Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
 • 4 квітня 2017

  Служба у справах дітей організовує лекції для попередження злочинності серед неповнолітніх

  У рамках проведення профілактики правопорушень серед неповнолітніх у навчальних закладах міста, служба у справах дітей міської ради започаткувала низку лекцій у школах з метою роз’яснення чинного законодавства щодо правової відповідальності учнів.

  Першими послухати лекцію на тему «Профілактика правопорушень серед молоді» 4 квітня мали можливість близько 70 учнів 5-9 класів загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 7.

  Зустріч організували працівники служби у справах дітей спільно з інспектором ювенальної первенції Коломийського відділу поліції Тетяною Волох.

  Начальник служби у справах дітей міської ради Ігор Івахнюк ознайомив присутніх з різними видами відповідальності за скоєні правопорушення, обтяжуючі та пом’якшуючі обставини злочину, види покарань для неповнолітніх, а особливо зміст 22 і 27 статей Кримінального Кодексу України (стаття 22. Вік, з якого може наставати кримінальна відповідальність, стаття 27. Види співучасників)


  Інспектор ювенальної превенції Коломийського відділу поліції Тетяна Волох розповіла учням про правопорушення, які найчастіше вчиняють неповнолітні, а саме: розпивання спиртних напоїв у громадських місцях, дрібне хуліганство, крадіжки.
  У ході бесіди учні були проінформовані щодо невтішної статистики злочинів, що здійснюються неповнолітніми та про наслідки, до яких вони можуть призвести.


Повернення до списку