Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
  • 7 серпня 2017

    Інформація про спортивні досягнення за поточний навчальний рік (2016-2017рр.)

    Бокс (тренер Степанюк Т.Т.)
    Михалушко Ярослав І м. Ч.У.
    Дмитрук Арсен І м. Ч.У.
    Шепетюк Степан І м. Ч.О.
    Кабалюк Юрій ІІІ м. Ч.О.
    Масик Владислав І м. Ч.О.
    Горецький Андрій І м. Ч.О.
    Чабан Остап І м. Ч.О.
    Мазурик Арсен І м. Ч.О.
    Глубіш Гнат І м. Ч.О.
    Воловий Аркадій І м. Ч.О.
    Лащук Артур І м. Ч.О.
    Мартинюк Орест І м. Ч.О.
    Мартинюк Вадим ІІ м. Ч.О.
    Гімнастика (тренер Фурик Ю.В.)
    Вівчарик Олександр І м. Ч.О.
    Солтис Андрій І м. Ч.О.
    Садовий Віталій ІІ м. Ч.О.
    Онофрук Яна ІІ м. Ч.О.
    Беспалов Нікіта І м. Ч.О.
    Бойчук Олександр ІІ м. Ч.О.
    Кузьмин Олег ІІ м. Ч.О.
    Воробчук Арсен ІІ м. Ч.О.
    Лізунов Антон ІІ м. Ч.О.
    Важка атлетика (тренер Чабан М. М.)
    Филипів Віталія ІІ м. Ч.У.
    Цікул Аліна ІІІ м. Ч.У.
    Мочернюк Данило І м. Ч.У.
    Івасюк Вероніка І м. Ч.У., І м. Ч.Є.
    Костюк Вікторія ІІ м. Ч.У.
    Івасюк Ігор ІІІ м. Ч.У.
    +20 спортсменів стали призерами Чемпіонату Області
    Теніс (тренер Савуляк Р. М.)
    Сарафин Ілля І м. Ч.У. І м. Ч.О.
    Васкул Микола І м. Ч.О.
    Осадець Ірина І м. Ч.О.
    Курилюк Святослав І м. Ч.О.
    Данилишин Яна І м. Ч.О.
    Сарафин Анастасія І м. Ч.О.
    Довган Артем І м. Ч.О.
    Івасюк Злата І м. Ч.О.
    Дячук Ангеліна І м. Ч.О.
    Дячук Софія І м. Ч.О.
    Вільна боротьба (тренер Василишин І.І.)
    Венгринюк Максим І м. Ч.О.
    Гулей Юрій ІІ м. Ч.О.
    Олещук Микола ІІІ м. Ч.О.
    Чопенко Ярослав ІІІ м. Ч.О.
    Легка атлетика (тренер Дорундяк С.В., Лабич П.В.)
    Харащук Тетяна І м. Ч.У.
    Медвідь Юрій ІІ м. Ч.У.
    Павлів Юлія ІІІ м. Ч.У.
    Гундерук Надія І м. Ч.О.
    Костащук Софія І м. Ч.О.
    Попович Ангеліна ІІ м. Ч.О.
    Ковальчук Марина І м. Ч.О.
    Дорундяк Дмитро І м. Ч.О.
    Ющар Ярослав І м. Ч.О.
    Андрущенко Олег І м. Ч.О.
    Клим'юк Юлія І м. Ч.О.
    Охримець Роман ІІ м. Ч.О.
    Труш Марія ІІ м. Ч.О.
    Пауерліфтинг (тренер Оробець В.Д.)
    Оробець Ігор І м. Ч.Є.
    Оробець Інна ІІ м. Ч.Є., ІІІ м. Ч.С.
    Олексин Павло І м. Ч.У.
    Лелет Ігор І м. Ч.У.
    Настільний теніс
    (тренер Пустовар М.В.)
    Дрейц Анастасія ІІ м. Ч.О.
    Скварченко Марина ІІІ м. Всеукраїнських Ігор

    Ч.У. - Чемпіонат України
    Ч.Є. - Чемпіонат Європи
    Ч.С. - Чемпіонат Світу
    Ч.О. - Чемпіонат Області


Повернення до списку