Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
RSS
 • 24 травня 2018

  Так змінилася площа на перехресті вул.Франка-Коцюбинського за три роки Так змінилася площа на перехресті вул.Франка-Коцюбинського за три роки

 • 24 травня 2018

  Відновлення вуличного освітлення на вул. Воскресінецькій Відновлення вуличного освітлення на вул. Воскресінецькій

 • 24 травня 2018

  Завершуємо скошувати траву на вул. Мазепи Завершуємо скошувати траву на вул. Мазепи

 • 24 травня 2018

  Молодіжна група Єдиного центру познайомилась із життям політехнічного коледжу Молодіжна група Єдиного центру познайомилась із життям політехнічного коледжу

  Днями молодіжна група Єдиного центру мала можливість влитись в шалений ритм студентського життя політехнічного коледжу. Молодь з захопленням відвідали спортивний, тренажерний, актовий зали та майстерні - швейна та по дереву.
  Дякуємо керівництву коледжу за гостинність.

 • 24 травня 2018

  У прямому ефірі ТРК НТК говоритимуть про субсидіїї із керівником департаменту соцполітики Людмилою Яремчук У прямому ефірі ТРК НТК говоритимуть про субсидіїї із керівником департаменту соцполітики Людмилою Яремчук

  Про нововведення у призначенні субсидій розкаже у прямому ефірі ТРК НТК керівник департаменту соціальної політики Людмила Яремчук у четвер, 24 травня, початок о 20:00 годині. Телефон студії 38-000.

 • 24 травня 2018

  Реконструкція водопроводу на вул.С.Стрільців, 39 Реконструкція водопроводу на вул.С.Стрільців, 39

 • 24 травня 2018

  Залишилося 7 днів до закінчення прийому проектів на громадський бюджет Коломиї - 2019 Залишилося 7 днів до закінчення прийому проектів на громадський бюджет Коломиї - 2019

  У 2019 році громадський бюджет становитиме 3 мільйони гривень. Прийом проектів триває від 1 до 31 травня.
  Проекти поділяються на 2 категорії:
  - на суму від 400 тис. грн до 1 млн грн, серед яких шляхом голосування буде обрано одного переможця
  - на суму до 400 тис. грн, серед яких шляхом голосування буде обрано декілька проектів на загальну суму не більше 2 млн грн.
  Докладно - на веб-сайті міської ради: http://kolrada.gov.ua/ekonomika/index.php


 • 23 травня 2018

  Все, що потрібно знати про субсидії Все, що потрібно знати про субсидії

  Зараз у народному домі керівник департаменту соцполітики Людмила Яремчук розповідає про те, хто зможе розраховувати на субсидії. Також присутні працівники департаменту і ЦНАПу, тож можна поставити будь-які запитання, що стосуються соціального захисту коломиян.
  Вже від 1 травня 2018 року затверджено нові правила подання заяв і декларацій на нарахування субсидій.

 • 23 травня 2018

  Забракована продукція Забракована продукція

  За результатами перевірки управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області прийнято рішення про припинення господарюючими суб’єктами реалізації (продажу) продукції, котра не відповідає вимогам нормативних документів по ряду показників.

 • 23 травня 2018

  День героїв у Коломиї відзначають урочистою ходою і панахидою День героїв у Коломиї відзначають урочистою ходою і панахидою

  Пам’ятаємо усіх, хто боровся за нашу свободу. Гордимося предками і героями сьогодення. Цінуємо Україну, за яку вони віддали життя.

 • 23 травня 2018

  Коломияни зверталися з приводу надання соціального житла а також комунальних питань Коломияни зверталися з приводу надання соціального житла а також комунальних питань

  У понеділок, 21 травня, відбувся особистий прийом громадян у міського голови І.Слюзара за участі заступника міського голови Б.Федорука, заступника начальника – головного інженера – начальника відділу реалізації інвестиційних проектів управління комунальним господарством В.Волошенюка, начальника відділу земельних відносин міської ради Б.Мондрика, начальника відділу з питань державного архітектурно-будівельного контролю міської ради В.Перлюка.

 • 23 травня 2018

  Усього 8 днів до закінчення прийому проектів на громадський бюджет Коломиї - 2019 Усього 8 днів до закінчення прийому проектів на громадський бюджет Коломиї - 2019

  У 2019 році громадський бюджет становитиме 3 мільйони гривень. Прийом проектів триває від 1 до 31 травня.
  Проекти поділяються на 2 категорії:
  - на суму від 400 тис. грн до 1 млн грн, серед яких шляхом голосування буде обрано одного переможця
  - на суму до 400 тис. грн, серед яких шляхом голосування буде обрано декілька проектів на загальну суму не більше 2 млн грн.
  Докладно - на веб-сайті міської ради: http://kolrada.gov.ua/ekonomika/index.php


 • 23 травня 2018

  До 4 червня відділ культури приймає подання до Книги шани Коломиї До 4 червня відділ культури приймає подання до Книги шани Коломиї

  У Книгу шани Коломиї від 2002 року вписують імена коломиян, які сприяли розвитку рідного міста, у своїй сфері діяльності досягли найвищих результатів. Книга шани зберігається в музеї історії міста. Імена тих, хто занесений до неї, щороку оголошують на урочистостях з нагоди Дня міста – 19 серпня.

 • 22 травня 2018

  До 157-ої річниці перепоховання Тараса Шевченка До 157-ої річниці перепоховання Тараса Шевченка

  22 травня на площі Відродження відбувся вечір пам’яті до 157-ої річниці перепоховання Тараса Шевченка в Каневі на Чернечій горі.
  Представники міської та районної влади поклали квіти до підніжжя пам’ятника Тарасові Шевченку. Панахиду за видатним поетом відслужили єпископ Коломийської єпархії УГКЦ Преосвященний Владика Василій Івасюк та єпископ Коломийської єпархії УПЦ КП Преосвященний Владика Юліан та всечесні отці. Захід супроводжував хор товариства «Просвіта» міського палацу культури «Народний дім» (керівник – заслужений працівник культури України Роман Хімей).

 • 22 травня 2018

  Реалізація державної політики з питань захисту прав споживачів для представників місцевої влади Реалізація державної політики з питань захисту прав споживачів для представників місцевої влади

  Практичного застосування законодавства у сфері безпечності харчових продуктів, захисту прав споживачів, контролю за рекламою та вимог антитютюнового законодавства, державного ринкового нагляду та державного регулювання цін навчали працівників місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування .

 • 22 травня 2018

  23 травня відзначаємо День героїв 23 травня відзначаємо День героїв

  23 травня пам’ятна хода від ратуші до цвинтаря «Монастирок» та панахида на відзначення Дня Героїв (день загибелі провідника ОУН Євгена Коновальця)

 • 21 травня 2018

  Панахида за жертвами політичних репресій Панахида за жертвами політичних репресій

  20 травня о 12:00 годині представники влади міста та району, духівництво та громадськість міста зібралися біля статуї Матері Божої, щоб вшанувати пам’ять жертв політичних репресій. Духовенство УГКЦ та УПЦ КП відслужило поминальну панахиду. Представники міської та районної влади поклали квіти до підніжжя статуї Матері Божої та до меморіальної композиції «Відновлення історичної пам’яті: нескореним від коломиян» на будівлі колишньої пересильної в’язниці гестапо та радянського НКВД по бул.Л.Українки. Супроводжував захід народний аматорський хор «Просвіта» МПК «Народний дім» під керівництвом заслуженого працівника культури України Романа Хімея.

 • 21 травня 2018

  Чому ОСББ – вигідно, обговорили на брифінгу в Ігоря Слюзара Чому ОСББ – вигідно, обговорили на брифінгу в Ігоря Слюзара

  Питання створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків стало темою чергового брифінгу міського голови Ігоря Слюзара не випадково. Незважаючи на те, що у місті є понад 270 ОСББ, і більшість з них мають успішний досвід співпраці з міськими та міжнародними програмами підтримки, питання створення ОСББ усе ще актуальне для Коломиї. Самостійно керувати власним будинком набагато вигідніше, ніж користуватися послугами компанії управителя. А ОСББ може функціонувати як ефективний бізнес. Це доводять історії успіху коломийських ОСББ, про що й розповів міський голова журналістам.

 • 21 травня 2018

  Концерт до Дня Європи відбувся в Коломиї Концерт до Дня Європи відбувся в Коломиї

  18 травня о 17:00 годині на площі перед Музеєм писанкового розпису відбувся концерт «День Європи – свято миру і єднання» до відзначення Дня Європи.
  Концертну програму коломиянам представив представив народний аматорський біг-бенд «Коломия» (керівники – Роман та Анжела Микитюки). Глядачі щирими оплесками вітали виступ колективу.

 • 18 травня 2018

  План основних заходів м. Коломиї 21.05.2018-27.05.2018 План основних заходів м. Коломиї 21.05.2018-27.05.2018


Сторінки: