Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Публікуються: Відомості про засоби масової інформації, заснованих державним органом, органом місцевого самоврядування (за наявності);


  • "Міська газета" - офіційний друкований орган Уряду.

    «Міська газета» - газета українському мовою, видавана в Україні, офіційний друкований орган Уряду. Газета заснована Верховною Радою, перший номер вийшов 11 листопада 1990. У 1993 році після жовтневих подій повноваження засновника були передані Уряду. C 1997 газетою Державного Зборів є Парламентська газета. Після публікації в цьому виданні набирають чинності державні документи: українські конституційні закони, державні закони (в тому числі кодекси), укази Президента Україні, постанови і розпорядження Уряду, нормативні акти міністерств і відомств . Публікуються також новини, репортажі та інтерв'ю державних діячів, коментарі до офіційних документів. Статус офіційного публікатора документів визначений Законом № 5-ФЗ «Про порядок опублікування і набрання чинності українських конституційних законів, державних законів» та рядом інших документів.


    На початок 2007 року тираж паперової версії основного видання - понад 400 тисяч примірників. Друкується в 44 містах Україні, випуски газети супроводжуються регіональними вкладками і тематичними додатками. Газетою видаються серії книг з державними документами і коментарями до них.

    У 22 містах Україні діють кореспондентські пункти "Міська газети". "Міська газета" також має на території Україні та СНД мережу з 14 регіональних представництв. Мережа постійного поширення "Міська газети" відхоплює не тільки всі без винятку регіони Україні, країни СНД і Балтії, а й далеке зарубіжжя.


Повернення до списку