Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
  • 28 квітня 2017

    План основних заходів м.Коломиї 01.05.2017-07.05.2017

    План основних заходів м.Коломиї 01.05.2017-07.05.2017    

    Час

    проведення

    Місце

    проведення

    Назва заходу

    Понеділок 01.05.

    Свято Весни і Праці

    Відповідальний черговий:

    Коцюр Сергій Петрович – перший заступник міського голови


    Вівторок 02.05.

    Відповідальний черговий:

    Дячук Олег Дмитрович − заступник міського голови


    Середа 03.05.


      

    Всесвітній день свободи преси

    День Сонця

    День кондитера

    08:15

    Міська рада,                каб. № 20.

    Оперативна нарада у міського голови із заступниками міського голови, секретарем міської ради та керуючим справами виконкому

    11:00

    МПК

    «Народний дім» (проводить УГКЦ)

    Святкування Року Патріарха Йосипа Сліпого

    12:00

    Міська бібліотека №3

    для дорослих

    Книжкова виставка «Співець бойового духу українського народу» (до 160-річчя з дня народження Андрія Чайковського)

    13:00

    Міська рада,   каб. № 36

    Прийом громадян з особистих питань у заступника міського голови Б.Федорука

    Четвер 04.05.

    08:15

    Міська рада,                каб. № 20

    Оперативна нарада у міського голови із заступниками міського голови, секретарем міської ради та керуючим справами виконкому

    10:00

    ЗОШ №6

    IIетап міської спартакіади серед школярів “Молодь проти злочинності 2017”

    10:00

    Міська рада, зал засідань

    Конкурс з визначення переможців на право здійснення перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування

        11:00

    Міська рада, зал засідань

    Відкрите засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку міста Коломиї

       13:00

    МПК «Народний дім» (проводить Коломийський педагогічний коледж)

    Захід педагогічного коледжу «Свято за знання»

    13:20

    ЗОШ №5

    Інтелектуальна гра «Права дитини в Україні» (5-6 кл.)

    14:30

    ЗОШ №6

    Спортивно-розважальна гра «Ігри патріотів»

    15:00

    Міська бібліотека для юнацтва

    Літературний диліжанс «Дух часу» (110 років від дня народження Ірини Вільде)

    П'ятниця 05.05.

    Всесвітній день акушерки

    Міжнародний день боротьби за права інвалідів

    08:15

    Міська рада,                    каб. № 20

    Оперативна нарада у міського голови із заступниками міського голови, секретарем міської ради та керуючим справами виконкому

    11:00

    Біля памятних знаків: медколедж, міська ратуша, МПК «Народний дім», памятник І.Франкові

    В рамках фестивалю «Карпатський простір»: «Франкові читання»

    12:00

    Стадіон «Юність»

    Традиційний Всеукраїнський турнір «Гуцульщина» з легкої атлетики

    13:00

    Міська рада,                    каб. № 19

    Прийом громадян з особистих питань у керуючого справами виконкому Т.Кухтара

    14:00-

    15:00

    «Гаряча» телефонна лінія у заступника міського голови

        14:00

    Міська

    бібліотека №1

    для дорослих

    Літературна імпреза «Життя через призму душі»

    (до 110-ої річниці від дня народження Ірини Вільде)

    14:00

    ЗОШ №7 (міська бібліотека №4

    для дорослих)

    Літературний вечір «Вільна і нескорена» (до 110-ої річниці від дня народження І.Вільде)

    14:00

    Міська бібліотека №2

    для дітей

    Літературно-бібліографічний огляд : «Художній дивоцвіт Анатолія Дімарова»

    (до 95-ї річниці від дня народження Анатолія українського прозаїка)

    14:00

    Міська бібліотека №2

    для дорослих

    Літературний вечір «Неприборкана» (до 110-ої річниці від дня народження Ірини Вільде)

    14:30

    Міська бібліотека №3

    для дорослих

    Літературний вечір «Ірина Вільде і її літературна спадщина»

    (до 110-ої річниці від дня народження)

    18:00

    ФСК «Локомотив» ім. Петра Федоровича

    Міжнародна матчева зустріч з боксу «Україна-Грузія»

    05.05-07.05

    МПК

    «Народний дім» - Мистецький центр «Світовид»

    Проведення ІІ Всеукраїнського відкритого фестивалю народної хореографії «Покутські витоки»


    Субота 06.05.

     Міжнародний день астрономії

     День міста Львова

    Відповідальний черговий:

    Федорук Богдан Миколайович – заступник міського голови

    09:00-13:00

    Міська рада, каб. №21

    Прийом громадян з особистих питань у заступника міського голови О.Дячука

        11:00-          19:00

    МПК

    «Народний дім»

    Майстер-класи по хореографії «Коломия у вирі танцю»

    12:00

    Стадіон «Юність»

    Традиційний Всеукраїнський турнір «Гуцульщина» з легкої атлетики

    05.05-07.05

    МПК

    «Народний дім» - Мистецький центр «Світовид»

    Проведення ІІ Всеукраїнського відкритого фестивалю народної хореографії «Покутські витоки»

    Неділя 07.05.

    День міста Івано-Франківська

    День радіо

    Відповідальний черговий:

    Кухтар Тарас Миронович – керуючий справами виконкому

    16:00-19:00

    МПК

    «Народний дім»

    Мистецько-конкурсна програма учасників фестивалю народної хореографії «Покутські витоки»

    05.05-07.05

    МПК

    «Народний дім» - Мистецький центр «Світовид»

    Проведення ІІ Всеукраїнського відкритого фестивалю народної хореографії «Покутські витоки»






     

     


Повернення до списку