Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
RSS
 • 26 червня 2018

  Протягом доби 27 червня по області та місту очікується сильний дощ Протягом доби 27 червня по області та місту очікується сильний дощ

  Протягом доби 27 червня по області та місту очікується сильний дощ, грози, місцями град, шквалисте посилення вітру 15-20 м/сек.

  У зв’язку з очікуваними дуже сильними опадами, 28-30 червня на річках області очікується формування дощового паводку з підйомом рівнів води на 0,5-1,5 м, на окремих ділянках до 2,5 м, над рівнями 26 червня станом на 08.00. Місцями можливий вихід води на заплаву. Ввечері 27 червня, вночі та вранці 28 червня, при дуже сильних дощах, можливе формування значного місцевого та силового стоку, в горах існує загроза сходу селей.

 • 26 червня 2018

  Пенсія за вислугу років працівників освіти та охорони здоров’я. Хто має право Пенсія за вислугу років працівників освіти та охорони здоров’я. Хто має право

  Питання права на пенсію за вислугу років працівників освіти та охорони здоров'я врегульовані:
  - Законом України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”;
  - Законом України “Про пенсійне забезпечення”;
  - Переліком закладів і установ освіти, охорони здоров'я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України №909 від 04.11.1993 року, тощо.

 • 25 червня 2018

  ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

  Оголошується про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства Коломийської міської ради «Коломийський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

 • 22 червня 2018

  В Україні стартувала інформаційна кампанія «Безоплатна правова допомога – завжди поруч» В Україні стартувала інформаційна кампанія «Безоплатна правова допомога – завжди поруч»

  Міністерство юстиції України, Координаційний центр з надання правової допомоги спільно з канадськими партнерами презентували серію відеороликів та плакатів, які стануть основою інформаційної кампанії про безоплатну правову допомогу в Україні.

 • 19 червня 2018

  Інформація про проведення усного прийому у міського голови від 18 червня 2018 року Інформація про проведення усного прийому у міського голови від 18 червня 2018 року

  З метою забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення та відповідно до ст. 22 Закону України «Про звернення громадян» керівництвом міської ради проводиться особистий прийом громадян.

 • 8 червня 2018

  План основних заходів м. Коломиї 11.06.2018-17.06.2018 План основних заходів м. Коломиї 11.06.2018-17.06.2018

 • 8 червня 2018

  Міжнародна допомога для внутрішньо переміщених осіб Міжнародна допомога для внутрішньо переміщених осіб

  Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччини, розпочинає набір учасників на новий проект, що має на меті покращити можливості для самозабезпечення та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та мешканців регіонів, які зазнали наслідків конфлікту, водночас змінюючи соціально-економічну стабільність і добробут приймаючих громад в Україні.

 • 8 червня 2018

  Коломияни визначилися, на що хочуть потратити 3 мільйони з громадського бюджету у 2019 році Коломияни визначилися, на що хочуть потратити 3 мільйони з громадського бюджету у 2019 році

  31 травня закінчився прийом проектів на третій громадський бюджет Коломиї. Загалом на розгляд координаційної ради відділ інвестицій запропонував 21 проект, які надійшли на конкурс. 1 зареєстрований проект зняли з ініціативи автора.

 • 8 червня 2018

  Чи не призведе зростання аліментів до збагачення того з батьків, з ким живе дитина? Чи не призведе зростання аліментів до збагачення того з батьків, з ким живе дитина?

  Пане Міністре, доброго дня! Я плачу чималі гроші на дитину. Їх більш ніж вистачає на дитину. Тепер ще й кажуть, що мене примусять платити ще більше, бо збільшиться розмір аліментів. Я й так не зовсім розумію, куди моя колишня їх витрачає і чи на дитину вони йдуть. А тепер, що виходить, вона житиме за мій рахунок?

 • 6 червня 2018

  Форум бізнес- та ІТ-лідерів у Києві Форум бізнес- та ІТ-лідерів у Києві

  21 червня в Києві відбудеться Форум бізнес- і IT-лідерів - наймасштабніша бізнес-подія цього літа, яка збере понад 2 тис. учасників на одному з найбільших майданчиків Києва - Stereo Plaza. Зареєструватись можна на сайті компанії Terrasoft. Участь безкоштовна. Під час події ви зможете дізнатися про найкращі практики, ідеї та технології.

 • 6 червня 2018

  Вітаємо журналістів з професійним святом! Вітаємо журналістів з професійним святом!

  Газетярам, телевізійникам, радійникам, працівникам інтернет-видань, прес-служб, інформаційних агентств, фотокореспондентам, громадянським журналістам, тим, хто поряд з військовими на передовій, хто бере на себе відповідальність і говорить правду, хто завжди перший у вирі подій, хто на власному досвіді переконався, як багато важить слово, - миру, творчої наснаги і многая літ!

 • 5 червня 2018

  Оголошення про початок формування конкурсної комісії Оголошення про початок формування конкурсної комісії

  Оголошуємо про початок формування конкурсної комісії для проведення окремого конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства Коломийської міської ради «Коломийський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

 • 5 червня 2018

  Комісія визначила лауреата літературної премії ім. Тараса Мельничука Комісія визначила лауреата літературної премії ім. Тараса Мельничука

  Комісія з присудження міської літературної премії ім. Тараса Мельничука визначила переможця у 2018 році. Ним став коломийський письменник-гуморист, краєзнавець, фольклорист, естрадний виконавець Микола Савчук за повість-детектив “Коломийська історія Шерлока Голмса”.

 • 5 червня 2018

  Держпродспоживслужба обстежила готовність закладів оздоровлення до відпочинку дітей Держпродспоживслужба обстежила готовність закладів оздоровлення до відпочинку дітей

  При підготовці до оздоровчого сезону 2018 року районними (міськими) управліннями (відділами) Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області організована робота щодо контролю за дотриманням санітарно-гігієнічних вимог в закладах оздоровлення та відпочинку дітей.

 • 5 червня 2018

  Школа соціального волонтера в Коломиї вже має 16 випускників Школа соціального волонтера в Коломиї вже має 16 випускників

  Три місяці тому розпочалася школа соціального волонтера в Коломиї. Це ініціатива Єдиного центру надання реабілітаційних та соціальних послуг міської ради та ГО «Саме час». Від березня молодь Коломиї вивчала цю насправді нелегку справу – безкорисливо і фахово допомагати іншим.

 • 5 червня 2018

  Коломийські діти й молодь з інвалідністю вперше самостійно відпочивали в інтегрованому таборі Коломийські діти й молодь з інвалідністю вперше самостійно відпочивали в інтегрованому таборі

  Упродовж кількох років Фонд Генрі Ноуена (Нідерланди) фінансує літнє оздоровлення для дітей з інвалідністю та їхніх сімей, які є підопічними відділення реабілітації та денного догляду Єдиного центру надання реабілітаційних та соціальних послуг в Коломиї. Цей рік не став винятком, фонд виділив 54600 тис. грн. та надав можливість коломийським дітям та молоді з інвалідністю побувати селі Яблуниці.

 • 5 червня 2018

  Земельні аукціони Земельні аукціони

  За адресою: Івано-Франківська обл., м. Коломия на проспекті Михайла Грушевського, 1 — відбудуться аукціони з визначення переможця по укладанню договору купівлі-продажу земельних ділянок територіальної громади міста Коломиї

 • 4 червня 2018

  Журналістська премія імені В'ячеслава Чорновола. Твори приймають до 10 серпня Журналістська премія імені В'ячеслава Чорновола. Твори приймають до 10 серпня

  Держкомтелерадіо України оголошує черговий прийом до 10 серпня 2018 року творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.

 • 4 червня 2018

  Перевірити, чи інформація щодо наявних у Вас тварин є у єдиному державному реєстрі, можна у відділі економіки та муніципального розвитку Перевірити, чи інформація щодо наявних у Вас тварин є у єдиному державному реєстрі, можна у відділі економіки та муніципального розвитку

  Для уточнення інформації щодо наявних у Вас тварин та безпосередньої адреси їх перебування, а також ідентифікації і реєстрації новонароджених тварин просимо звернутися до державної лікарні ветеринарної медицини або у відділ економіки та муніципального розвитку Коломийської міської ради (каб.№26, тел.: 4 76 16).

 • 4 червня 2018

  Завершився табір в "Школі соціального волонтера" Завершився табір в "Школі соціального волонтера"

  Упродовж 3-х місяців в "Школі соціального волонтера" збиралися, навчалися, розвивалися, набиралися досвіду, брали участь в практичних заняттях, виконували завдання в групах, брали участь в інтегрованому таборі та допомагали активні молоді люди.
  На завершення табору волонтери отримали сертифікати та заявили про свою готовність долучатись і робити добро!  Дякуємо за те, що ви є!


Сторінки: