Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
  • 16 червня 2017

    План основних заходів м.Коломиї 19.06.2017-25.06.2017

    План основних заходів м.Коломиї 19.06.2017-25.06.2017

    Час

    проведення

    Місце

    проведення

    Назва заходу

    Понеділок 19.06.

    08:30

    Міська рада, зал засідань

    Щотижнева оперативна нарада керівників відділів, управлінь, служб та працівників апарату міської ради

    18:00

    «Space Up»

    вул. Січових Стрільців 16,                   2-й поверх

    «Реалізуй проект для міста»(за участі американського волонтера Корпусу Миру - MichaelHutchison).

    Вівторок 20.06.

    Всесвітній день біженців

    08:15

    Міська рада,                каб. № 20

    Оперативна нарада у міського голови із заступниками міського голови, секретарем міської ради та керуючим справами виконкому

    13:00

    Міська рада,   каб. № 23

    Прийом громадян з особистих питань у заступника міського голови О.Дячука

    14:00

    ЗОШ № 8

    Свято випускників (11 клас)

    13:00

    Міська бібліотека №3 для дітей

    Дайджест цікавих новин «Японія – країна вранішнього сонця»

    Середа 21.06.

    День літнього сонцестояння

    Міжнародний День йоги

    Міжнародний день скейтбордингу

    08:15

    Міська рада,                каб. № 20

    Оперативна нарада у міського голови із заступниками міського голови, секретарем міської ради та керуючим справами виконкому

    14:00

    Міська бібліотека №1

    для дорослих

    Народознавча година «З родини йде життя людини»

    14:00

    СШ № 1

    Свято випускників (11-ті класи)

    14:00

    ЗОШ № 8

    Свято випускників (9-ті класи)

    Четвер 22.06.

    День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

    08:15

    Міська рада,                каб. № 20

    Оперативна нарада у міського голови із заступниками міського голови, секретарем міської ради та керуючим справами виконкому

    10:00

    Міська рада, зал засідань

    22 сесія міської ради

    09:00-

    18:00

    Міська бібліотека №1 для дітей

    Книжкова виставка-пам’ять «Прочитай, дитино, книгу про війну» (до Дня скорботи і вшанування памяті жертв війни в Україні)

       14:00

    ЗОШ № 6

    Свято випускників (11 клас)

    .

    П'ятниця 23.06.

    День державної служби ООН

    Міжнародний Олімпійський день

    08:15

    Міська рада,                    каб. № 20

    Оперативна нарада у міського голови із заступниками міського голови, секретарем міської ради та керуючим справами виконкому

    10:00

    ЗОШ № 4

    Свято випускника «Прощавай, рідна школо!»

    12:00

    Міська бібліотека №3

    для дорослих

    Книжкова виставка «Конституція України – гарант нашого життя»

    12:00

    Міська бібліотека №4 для дорослих

    Огляд літератури японських письменників «Подорож в країну Сакури»

    13:00

    Міська рада,                    каб. № 19

    Прийом громадян з особистих питань у керуючого справами виконкому Т.Кухтара

    13:00

    ЗОШ № 2

    Свято випускників (9-ті класи)

    14:00-

    15:00

    Міська рада,

    каб.№19

    «Гаряча» телефонна лінія у секретаря міської ради                                Л.Жупанського

    15:00

    Міська бібліотека №2 для дітей

    Інформаційна година «Конституція незалежної України»

    Субота 24.06.

    День винахідника і раціоналізатора

    10:00-

    23:00

    Проспект В.Чорновола, площа Т.Шевченка, площа Відродження

    Фестиваль вуличних мистецтв «Арт-Візія»

    Неділя 25.06

    День митної служби України

    День молоді

    День молодіжних і дитячих громадських організацій України

    Міжнародний день моряка

    10:00

    Спортивний майданчик по вул.Січових Стрільців, 39

    Відкритий турнір з стрітболу

    11:00

    Стадіон «Юність»

    Відкритий турнір з міні-футболу серед молодіжних команд

    13:00

    Студентський сквер (проспект                   В.Чорновола)

    Турнір з лазертагу

    18:00

    Студентський сквер (проспект В.Чорновола)

    ·        Відкриття Студентського скверу;

    ·        Нагородження молоді;

    ·        Концертна програма за участі: «Диких Гуцулів», Романа Камрадського («FrankoBand»), фіналістів шоу «Україна має талант» Петра Сказківа та гурту «Петрос».

    ·        Вечірка за участі діджеїв: SweetBeatта IPUNKZ








Повернення до списку