Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
RSS
 • 21 вересня 2018

  Пільги для коломийських багатодітних родин Пільги для коломийських багатодітних родин

  Законом України «Про охорону дитинства» (із змінами та доповненнями) за рахунок субвенції з державного бюджету надаються пільги на оплату житлово-комунальних послуг в розмірі 50 відсотків у разі коли середньомісячний дохід сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величину доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу. 

 • 21 вересня 2018

  Запрошуємо долучитися до формування бренду Коломиї Запрошуємо долучитися до формування бренду Коломиї

  Для участі у Відкритому просторі необхідно зареєструватися онлайн
  за посиланням: https://goo.gl/forms/f8JwNg1FgemcLArj1 
  Контактна особа: Вікторія Образцова, тел. 03433-25812

 • 20 вересня 2018

  Визначено переможця конкурсу проектів меморіальної композиції на оновленій площі Героїв Визначено переможця конкурсу проектів меморіальної композиції на оновленій площі Героїв

  Сьогодні на розширеному засіданні містобудівної ради визначили переможця конкурсних проектів меморіальної композиції на оновленій площі Героїв України в Коломиї. На конкурс надійшло шість проектів. Автори - Василь Андрушко, Віталій Шевчук, Микола Янчак, Олександр Малкович та Андрій Теслевич. Віталій Шевчук і Микола Янчак подали по дві конкурсні роботи кожен.
  Після презентацій робіт та обговорення містобудівна рада одноголосно підтримала проект коломиянина Олександра Малковича у співавторстві з Андрієм Теслевичем.

 • 19 вересня 2018

  Субсидію непрацюючим призначать, якщо надати довідку про сплату ЄСВ Субсидію непрацюючим призначать, якщо надати довідку про сплату ЄСВ

  З метою призначення субсидії непрацюючим працездатним особам, які (за яких) не сплатили єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії, необхідно звертатися до органів державної фіскальної служби.

 • 19 вересня 2018

  Інформація про проведення усного прийому у міського голови від 17 вересня 2018 року Інформація про проведення усного прийому у міського голови від 17 вересня 2018 року

  З метою забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення та відповідно до ст. 22 Закону України «Про звернення громадян» керівництвом міської ради проводиться особистий прийом громадян.

 • 19 вересня 2018

  20 вересня у прямому ефірі НТК міський голова Ігор Слюзар 20 вересня у прямому ефірі НТК міський голова Ігор Слюзар

  20 вересня о 20:00 годині у прямому ефірі ТРК НТК міський голова Ігор Слюзар відповість на запитання коломиян. Телефонуйте 38-000.

 • 17 вересня 2018

  Коломийської громади стане більше Коломийської громади стане більше

  За схвалення проекту рішення про добровільне приєднання Воскресинцівської сільської територіальної громади до Коломийської міської територіальної громади проголосували депутати сьогодні на позачерговій 37 сесії міської ради.
  Також до 25 збільшиться виконавчий комітет, рішенням сесії до складу виконкому увійшли старости Шепарівців, Саджавки, Товмачика, Іванівців.

 • 17 вересня 2018

  Порядок отримання інформації зі Спадкового реєстру Порядок отримання інформації зі Спадкового реєстру

  До Міністерства юстиції надходять звернення органів місцевого самоврядування щодо порядку одержання інформації зі Спадкового реєстру про заведену спадкову справу та видане свідоцтво про право на спадщину для подачі заяви про визнання спадщини відумерлою.

 • 17 вересня 2018

  Відомі проекти громадського бюджету, які реалізують у Коломиї 2019 року Відомі проекти громадського бюджету, які реалізують у Коломиї 2019 року

  Координаційна рада визначила 6 проектів-переможців громадського бюджету Коломиї на 2019 рік. З них один із кошторисом біля мільйона гривень. Загальна сума інших - майже 2 мільйони гривень.

 • 17 вересня 2018

  План основних заходів м. Коломиї 17.09.2018-23.09.2018 План основних заходів м. Коломиї 17.09.2018-23.09.2018

 • 14 вересня 2018

  17 вересня позачергова сесія міської ради 17 вересня позачергова сесія міської ради

  17 вересня 2018 року о 10:00 год. в залі засідань міської ради відбудеться тридцять сьома (позачергова) сесія Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання з таким основним порядком денним:
  1. Про схвалення проекту рішення про добровільне приєднання Воскресинцівської сільської територіальної громади до Коломийської міської  територіальної громади;
  2. Про внесення змін до рішення міської ради від 26.01.2017 р. №1188-17/2017 "Про затвердження Положення про плату за землю в новій редакції";
  Різне.

 • 14 вересня 2018

  Зафіксовано чергові випадки африканської чуми свиней Зафіксовано чергові випадки африканської чуми свиней

  Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області звертає увагу жителів Прикарпаття: зафіксовано чергові випадки африканської чуми свиней в Олешківському, Скадовському районах Херсонщини та в м. Маріуполь на Донеччині.

   

 • 14 вересня 2018

  Встановлено факти порушення порядку формування та застосування державних регульованих цін на ліки Встановлено факти порушення порядку формування та застосування державних регульованих цін на ліки

  Відповідно до доручення Кабінету Міністрів України Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області продовжує проводити щомісячний моніторинг застосування державних регульованих цін на лікарські засоби, які беруть участь в урядовій програмі «Доступні ліки».

 • 14 вересня 2018

  При будівництві нежитлових споруд у Коломиї платитимуть 10% пайової участі При будівництві нежитлових споруд у Коломиї платитимуть 10% пайової участі

  Набрало чинності нове Положення про пайову участь у розвитку інфраструктури міста Коломиї (рішення міської ради від 06.09.2018р. № 2930-36/2018-36 ).
  У чому новизна та як це вплине на гаманці жителів Коломиї?
  Під час підготування рішення, крім вимог законодавства, враховували пропозиції, які висловлювали у зверненнях коломияни. Тому й деталізували попереднє положення, деякі пункти уточнено.

 • 13 вересня 2018

  Перенесено дату прийому документів від ОСББ для участі в програмі співфінансування капремонтів Перенесено дату прийому документів від ОСББ для участі в програмі співфінансування капремонтів

  У зв'язку із врегулюванням організаційних питань відмінено дату (17 вересня) прийому документів на участь у Програмі співфінансування проведення капітальних ремонтів в житлових будинках ОСББ м. Коломиї на 2018-2022 роки. Дату буде повідомлено пізніше.

 • 11 вересня 2018

  7 порад Держпродспоживслужби ресторатору, щоб запобігти виникненню харчових отруєнь 7 порад Держпродспоживслужби ресторатору, щоб запобігти виникненню харчових отруєнь

  З огляду на кількість потенційно заражених продуктів, що поставляються щодня на кухню, хоча б 30 хвилин в день треба приділити харчовій безпеці – це допоможе значно знизити ймовірність отруєнь.
  Отже, у нас є 30 хвилин на початку кожної зміни, щоб знешкодити кухню:

 • 11 вересня 2018

  Держпродспоживслужба попереджає про можливу небезпеку Держпродспоживслужба попереджає про можливу небезпеку

  У зв’язку з хімічними викидами в атмосферу ПрАТ «Кримський титан» (АР Крим», що спричинило серйозні екологічні проблеми на території Каланчацького та Чаплинського районів Херсонської області, з метою попередження харчових отруєнь серед населення Коломийське міське управління ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області РЕКОМЕНДУЄ

 • 10 вересня 2018

  Поспішіть взяти участь у цікавому фотоконкурсі Поспішіть взяти участь у цікавому фотоконкурсі

  «Вікі любить пам’ятки» (Wiki Loves Monuments) — фотоконкурс пам’яток культурної спадщини, що проводиться в понад 50 країнах світу регіональними відділеннями Фонду Вікімедіа та волонтерами спільноти Вікімедіа, в тому числі в Україні — громадською організацією Вікімедіа Україна. Мета конкурсу — зібрати фотографії всіх пам’яток культурної спадщини світу і розмістити їх у Вікісховищі, що дасть змогу проілюструвати статті Вікіпедії — вільної енциклопедії, яку щодня переглядають мільйони людей в усьому світі. Конкурс триває з 1 по 30 вересня включно. Упродовж цього часу фотографи і фотолюбителі різних країн завантажують свої фотографії у Вікісховище. До першого листопада в кожній країні відбирають найкращі фотографії, що будуть представлені на суд міжнародного журі.

 • 10 вересня 2018

  Від 17 вересня приймаємо документи ОСББ для участі в програмі співфінансування капремонтів Від 17 вересня приймаємо документи ОСББ для участі в програмі співфінансування капремонтів

  У ЦНАПі (м. Коломия, пл. Привокзальна, 2а/1) від 17 вересня розпочинається прийом документів для участі в Програмі співфінансування проведення капітальних ремонтів в житлових будинках ОСББ м. Коломиї на 2018-2022 роки.

 • 10 вересня 2018

  Продовжено термін подання заяви на виплату невикористаної субсидії Продовжено термін подання заяви на виплату невикористаної субсидії

  Тим громадянам, які з поважних причин не змогли звернутися із заявою на виплату частини невикористаної суми житлової субсидії до 01 вересня 2018 року до центру надання адміністративних послуг, рекомендуємо звернутися із заявою до комісії міської ради з питань надання населенню субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та державної допомоги малозабезпеченим сім’ям як виняток, пільг, одноразових грошових допомог виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ях, для призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, щодо продовження терміну подання відповідної заяви до 01 листопада 2018 року до департаменту соціальної політики Коломийської міської ради за адресою: вул. В. Чорновола, 55, м. Коломия.


Сторінки: