вже готують приміщення для постійної роботи

 • 7 вересня 2020

  Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»

  22 серпня 2020 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 744 «Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»», якою затверджено Порядок та умови реалізації даного пілотного проекту з 01 вересня 2020 по 31 грудня 2021 року, а саме:
          Відповідно до постанови, виплата грошової компенсації проводиться у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів на спеціальний рахунок отримувача, відкритий в акціонерному товаристві комерційний банк «ПриватБанк».
          Розмір грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» становить 5 тис. грн.
          Грошова компенсація виплачується на кожну живонароджену дитину для придбання дитячих товарів та товарів для породіллі.

 • 4 вересня 2020

  Трансформація: підсумки десятиліття. Системна робота з капітального ремонту доріг Трансформація: підсумки десятиліття. Системна робота з капітального ремонту доріг

  Передбачаючи транспортний колапс, в який потрапляють міста з давньою історією, де вузькі вулички затримують трафік, міський голова Ігор Слюзар першим порушив питання капітального ремонту об’їзних доріг.

 • 4 вересня 2020

  У Коломиї запрацював перший поверх ЦНАПу У Коломиї запрацював перший поверх ЦНАПу

  Маємо гарні новини!
  У коломийському центрі надання адміністративних послуг запрацювали зали першого поверху.
  Тепер відвідувачі з інвалідністю, проблемами опорно-рухового апарату, літні люди та інші особи, яким стан здоров'я ускладнював підйом сходами, зможуть отримати всі необхідні послуги на першому поверсі ЦНАПу.
  Оснащення, умеблювання та ремонт місто здійснило власним коштом.
  #коломияцнап
  #розвитокгромади
  #комфортдлюдейзінвалідністю
  #інклюзія

 • 4 вересня 2020

  Від 7 вересня на території Коломийської ОТГ курсуватимуть регулярні спеціальні перевезення Від 7 вересня на території Коломийської ОТГ курсуватимуть регулярні спеціальні перевезення

  Від 7 вересня на території Коломийської ОТГ курсуватимуть регулярні спеціальні перевезення. По місту : Автобуси №2, 2А; №3, 3А; №4; №6Б; №12 По ОТГ: с. Саджавка- м.Коломия (Залізничний Вокзал); с. Товмачик- м.Коломия (Залізничний Вокзал); с. Воскресинці – м. Коломия (Залізничний Вокзал).   Оплата - відповідно до чинного тарифу. Рух транспорту буде здійснюватися від 6:30 до 20:00.


Сторінки: