Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
RSS
 • 30 березня 2020

  Для працівників критичної інфраструктури у Коломийській ОТГ вводиться спеціальний рейс. Для працівників критичної інфраструктури у Коломийській ОТГ вводиться спеціальний рейс.

  Для людей, які вимушені продовжувати працювати в умовах карантину міська рада подбала про спеціальний рейс. Перевозитимуть людей безкоштовно. Для цього керівники підприємст мали подати списки працівників для оформлення спеціальних посвідчень.
  Для тих, хто ще цього не зробив, пропонуємо звенрутися за номером відповідального відділу міської ради: (03433) 4-76-16.

 • 30 березня 2020

  Протидія домашньому насильству Протидія домашньому насильству

  Відповідно до Закону України "Про запобігання та протидії домашньому насильству", домашнє насильство – це дії фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, скоєні в родині чи в межах місця проживання, які призводять до фізичних або психологічних страждань, розладів здоров’я, втрати працездатності, емоційної залежності або погіршення якості життя потерпілої особи.

 • 24 березня 2020

  На боротьбу з коронавірусом в Коломиї виділили ще 1,5 млн грн На боротьбу з коронавірусом в Коломиї виділили ще 1,5 млн грн

  Сьогодні на 60-ій позачерговій сесії Коломийської міської ради депутати проголосували рішення виділити додаткові кошти на боротьбу з коронавірусом в Коломийській ОТГ. Раніше на боротьбу з пандемією виділили 700 тис грн для закупівлі необхідних медикаментів та продукції для захисту медперсоналу. Сьогодні додали ще 1,5 млн грн. З них 1 мільйон піде на придбання медикаментів та засобів захисту для медиків, а 500 тис грн - на придбання обладнання для інфекційної лікарні в тому числі й апарату штучної вентиляції легенів.

 • 24 березня 2020

  Інфекційна лікарня в Коломиї буде підрозділом міської ради Інфекційна лікарня в Коломиї буде підрозділом міської ради

  Сьогодні на 60-ій позачерговій сесії Коломийської міської ради депутати проголосували рішення виділити додаткові кошти на боротьбу з коронавірусом в Коломийській ОТГ. Раніше на боротьбу з пандемією виділили 700 тис грн для закупівлі необхідних медикаментів та продукції для захисту медперсоналу. Сьогодні додали ще 1,5 млн грн. З них 1 мільйон піде на придбання медикаментів та засобів захисту для медиків, а 500 тис грн - на придбання обладнання для інфекційної лікарні в тому числі й апарату штучної вентиляції легенів.

 • 24 березня 2020

  Всюди захисні маски й дезінфекція: додаткові карантинні заходи у зв'язку із надзвичайною ситуацією в області Всюди захисні маски й дезінфекція: додаткові карантинні заходи у зв'язку із надзвичайною ситуацією в області

  Комісія ТЕБ та НС Коломийської міської ради вирішили ввести додаткові заходи посилення карантину в Коломийській ОТГ. Відтак за результатми доповіді комісія вирішила:

 • 23 березня 2020

  Відбудеться позачергова сесія Відбудеться позачергова сесія

  На виконання Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», рішення позапланового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 11.03.2020 року протокол №5, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020р. №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», розпорядженням міського голови від 12.03.2020р. №83-р та з метою запобігання поширенню на території Коломийської об’єднаної територіальної громади коронавірусу COVID-19:

 • 23 березня 2020

  Приїхали з-за кордону? План дій Приїхали з-за кордону? План дій

  Адміністрація Коломийського міського центру ПМСД звертається до жителів Коломийської ОТГ з переконливим проханням повідомити сімейного лікаря, кол-центр, реєстратуру міських амбулаторій про прибуття з країн, де зафіксовано спалах COVID-19 (Євросоюзу, Азії, Африки, Америки). Нагадуємо Вам про необхідність дотримання двотижневої самоізоляції.

 • 23 березня 2020

  Як провести дезінфекцію. Інструкція для ОСББ Як провести дезінфекцію. Інструкція для ОСББ

  Проведеня дезінфекції передбачає використання виключно тих дезінфікуючих засобів та антисептиків, які зареєстровані відповідно до законодавства та мають чинне свідоцтво про державну реєстрацію.
  Відповідно до наданих нам роз'яснень, рекомендованими для комунальних служб є наступні: "Дез Таб Нью", "Бландіс 300", "Хлормісепт плюс", "Нью Таб Актив", "Полідез", "Еконорм класік", "Дезаріус", "Акватабс", "Хлорантоін". Можна також використовувати інші хлормісткі засоби, які мають відповідні сертифікати.
  На сьогодні, комунальні служби для дезінфекції використовують ті засоби, які є в наявності на ринку. На жаль, в достатній кількості їх немає. І це проблема.

 • 20 березня 2020

  Як знизити ризик інфікування коронавірусом Як знизити ризик інфікування коронавірусом

  Рекомендації щодо профілактики захворювання на COVID-19

 • 20 березня 2020

  Уряд встановив режим надзвичайної ситуації в Івано-Франківській області Уряд встановив режим надзвичайної ситуації в Івано-Франківській області

  20 березня, Кабінет Міністрів України зібрався на позачергове засідання уряду. На ньому обговорювалися питання виключно стосовно методів боротьби з коронавірусом в державі.

  Зокрема, уряд вирішив ввести режим надзвичайної ситуації в Івано-Франківській області. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Жодних нових обмежень крім прийнятих раніше місцевою владою наразі не передбачається.

 • 20 березня 2020

  Турбота про тих, хто поруч Турбота про тих, хто поруч

   Через карантинні обмеження, майже ізольованими у своїх квартирах залишилися літні люди, які належать до групи найбільшого ризику

 • 20 березня 2020

  Коломийські підприємці зголосилися пошити маски Коломийські підприємці зголосилися пошити маски

  Днями міський голова Ігор Слюзар звернувся до керівництва заводу з виробництва авточохлів "Трокс Україна", що на бул. Лесі Українки з пропозицією пошити захисні маски. Керівництво заводу радо погодилися.
  Коштом міської ради оперативно закупили необхідні для пошиття матеріали і сьогодні на виробництві вже пошили першу партію.

 • 19 березня 2020

  Закликаємо громаду до дистанційної роботи Закликаємо громаду до дистанційної роботи

 • 19 березня 2020

  Самоізоляція заради здоров'я інших. До уваги тих, хто щойно повенувся з-за кордону Самоізоляція заради здоров'я інших. До уваги тих, хто щойно повенувся з-за кордону

  Сьогодні не можна мати 100% певність, що ви не заражені коронавірусом, адже у багатьох людей хвороба протікає безсимптомно, особливо в перший тиждень інфікування. Тому наполегливо просимо усіх, хто повернувся з-за кордону, самоізолюйтеся!

 • 17 березня 2020

  Віднині штрафи за порушення правил щодо карантину становлять від 17 тис грн Віднині штрафи за порушення правил щодо карантину становлять від 17 тис грн


  Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (Covid-19)».

 • 17 березня 2020

  У Коломийській ОТГ припинено рух громадського транспорту У Коломийській ОТГ припинено рух громадського транспорту

  У Коломийській ОТГ припинено рух громадського транспорту. Це стосується не тільки маршрутного міського транспорту, але й приміського сполучення. Таке рішення сьогодні прийняла комісія ТЕБ та НС Коломийської міської ради

 • 16 березня 2020

  Kомісія ТЕБ та НС Коломийської міської ради з 17 березня 2020 року вводить додаткові заходи запобігання поширення пандемії COVID19 Kомісія ТЕБ та НС Коломийської міської ради з 17 березня 2020 року вводить додаткові заходи запобігання поширення пандемії COVID19

  Вирішили заборонити роботу закладів громадського харчування, сфери послуг, спортивних та розважальних закладів, об'єктів торгівлі, окрім продуктових маркетів, аптек та АЗС.

  Керівникам продовольчих магазинів, АЗС та аптек постановили запровадити обслуговування клієнтів із розрахунку 6м кВ на особу, забезпечивши дотримання дистанції у черзі. Також рекомендуємо продовжити час роботи даних закладів для зменшення одночасного відвідування.

 • 16 березня 2020

  Держпродспоживслужба - про профілактичні заходи в закладах громадського харчування та продовольчої торгівлі у зв'язку із коронавірусною інфекцією Держпродспоживслужба - про профілактичні заходи в закладах громадського харчування та продовольчої торгівлі у зв'язку із коронавірусною інфекцією

  Рекомендації щодо проведення профілактичних заходів з недопущення поширення випадків COVID-19 в закладах громадського харчування та продовольчої торгівлі

 • 16 березня 2020

  Закликаємо громаду до дистанційної роботи з офіційними установами Закликаємо громаду до дистанційної роботи з офіційними установами

 • 13 березня 2020

  План основних заходів м. Коломиї 16.03.2020-22.03.2020 План основних заходів м. Коломиї 16.03.2020-22.03.2020


Сторінки: