Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
RSS
 • 19 березня 2018

  Звіт депутата Сергія Лосюка Звіт депутата Сергія Лосюка

  Дорогі коломияни! Завдяки вашій підтримці під час виборів Коломийського міського голови та депутатів Коломийської міської ради 25 жовтня 2015 року мене було обрано депутатом Коломийської міської ради від округу №29. В міській раді входжу у фракцію “Батьківщина”.
  За звітний період провів чотири зустрічі з групами виборців. З фонду міської ради на виконання депутатських повноважень було виділено кошти в сумі 12 тисяч гривень на лікування хворих діток, які проживають в місті Коломиї.

 • 16 березня 2018

  Засновано музей коломийської книги Засновано музей коломийської книги

  Відтепер література, видана в Коломиї, починаючи з 1864 року і до сьогодення, література про Коломию та Коломийщину, література на різні теми, видана коломиянами, зберігатиметься в окремому музеї – музеї коломийської книги. Урочисте відкриття відбулося 15 березня, у приміщенні музичного відділу Коломийського педагогічного коледжу. Директор Коломийського педагогічного коледжу Валерій Ковтун розповів, що ідея створення музею зародилася в колі краєзнавців біля року тому. А вперше свою роботу музей розпочав 15 лютого.
  - Започаткована добра справа, - каже заступник міського голови Володимир Бойцан, - музей слугуватиме і бібліотекою, і читальнею, а найважливіше, - об’єднає всіх, хто цікавиться історією та культурою нашого міста.

 • 16 березня 2018

  У Коломиї відзначили працю комунальників У Коломиї відзначили працю комунальників

  Сьогодні, напередодні професійного свята працівників житлово-комунального господарства України, відзначали найкращих комунальників Коломиї.
  - Бюджет комунального господарства на цей рік – понад 220 мільйонів гривень, - розповів міський голова Ігор Слюзар, - це фінансування і з державної, обласної та міської скарбниць. 40 млн на утримання міста, 38 млн на капітальні видатки, 23 млн на капітальний ремонт вулиці Атаманюка-Старицького, 80 млн Світового банку, 50 млн екологічного фонду. Завдання і виклики величезні, але я вірю, що ви впораєтесь.

 • 16 березня 2018

  План основних заходів м. Коломиї 19.03.2018-25.03.2018 План основних заходів м. Коломиї 19.03.2018-25.03.2018

 • 15 березня 2018

  17,18, 19 березня складні погодні умови 17,18, 19 березня складні погодні умови

  Внаслідок впливу двох активних циклонів у нашій області впродовж наступних днів очікуються складні погодні умови.
  17 березня у Коломиї сильний сніг, хуртовина, приріст снігового покриву 17-20 см , пориви вітру 15-22 м/с, на дорогах – ожеледиця.

 • 14 березня 2018

  Міністр юстиції консультує: ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ ШЛЮБУ Міністр юстиції консультує: ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ ШЛЮБУ

  Ми вирішили спростити життя українців та запустили пілотний проект «Шлюб за добу». Проект передбачає відхід від старих бюрократичних радянських норм. Тож нині за ініціативи Міністерства юстиції усі бажаючі можуть одружитися навіть у той самий день, коли були подані документи.

  З моменту запуску в рамках пілотного проекту станом на 26 листопада 2017 року було проведено 21 858 реєстрацій шлюбів. Проект реалізується у 58 населених пунктах у тому числі 2 виконавчих комітетів сільських рад.

 • 13 березня 2018

  Ціни на архівні послуги виносили на громадські слухання у Коломиї Ціни на архівні послуги виносили на громадські слухання у Коломиї

  На розгляд громади на сьогоднішніх громадських слуханнях виносили перелік платних послуг, що виконуються архівним відділом міської ради, та цін на них.
  - Упровадження електронного документообігу в міській раді дасть змогу перейти на новий рівень надання архівних послуг, – повідомив керуючий справами виконкому Тарас Кухтар. - Думаю, із наступного року ми спробуємо долучитися до такого нововведення в діловодстві, як електронний архів.

 • 13 березня 2018

  Сьогодні у ратуші обговорювали нюанси створення статуту територіальної громади Коломиї Сьогодні у ратуші обговорювали нюанси створення статуту територіальної громади Коломиї

  Для того, щоб обговорити юридичну доцільність та подальші кроки у праці над створенням статуту громади Коломиї, секретар міської ради Любомир Жупанський зібрав у ратуші робочу групу з питань підготовки та розроблення проекту Статуту територіальної громади м. Коломиї. На засіданні також були присутні громадські активісти, які запропонували на розгляд депутатам та членам робочої групи свій варіант цього документа.

 • 12 березня 2018

  Коломияни обговорюють перейменування ДМШ№1 Коломияни обговорюють перейменування ДМШ№1

  З огляду на кількість присутніх на сьогоднішніх громадських слуханнях, до питання перейменування музичної школи №1 коломияни ставляться дуже відповідально. Заступник міського голови Володимир Бойцан розповів, що пропозиція щодо перейменування була подана адміністрацією та колективом ДМШ №1 відповідно до протоколу педагогічної ради школи від 27.05.2016 року №4. Крім того, до міського голови надійшло звернення від голови правління Львівської організації національної спілки композиторів України Мирослава Скорика з проханням підтримати пропозицію колективу ДМШ №1 і присвоїти школі ім’я Анатолія Кос-Анатольського.

 • 12 березня 2018

  Робота над створенням інтерактивної карти у спільному проекті АЕРК та міської ради Робота над створенням інтерактивної карти у спільному проекті АЕРК та міської ради

  У приміщенні Коломийського бізнес-центру Асоціацією економічного розвитку Коломийщини проведено сьоме розширене експертне засідання в рамках проекту «Створення умов для легкого і вільного доступу до інформації про власність громади», який реалізується в м.Коломиї за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

 • 7 березня 2018

  План основних заходів м. Коломиї 12.03.2018-18.03.2018 План основних заходів м. Коломиї 12.03.2018-18.03.2018

 • 6 березня 2018

  Робоча зустріч із ОСББ Робоча зустріч із ОСББ

  Сьогодні у ратуші секретар міської ради Любомир Жупанський зібрав робочу зустріч для вирішення найбільш проблемних питань управління житловими будинками у Коломиї.
  Найбільше запитань і претензій у коломиян назбиралося до роботи фірми АВЕ «Коломия». Після довгої дискусії зійшлися на тому, що головною перепоною для покращення вивезення сміття і досі є те, що не всі коломияни уклали договори на обслуговування з фірмою АВЕ. Тому депутат міської ради Олег Романюк зауважив, що АВЕ «Коломия» має усі повноваження подавати до суду на тих, хто й досі цього не зробив, а отже виносить своє сміття у контейнери тих, хто чесно платить за послуги з вивезення сміття. Особливо це стосується приватних підприємців, власників магазинів.

 • 5 березня 2018

  Заходи до 204 річниці народження Тараса Шевченка Заходи до 204 річниці народження Тараса Шевченка

  9 березня 2018 року з нагоди 204-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка відбудуться такі заходи:
  - о 13:15 годині - панахида та покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку на площі Відродження;
  - о 14:00 годині - урочиста академія «Ми йдемо до тебе, наш Кобзарю, крізь століття!» в міському палаці культури «Народний дім».
  Запрошуємо мешканців та гостей Коломиї долучитися до святкування річниці від дня народження Тараса Шевченка.

 • 5 березня 2018

  З проблемами і скаргами на електро- та теплозабезпечення звертайтеся до інспекції Держенергонагляду З проблемами і скаргами на електро- та теплозабезпечення звертайтеся до інспекції Держенергонагляду

  Коломийське відділення інспекції розташоване за адресою: вул. М. Лисенка 66а, м. Коломия, 78203.

 • 5 березня 2018

  050 447 57 88 - пряма телефонна лінія з експертами регіонального відділення Асоціації міст України 050 447 57 88 - пряма телефонна лінія з експертами регіонального відділення Асоціації міст України

  З метою розширення інформаційної роботи щодо процесів децентралізації та секторальних реформ в Україні, залучення до них громадськості як суб’єкта реформ щомісяця кожної останньої п’ятниці від 10 до 14 год. за телефоном 050 447 57 88 відбуватиметься пряма телефонна лінія з експертами регіонального відділення Асоціації міст України «Не будь байдужим до реформи».

 • 5 березня 2018

  Стипендії міської ради для коломийських учнів обговорили на нараді у Любомира Жупанського Стипендії міської ради для коломийських учнів обговорили на нараді у Любомира Жупанського

  Сьогодні на нараді у секретаря міської ради Любомира Жупанського розглядали питання призначення стипендій учням переможцям та призерам всеукраїнських олімпіад, конкурсів та МАН.

 • 3 березня 2018

  З понеділка навчання в школах відновлено З понеділка навчання в школах відновлено

  Наразі проблему з газопостачанням у країні вдалося оперативно вирішити, тому вже в понеділок, 5 березня, усі заклади освіти – дитячі садки, школи, ПТНЗ та виші – працюватимуть у звичайному режимі.

 • 2 березня 2018

  На вимогу РНБО у Коломиї навчання призупинено до 7 березня (включно) На вимогу РНБО у Коломиї навчання призупинено до 7 березня (включно)

  На виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від 01.03.2018 р. щодо вжиття заходів з забезпечення стану енергетичної безпеки у державі, та селекторної наради під головуванням Міністра енергетики та вугільної промисловості України І.Насалика від 02.03.2018 р. про настання кризової ситуацій, комісія вирішила призупинити освітній процес з 03.03. до 07.03.2018 р. у закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти.

 • 2 березня 2018

  У ратуші планують спростити процедуру оформлення земельної ділянки У ратуші планують спростити процедуру оформлення земельної ділянки

  Наприкінці тижня заступник міського голови Олег Дячук зібрав проектантів міста, щоб узгодити спільний план дій для полегшення коломиянам процедури отримання потрібної документації на земельні ділянки. Представники підрядних земельних організації розповіли про найбільш поширені для них випадки ускладнення процедури оформлення землі.

 • 2 березня 2018

  План основних заходів м. Коломиї 05.03.2018-11.03.2018 План основних заходів м. Коломиї 05.03.2018-11.03.2018


Сторінки: