Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
RSS
 • 22 квітня 2018

  Фестиваль "Писанка". Урочиста хода учасників Фестиваль "Писанка". Урочиста хода учасників

 • 22 квітня 2018

  Всеукраїнський фестиваль "Писанка" у Коломиї офіційно відкрили Всеукраїнський фестиваль "Писанка" у Коломиї офіційно відкрили

  Традиційні гаївки від коломийських діток-учасників танцювальних колективів, вітальні слова представників офіційних делегацій, писанки у подарунок місту та музею писанкового розпису, щира атмосфера. ІХ Всеукраїнський фестиваль "Писанка" у Коломиї офіційно відкритий.

 • 22 квітня 2018

  22 квітня - День Землі 22 квітня - День Землі

  Пам'ятаймо, що планета - наш спільний дім. Бережімо його.

 • 22 квітня 2018

  Сьогодні другий день фестивалю «Писанка» Сьогодні другий день фестивалю «Писанка»

   Коломия приймає офіційні делегації з Польщі (м. Ниса), Молдови (м. Дрокія), Донецької області (м. Покровськ та Соледар).
  У середмісті – гамірно і цікаво. Можна долучитися до майстер-класів.
  У мистецькій програмі беруть участь колективи із Румунії, Словаччини, Польщі, Естонії, Тернопільської, Київської, Рівненської, Чернігівської, Хмельницької, Донецької, Івано-Франківської областей.
  А родзинкою свята стане подарунок рідному місту від народного депутата Андрія Іванчука – концерт етно-фольк-рок гурту «ДримбаДаДзига». Долучайтеся! Веселий настрій гарантуємо!

 • 21 квітня 2018

  Всеукраїнський фестиваль «Писанка» набирає обертів! Всеукраїнський фестиваль «Писанка» набирає обертів!

  Запрошуємо!!!! Попереду «Коломийська забава» Виступ Анжеліки Рудницької та гурту «Коломияни»!!!!!

 • 21 квітня 2018

  КОЛОМИЯ ФЕСТИВАЛЬНА ХІ Всеукраїнський фестиваль "Писанка", день перший КОЛОМИЯ ФЕСТИВАЛЬНА ХІ Всеукраїнський фестиваль "Писанка", день перший

 • 21 квітня 2018

  Розпочався ХІ Всеукраїнський фестиваль "Писанка" Розпочався ХІ Всеукраїнський фестиваль "Писанка"

  Неймовірна святкова атмосфера, барвисті вишиванки, конкурс писанкового розпису, виставка-продаж творів майстрів. Коломия потужно розпочала ХІ Всеукраїнський фестиваль "Писанка"


  Світлина від Коломийська міська рада.


  Світлина від Коломийська міська рада.

  Світлина від Коломийська міська рада.

 • 20 квітня 2018

  План основних заходів м. Коломиї 23.04.2018-29.04.2018 План основних заходів м. Коломиї 23.04.2018-29.04.2018

 • 20 квітня 2018

  Департамент соцполітики розпочав виплату разової грошової допомоги до 5 травня Департамент соцполітики розпочав виплату разової грошової допомоги до 5 травня

  Департаментом соцполітики Коломийської міської ради розпочато виплату разової грошової допомоги до 5 травня відповідно до Постанови КМУ від 14.03.2018р. № 170 «Деякі питання виплати у 2018 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» у таких розмірах

 • 18 квітня 2018

  21 і 22 квітня у середмісті Коломиї обмежений рух транспорту 21 і 22 квітня у середмісті Коломиї обмежений рух транспорту

  Шановні коломияни та гості міста! У зв’язку з проведенням Всеукраїнського фольклорного фестивалю «Писанка» у суботу та неділю, 21 і 22 квітня, середмістя Коломиї буде перекрито для руху автомобілів. Просп. М. Грушевського від церкви Священномученика Йосафата (дитяча церква) до Собору Св. Архистратига Михаїла (Михайлівська церква) та вул. Валова (від магазину «Оптика») до вул. Шухевича. Паркування для учасників фестивалю організують на вул. Й. Кобринського та вул. Театральній біля МПК «Народний дім».

 • 18 квітня 2018

  Куди звернутися для припинення діяльності ФОП? Консультує міністр Павло Петренко Куди звернутися для припинення діяльності ФОП? Консультує міністр Павло Петренко

  Павле Дмитровичу, скажіть, як можна швидко ліквідувати ФОП? Куди звертатися, що потрібно?

  Сергій Іллєнко


 • 17 квітня 2018

  Урядовий план заходів проекту "Я МАЮ ПРАВО!" Урядовий план заходів проекту "Я МАЮ ПРАВО!"

 • 17 квітня 2018

  Розпочався сезон активності кліщів Розпочався сезон активності кліщів

  Цьогорічне стрімке підвищення температури повітря сприяло ранній активізації кліщів. Враховуючи те, що кліщі добре переносять низькі температури і можуть голодувати кілька років, цьогоріч слід очікувати високих показників їх чисельності та підвищеного ризику зараження людей трансмісивними хворобами.

 • 17 квітня 2018

  Чи отримає карантинний статус борщівник Сосновського Чи отримає карантинний статус борщівник Сосновського

  Держпродспоживслужба наголошує на тому, що поширення борщівника Сосновського в Україні останнім часом набуває хаотичного характеру і може вплинути на розвиток місцевих громад, особливо в західноукраїнських регіонах, які часто спеціалізуються на туристичному бізнесі.

  Тому фахівці головних управлінь Держпродспоживслужби можуть долучатися до розробки програм заходів з боротьби та запобіганню розповсюдження цієї шкідливої рослини в нашій країні, а також своєчасно та якісно надавати роз’яснення щодо фітосанітарного статусу борщівника Сосновського в Україні.

 • 16 квітня 2018

  Коломия матиме офіційно встановлені межі Коломия матиме офіційно встановлені межі

  Сьогодні заступник міського голови Олег Дячук та керівник ПП «Прикарпатський земельний центр» Ірина Дарвай підписали договір на виконання робіт із розроблення проекту землеустрою щодо встановлення меж міста Коломиї. Відтак, як обіцяє виконавець, за три місяці Коломия матиме встановлені межі.

 • 16 квітня 2018

  Визначали номінантів на літературну премію ім. Тараса Мельничука Визначали номінантів на літературну премію ім. Тараса Мельничука

  Сьогодні комісія під керівництвом заступника міського голови Володимира Бойцана визначала номінантів з присудження Коломийської міської літературної премії імені Тараса Мельничука.

 • 16 квітня 2018

  На усному прийомі у Ігоря Слюзара побувало 14 коломиян На усному прийомі у Ігоря Слюзара побувало 14 коломиян

  У понеділок, 16 квітня, відбувся особистий прийом громадян у міського голови І.Слюзара за участю начальника управління комунальним господарством В.Наливайка, начальника відділу земельних відносин Б.Мондрика, начальника відділу з питань державного архітектурно-будівельного контролю В.Перлюка.

 • 13 квітня 2018

  Толока у парку ім. Шевченка Толока у парку ім. Шевченка

  Хоча погода не дозволила організувати толоку перед Великодніми святами, все одно необхідність прибрати зелені зони нашого міста залишилася. Сьогодні гуртом на прибирання вийшли працівники структурних підрозділів міської ради. Чистішою стала територія біля міського озера та парк ім. Тараса Шевченка. Цю роботу системно продовжуватимуть комунальні служби. Долучайтесь, разом зробимо місто затишнішим.

 • 13 квітня 2018

  План основних заходів м. Коломиї 16.04.2018-22.04.2018 План основних заходів м. Коломиї 16.04.2018-22.04.2018

 • 13 квітня 2018

  16 квітня особистий прийом громадян у міського голови Ігоря Слюзара 16 квітня особистий прийом громадян у міського голови Ігоря Слюзара

  16 квітня об 11 год. громадян прийматиме міський голова Ігор Слюзар. Попередній запис – за телефоном 2-68-58 або безпосередньо у відділі звернень міської ради (каб. №1, вхід із подвір'я ратуші).


Сторінки: