Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
RSS
 • 27 березня 2018

  Відбулося засідання виконкому Відбулося засідання виконкому

  На черговому засіданні виконавчого комітету VII демократичного скликання було розглянуто 14 питань порядку денного і два додаткових.

  Найбільше часу пішло на обговорення першого питання – «Про стан здійснення пасажирських перевезень в місті Коломиї».

 • 26 березня 2018

  Відкриті дані Коломиї: жнива Відкриті дані Коломиї: жнива

  Більше півроку праці із чудовою командою Громадянської мережі ОПОРА ініціативи “Дані міст” принесло Коломиї доволі вагомий результат. Відтак завдяки «Відкритому виклику» від «Даних міст» Коломийська громада отримала:

 • 26 березня 2018

  Взаємодія Держпраці, Пенсійного фонду та ДФС сприятиме подоланню незадекларованої праці Взаємодія Держпраці, Пенсійного фонду та ДФС сприятиме подоланню незадекларованої праці

  23 березня відбулася спільна нарада Державної служби України з питань праці, Пенсійного фонду України та Державної фіскальної служби України на якій були присутні керівники Міністерства соціальної політики України, керівники та посадові особи зазначених центральних органів влади та керівники структурних підрозділів територіальних органів, а також  представники спільних представницьких органів профспілок та роботодавців на національному рівні.

 • 26 березня 2018

  Навчання для підприємств харчової, переробної промисловості та закладів громадського харчування Навчання для підприємств харчової, переробної промисловості та закладів громадського харчування

  З метою організації роботи по впровадженню та застосуванню постійно діючої процедури, що засновані на принципах системи аналізу небезпечних факторів в критичних точках (НАССР), 30.03.2018р. об 11-00, в залі засідань Коломийської міської ради буде проведено семінар-навчання для операторів ринку які провадять діяльність з виробництва та обігу харчових продуктів.


 • 26 березня 2018

  Звернення депутатів обласної ради з приводу незабезпеченості коштами на зарплату бюджетникам Звернення депутатів обласної ради з приводу незабезпеченості коштами на зарплату бюджетникам

  На ХХ сесії обласної ради депутати проголосували рішення про звернення обласної ради щодо незабезпеченості коштами на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ області.

  Мова йде про звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України і Комітету Верховної Ради з питань бюджету, народних депутатів України від області стосовно напруженої ситуації із забезпеченістю видатками на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ, зокрема тих, які фінансуються за рахунок коштів додаткової дотації з державного бюджету.

 • 26 березня 2018

  Виклики лікаря на дім приймають за тел. 2-25-08, 2-04-36 Виклики лікаря на дім приймають за тел. 2-25-08, 2-04-36

  Шановні коломияни, у зв'язку з крадіжкою мобільного телефону реєстратури дитячої поліклініки, виклики лікаря на дім приймають за міськими номерами 2-25-08, 2-04-36
  Коломийський міський центр ПМСД


 • 23 березня 2018

  План основних заходів м. Коломиї 26.03.2018-01.04.2018 План основних заходів м. Коломиї 26.03.2018-01.04.2018

 • 23 березня 2018

  Звіт депутата Андрія Турянського Звіт депутата Андрія Турянського

  Я є депутатом від фракції політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка», виборчий округ № 8 (вул. Франка, Достоєвського, Лісова, Квіткова, Берегова та прилеглі вулиці).

 • 23 березня 2018

  Прем'єр-міністр Володимир Гройсман відвідав Коломию Прем'єр-міністр Володимир Гройсман відвідав Коломию

  Прем’єр-міністр Володимир Гройсман у рамках робочої поїздки Івано-Франківщиною відвідав Коломию. Для поліклініки, довгобуд якої завершили у 2017 році за рахунок державного бюджету, Володимир Гройсман передав новий сучасний ангіораф. Це пристрій, який має рентгенологічну установку для оцінки стану судин (артерій, вен, капілярів, лімфатичних судин). Із тринадцяти таких приладів, закуплених у 2017 році державою, один буде в Коломиї.

 • 21 березня 2018

  Прийом творів на премію імені Івана Франка Прийом творів на премію імені Івана Франка

  Держкомтелерадіо оголосив прийом до 1 травня публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності. Держкомтелерадіо розпочав приймати твори на здобуття премії ім. Івана Франка

 • 21 березня 2018

  Конкурс фінансової підтримки громадських організацій національно-патріотичного виховання Конкурс фінансової підтримки громадських організацій національно-патріотичного виховання

  Інформацію Мінмолодьспорту просить подати до 1 квітня 2018 року.
  Міністерство молоді та спорту України збирає інформацію про громадські організації, що здійснюють заходи національно-патріотичного виховання та мають бажання подавати міжнародні, всеукраїнські проекти (заходи) на відповідний конкурс до Мінмолодьспорту, розмір фінансової підтримки для реалізації проектів (заходів) із розрахунку на один рік, який вони бажають отримати та кількість молоді, яку планується охопити цими проектами (заходами). Таку ж інформацію можна надавати і стосовно проектів (заходів) місцевого рівня (обласного, районного/ОТГ, міського).

 • 21 березня 2018

  Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги

  Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги призначається згідно Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2004 року № 558 і виплачується за умови, якщо такі кошти передбачено в місцевих бюджетах.

 • 21 березня 2018

  Акція «Здай макулатуру – підтримай роздільні суботники» Акція «Здай макулатуру – підтримай роздільні суботники»

  21 березня у Міжнародний день лісів Громадська організація «Друге життя» за підтримки місцевих екологічних ініціатив та організацій проводить акцію «Здай макулатуру – підтримай роздільні суботники» .

 • 21 березня 2018

  Інформація про проведення усного прийому у міського голови Інформація про проведення усного прийому у міського голови

  У понеділок, 19 березня 2018 р., відбувся особистий прийом громадян у міського голови І.Слюзара за участю заступника міського голови Б.Федорука, начальника управління комунальним господарством В.Наливайка, начальника відділу земельних відносин Б.Мондрика, начальника відділу з питань державного архітектурно-будівельного контролю В.Перлюка.

 • 21 березня 2018

  Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця»

  З 2 по 22 квітня 2018 року буде проведена 13-та Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» з метою придбання медичного обладнання для лікування дітей, які мають вади слуху.

  Зробити благодійний внесок можна за реквізитами

  р/р 2600501306399в  ПАТ "Кредобанк", МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227.

 • 20 березня 2018

  Готуємося до ХІ фестивалю «Писанка-2018» Готуємося до ХІ фестивалю «Писанка-2018»

  Уже 21-22 квітня у Коломиї на фестивалі «Писанка 2018» зберуться митці та народні колективи з України та з-за кордону. А сьогодні оргкомітет під керівництвом заступника міського голови Володимира Бойцана працював над цікавими ідеями та новими заходами для цієї коломийської забави. Вирішували організаційні моменти в охороні громадського порядку, паркуванні транспорту учасників, кількості мистецьких локацій та багато іншого.

 • 20 березня 2018

  Представники румунського міста Сігет відвідали Коломию Представники румунського міста Сігет відвідали Коломию

  Сьогодні з робочим візитом до Коломийської міської ради завітали представники румунського міста Сігет. Зустріч відбулася у рамках транскордонної програми «Румунія – Україна 2014-2020». Обговорили вже напрацьовані ідеї та подальшу співпрацю над реалізацією спільних проектів.

 • 20 березня 2018

  Як вибрати сімейного лікаря в Коломиї, пояснює Володимир Мельничук Як вибрати сімейного лікаря в Коломиї, пояснює Володимир Мельничук

  Офіційно 1 квітня розпочинається кампанія підписання декларацій між пацієнтами та лікарями. Це стосується на даний момент лише первинної ланки медицини, тобто лікарів-педіатрів, терапевтів та сімейних лікарів. У Коломиї, за словами керівника КЗ "Коломийський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Володимира Мельничука, намагаються втілити реформу, не ламаючи стару систему, а покращуючи і вдосконалюючи її.

 • 19 березня 2018

    31 сесія Коломийської міської ради 31 сесія Коломийської міської ради

  29 березня 2018 року о 10:00 год. в залі засідань міської ради відбудеться тридцять перша сесія Коломийської міської ради сьомого демократичного скликання з таким основним порядком денним:

 • 19 березня 2018

  Звіт діяльності фракції «УКРОП» у Коломийській міській раді за 2017 рік Звіт діяльності фракції «УКРОП» у Коломийській міській раді за 2017 рік

  і є найменшою фракцією міської ради, та незважаючи на це, депутати фракції працюють ефективно, беруть активну участь в діяльності міської ради та громадському житті міста .
  Зокрема, в 2017 році, за ініціативи фракції «УКРОП», Коломийською міською радою було прийнято 2 звернення до вищого керівництва держави, а саме:


Сторінки: