Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
RSS
 • 17 квітня 2018

  Урядовий план заходів проекту "Я МАЮ ПРАВО!" Урядовий план заходів проекту "Я МАЮ ПРАВО!"

 • 17 квітня 2018

  Розпочався сезон активності кліщів Розпочався сезон активності кліщів

  Цьогорічне стрімке підвищення температури повітря сприяло ранній активізації кліщів. Враховуючи те, що кліщі добре переносять низькі температури і можуть голодувати кілька років, цьогоріч слід очікувати високих показників їх чисельності та підвищеного ризику зараження людей трансмісивними хворобами.

 • 17 квітня 2018

  Чи отримає карантинний статус борщівник Сосновського Чи отримає карантинний статус борщівник Сосновського

  Держпродспоживслужба наголошує на тому, що поширення борщівника Сосновського в Україні останнім часом набуває хаотичного характеру і може вплинути на розвиток місцевих громад, особливо в західноукраїнських регіонах, які часто спеціалізуються на туристичному бізнесі.

  Тому фахівці головних управлінь Держпродспоживслужби можуть долучатися до розробки програм заходів з боротьби та запобіганню розповсюдження цієї шкідливої рослини в нашій країні, а також своєчасно та якісно надавати роз’яснення щодо фітосанітарного статусу борщівника Сосновського в Україні.

 • 16 квітня 2018

  Коломия матиме офіційно встановлені межі Коломия матиме офіційно встановлені межі

  Сьогодні заступник міського голови Олег Дячук та керівник ПП «Прикарпатський земельний центр» Ірина Дарвай підписали договір на виконання робіт із розроблення проекту землеустрою щодо встановлення меж міста Коломиї. Відтак, як обіцяє виконавець, за три місяці Коломия матиме встановлені межі.

 • 16 квітня 2018

  Визначали номінантів на літературну премію ім. Тараса Мельничука Визначали номінантів на літературну премію ім. Тараса Мельничука

  Сьогодні комісія під керівництвом заступника міського голови Володимира Бойцана визначала номінантів з присудження Коломийської міської літературної премії імені Тараса Мельничука.

 • 16 квітня 2018

  На усному прийомі у Ігоря Слюзара побувало 14 коломиян На усному прийомі у Ігоря Слюзара побувало 14 коломиян

  У понеділок, 16 квітня, відбувся особистий прийом громадян у міського голови І.Слюзара за участю начальника управління комунальним господарством В.Наливайка, начальника відділу земельних відносин Б.Мондрика, начальника відділу з питань державного архітектурно-будівельного контролю В.Перлюка.

 • 13 квітня 2018

  Толока у парку ім. Шевченка Толока у парку ім. Шевченка

  Хоча погода не дозволила організувати толоку перед Великодніми святами, все одно необхідність прибрати зелені зони нашого міста залишилася. Сьогодні гуртом на прибирання вийшли працівники структурних підрозділів міської ради. Чистішою стала територія біля міського озера та парк ім. Тараса Шевченка. Цю роботу системно продовжуватимуть комунальні служби. Долучайтесь, разом зробимо місто затишнішим.

 • 13 квітня 2018

  План основних заходів м. Коломиї 16.04.2018-22.04.2018 План основних заходів м. Коломиї 16.04.2018-22.04.2018

 • 13 квітня 2018

  16 квітня особистий прийом громадян у міського голови Ігоря Слюзара 16 квітня особистий прийом громадян у міського голови Ігоря Слюзара

  16 квітня об 11 год. громадян прийматиме міський голова Ігор Слюзар. Попередній запис – за телефоном 2-68-58 або безпосередньо у відділі звернень міської ради (каб. №1, вхід із подвір'я ратуші).

 • 13 квітня 2018

  Вакансії в Коломийському міському інклюзивно- ресурсному центрі Вакансії в Коломийському міському інклюзивно- ресурсному центрі

  Бюджетна установа «КОЛОМИЙСЬКИЙ МІСЬКИЙ ІНКЛЮЗИВНО- РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР» Коломийської міської ради оголошує конкурсний добір педагогічних працівників:

  -  вчителя – дефектолога;

  -  практичного психолога;

  -  вчителя лікувальної фізкультури.

 • 12 квітня 2018

  Реконструкція водопровідних мереж Реконструкція водопровідних мереж

  Робота кипить. Зараз КП "Коломияводоканал" оновлює водопровід на вул. Сахарова, Антоненка-Давидовича, Богуна- Тютюнника.

 • 12 квітня 2018

  Готуємося до відзначення роковин Чорнобиля Готуємося до відзначення роковин Чорнобиля

  Невдовзі відзначатимемо 32 роковиниЧорнобильської трагедії. Тож сьогодні у ратуші під керівництвом заступника міського голови Володимира Бойцана спільно із представниками райдержадміністрації та головою Коломийської спілки «Союз Чорнобиль України» Віктором Позніком планували заходи до 26 квітня та узгоджували дії.

 • 12 квітня 2018

  21-22 квітня - XI Всеукраїнський відкритий фестиваль «Писанка» 21-22 квітня - XI Всеукраїнський відкритий фестиваль «Писанка»

 • 11 квітня 2018

  Порядок передачі в оренду земельних ділянок. Консультує Міністр юстиції Павло Петренко Порядок передачі в оренду земельних ділянок. Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

  Перед тим, як підписувати договір оренди, Ви маєте переконатися, чи є у Вас документи, які підтверджують право власності на земельну діяльну. Без таких документів Ви не зможете передати землю в оренду.

 • 11 квітня 2018

  Увага! Штормове попередження! Увага! Штормове попередження!

  У найближчу годину із збереженням до кінця дня 11 квітня та протягом доби 12 квітня по області та місту очікуються грози, посилення південного вітру 15-20 м/с, місцями град.

 • 11 квітня 2018

  В охолодженій ящуроподібній рибі виявлено плісняву В охолодженій ящуроподібній рибі виявлено плісняву

  Як інформує Головне управління, до Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення системи RASFF від 30 березня 2018 року № 2018.0871 стосовно виявлення плісняви в охолодженій ящуроподібній рибі, що експортується зі Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії (виробництво Surya Foods) до окремих держав-членів Європейського Союзу, в тому числі до України.

 • 11 квітня 2018

  Найкращі молодіжні команди будуть змагатися за Кубок гумору міста Коломиї Найкращі молодіжні команди будуть змагатися за Кубок гумору міста Коломиї

  Анонсуємо подію до якої наполегливо готуємось уже більше місяця. І результат цієї праці Ви зможете оцінити 18 квітня в МПК "Народний дім".
  Найкращі молодіжні команди будуть змагатися за Кубок Гумору міста Коломиї! Вас чекає фантастичне гумористичне шоу, тому встигніть забронювати та викупити квитки заздалегіть!

 • 11 квітня 2018

  Сьогодні Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів Сьогодні Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів

  Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів у всьому світі відзначається пам’ятними заходами, зустрічами колишніх в’язнів фашизму, поминанням загиблих, поклонінням їх пам’яті, покладанням квітів до могил та місць поховання жертв фашизму.

 • 10 квітня 2018

  13 травня у Коломиї етнофестиваль "Колорит" 13 травня у Коломиї етнофестиваль "Колорит"

  Коломия справді фестивальна столиця України!
  13 травня в писанковому місті відбудеться етнофестиваль "КОЛОРИТ". У програмі: етноподіум, парад вишиванок, козацькі забави, майстеркласи, ярмарок вишиванок, бойовий гопак та бої на шаблях.

 • 7 квітня 2018

  Ще одна прикраса до Великодніх свят буде у Коломиї Ще одна прикраса до Великодніх свят буде у Коломиї

  Комунальники завершують монтування 9-метрової ілюмінованої писанки.Це подарунок місту від БФ «Покуття» та його засновника народного депутата Андрія Іванчука.


Сторінки: