Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
RSS
 • 23 січня 2020

  У Коломиї відбудеться XV різдвяний фестиваль «Ой радуйся, земле!» У Коломиї відбудеться XV різдвяний фестиваль «Ой радуйся, земле!»

  2 лютого 2020 року о 14:00 годині в міському палаці культури «Народний дім» відбудеться XV різдвяний фестиваль «Ой радуйся, земле!». Запрошуємо коломиян та гостей міста взяти участь в заході.

 • 22 січня 2020

  Експериментальний проект щодо реклами на радіо Експериментальний проект щодо реклами на радіо

  Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області звертає увагу рекламодавців та розповсюджувачів реклами на радіо, що 11 грудня 2019 року Кабінетом Міністрів України затверджено постанову № 1024 «Про реалізацію експериментального проекту щодо рекламування на радіо окремих товарів (послуг) та осіб, що їх реалізують (надають)».

 • 22 січня 2020

  На Рівненщині та Чернігівщині випадки африканської чуми свиней На Рівненщині та Чернігівщині випадки африканської чуми свиней

  Суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність із розведення, утримання та обігу свиней рекомендуємо не здійснювати господарські зв’язки із зазначеними територіями.

 • 22 січня 2020

  Обережно: ГРИП ПТИЦІ Обережно: ГРИП ПТИЦІ

  При ознаках захворювання чи незвичній поведінці птиці, у випадку масової загибелі необхідно терміново сповістити територіальний орган Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужби), або службу ветеринарної медицини у вашому районі або області!

 • 22 січня 2020

  Сьогодні відзначаємо День Соборності України Сьогодні відзначаємо День Соборності України

  Пам'ятаймо, що ми сильні, коли разом! О 14:00 годині в міському палаці культури «Народний дім» відбудуться урочистості та святковий концерт «Соборна і вічно жива!» з нагоди відзначення 101-ої річниці Соборності України та 30-ої річниці підняття національного прапора в Коломиї.

 • 20 січня 2020

  Департамент соцполітики має право додатково перевіряти інформацію для державних виплат Департамент соцполітики має право додатково перевіряти інформацію для державних виплат

  Відповідно до статті 7 цього Закону департамент соціальної політики Коломийської міської ради має такі повноваження:
  1) проводити додаткові перевірки інформації, наданої заявником під час звернення за державними виплатами;
  2) надсилати запити для отримання інформації, що впливає на право отримання державних виплат;

 • 17 січня 2020

  Міський голова підтримав петицію про заборону зовнішньої реклами в середмісті Міський голова підтримав петицію про заборону зовнішньої реклами в середмісті

  Відділ архітектури та містобудування подасть на розгляд депутатів проєкт рішення, яке регламентуватиме розміщення зовнішньої реклами в середмісті та історичному ареалі Коломиї. Відповідальний за опрацювання петиції - заступник міського голови Олег Дячук.

 • 16 січня 2020

  Президент Американської торговельної палати в Україні Андрій Гундер відвідав Коломию Президент Американської торговельної палати в Україні Андрій Гундер відвідав Коломию

  У Коломиї спільно з заступником голови Івано-Франківської ОДА Дмитром Романюком, заступником міського голови Романом Остяком, керівництвом райдержадміністрації та районної ради Андрій Гундер з робочим візитом завітав на завод LEONI.

 • 15 січня 2020

  З міського бюджету в Коломиї будуть фінансувати два заходи громадських ветеранських організацій З міського бюджету в Коломиї будуть фінансувати два заходи громадських ветеранських організацій

  15 січня департамент соцполітики міської ради провів відкритий захист конкурсних пропозицій з відбору громадських об’єднань ветеранів, яким надаватиметься фінансова підтримка на реалізацію програм (проектів, заходів) за рахунок коштів міського бюджету у 2020 році. 

 • 15 січня 2020

  Коломийська первинка запровадила колцентр Коломийська первинка запровадила колцентр

  Телефони: 067 0 102 103 та 050 0 101 200 Відтепер коломияни мають можливість з понеділка по п'ятницю, від 8 до 18 год. за єдиним телефонним номером швидко дізнатись актуальні графіки роботи амбулаторій та сімейних лікарів, записатись на прийом або отримати довідкову інформацію.

 • 15 січня 2020

  Інформацію про Коломию можна отримати у наборах відкритих даних Інформацію про Коломию можна отримати у наборах відкритих даних

  А Ви знали, що уже понад два роки Коломийська міська рада публікує корисну інформацію про місто у форматі відкритих даних, відкритих реєстрів? І для цього є окремий Портал відкритих даних Коломиї https://kolomyya.danimist.org.ua/

 • 15 січня 2020

  Коломия увійшла у фінал конкурсу онлайн сервісів на основі відкритих даних від Ініціативи "Дані міст" Коломия увійшла у фінал конкурсу онлайн сервісів на основі відкритих даних від Ініціативи "Дані міст"

  Ініціатива "Дані міст" оприлюднила переможців першого етапу конкурсу онлайн сервісів на основі відкритих даних: "Друзі! Раді вітати у новому році! І відразу перейдемо до інформації, на яку всі так чекали: переможцями першого етапу конкурсу цифрових ідей від ініціативи «Дані міст» стали Полтава, Луцьк та Коломия

 • 14 січня 2020

  16 січня у прямому ефірі ТРК НТК заступник міського голови Богдан Федорук 16 січня у прямому ефірі ТРК НТК заступник міського голови Богдан Федорук

  У четвер, 16 січня, в прямому ефірі телеканалу НТК заступник міського голови Богдан Федорук.
  Початок о 20:00 годині.
  Попередні запитання можна надсилати електронною поштою: ntktv@ukr.net

 • 14 січня 2020

  Різдвяні традиції Саджавки: Драниця і коляда від пластунів Різдвяні традиції Саджавки: Драниця і коляда від пластунів

  Як написав у Фейсбуці Юрій Іваночко, «щороку в ніч на 8 січня у Саджавці оживає старовинна культурна традиція "Драниця". Достеменно ніхто не знає, коли і за яких обставин було започатковано такий колоритний звичай, який сьогодні, без сумніву, є культурною родзинкою Саджавського Різдва. Мотиви драничних колядок перегукуються із древніми дохристиянськими.

 • 14 січня 2020

  У Коломиї відзначили 105-річчя від дня народження Василя Симчича У Коломиї відзначили 105-річчя від дня народження Василя Симчича

  13 січня о 14:00 годині в міському палаці культури «Народний дім» відбувся вечір-спомин «Я приходитиму, коли мене не буде» з нагоди 105-ої річниці від дня народження коломиянина актора, режисера Василя Симчича.

 • 13 січня 2020

  Вулицями міста пройшов парад вертепів Вулицями міста пройшов парад вертепів

  12 січня 2020 року о 15:00 годині центральними вулицями міста пройшов парад вертепів в рамках фестивалю «Різдво – час Божого милосердя». Організаторами фестивалю стали Комісія у справах молоді Коломийської єпархії УГКЦ та управління культури Коломийської міської ради. 

 • 11 січня 2020

  21 січня - громадські слухання 21 січня - громадські слухання

  21 січня 2020 року о 15 годині в залі засідань міської ради відбудуться громадські слухання щодо проекту регуляторного акту «Про Порядок надання орендарю згоди орендодавця комунального майна на здійснення невід'ємних поліпшень орендованого комунального майна».

 • 11 січня 2020

  Зміна розміру пільг по категоріях Зміна розміру пільг по категоріях

  Відповідно до рішення Коломийської міської ради від 26.12.2019р. №4294-56/2019 «Про надання пільг у 2020 році»зменшено розмір плати за житлово-комунальні послуги (природний газ, водопостачання та водовідведення, електроенергію та квартирну плату) для жителів Коломийської міської об’єднаної територіальної громади по категоріях:

 • 10 січня 2020

  Монетизація пільг на житлово-комунальні послуги Монетизація пільг на житлово-комунальні послуги

  З 1 січня 2020 року пільгові категорії громадян мають право у будь-який час подати заяву про перехід на монетизовану (готівкову грошову) форму виплат на житлово-комунальні послуги. Тобто скасовано обмеження, яке не дозволяло пільговикам переходити на готівкову форму виплати до закінчення опалювального періоду. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Уряду 27 грудня 2019 року.

 • 10 січня 2020

  План основних заходів м. Коломиї 13.01.2020-19.01.2020 План основних заходів м. Коломиї 13.01.2020-19.01.2020


Сторінки: