Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
RSS
 • 17 жовтня 2018

  Індекс споживчих цін у вересні 2018 року Індекс споживчих цін у вересні 2018 року

  Головне управління статистикив Івано-Франківській області повідомляє. За даними Державної служби статистики, інфляція у вересні 2018р. порівняно з попереднім місяцем в Україні (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях) становила 1,9%, з початку року – 5,6%; в області – 1,5% та 5,6% відповідно.

 • 17 жовтня 2018

  Екологічне самогубство: чому не можна спалювати листя та сміття Екологічне самогубство: чому не можна спалювати листя та сміття

  Коломийське міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області закликає громадян міста не палити листя, суху траву та сміття, не робити шкоду своєму здоров’ю, здоров’ю своїх близьких та навколишньому середовищу.

 • 14 жовтня 2018

  Із Днем захисника Вітчизни, 76 річницею створення УПА, Днем українського козацтва, наші дорогі воїни Із Днем захисника Вітчизни, 76 річницею створення УПА, Днем українського козацтва, наші дорогі воїни

  У Коломиї урочисті заходи розпочалися о 13:15 годині з панахиди за загиблими захисниками України та покладання квітів до пам’ятних знаків Героям Небесної Гвардії, Героям Небесної Сотні за участю заступників Коломийського міського голови Володимира Бойцана та Олега Дячука. 

 • 12 жовтня 2018

  План основних заходів м. Коломиї 15.10.2018-22.10.2018 План основних заходів м. Коломиї 15.10.2018-22.10.2018

 • 12 жовтня 2018

  Запрошуємо 14 жовтня коломиян та гостей міста Запрошуємо 14 жовтня коломиян та гостей міста

  14 жовтня з нагоди Дня захисника України, 76-ої річниці створення УПА та Дня Українського козацтва в Коломиї відбудуться такі заходи

 • 12 жовтня 2018

  Огляд-конкурс стройової пісні до Дня захисника України Огляд-конкурс стройової пісні до Дня захисника України

  Просто зараз на площі Відродження коломийські юнаки змагаються за звання кращої команди у стройовому мистецтві.

 • 11 жовтня 2018

  Кому надають допомогу по безробіттю? Консультує Міністр юстиції Павло Петренко Кому надають допомогу по безробіттю? Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

  Пане міністре, вже кілька місяців не можу знайти роботу. Чи маю я право на допомогу по безробіттю?

  Іван Степанюк

 • 11 жовтня 2018

  Не чекайте перевірок! Не чекайте перевірок!

  Департамент соціальної політики міської ради закликає всіх роботодавців зареєструвати належним чином трудові відносини зі своїми найманими працівниками, у випадку ігнорування цієї вимоги контролюючі органи вимушені будуть застосувати до Вас всі не заборонені законодавством заходи впливу.

 • 11 жовтня 2018

  Соціальна програма для студентів “Оплата за весь рік навчання у вузі” Соціальна програма для студентів “Оплата за весь рік навчання у вузі”

  Запрошуємо абітурієнтів та студентів міста Коломиї взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз - грант (стипендія) у розмірі 35.300 грн. на сплату року навчання в українському ВНЗ. Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи. Участь повністю безкоштовна.

 • 9 жовтня 2018

  Коломияни вирощують бренд свого міста Коломияни вирощують бренд свого міста

  Саме зараз активні коломияни у приміщенні кафе-пекарні «Байгель» 2-й поверх (м. Коломия, вул. Січових Стрільців, буд. 16) разом із експертами проекту ПРОМІС «вирощують» бренд Коломиї. Розглядають усі цікаві проекти та ідеї для промоції міста. 
  Долучитися і запропонувати свій варіант може кожен. Дискусії триватимуть до 16 години.

 • 8 жовтня 2018

  Акція "Хода за свободу" Акція "Хода за свободу"

  18 жовтня від 12 до 13 години з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми департамент соцполітики міської ради організовує вуличну акцію "Хода за свободу" за таким маршрутом: з вул. В. Чорновола, площа Скорботи до площі Т. Шевченка.

 • 5 жовтня 2018

  Від 1 листопада діятимуть нові тарифи на послуги АВЕ Від 1 листопада діятимуть нові тарифи на послуги АВЕ

  Рішення Про зміну діючого тарифу на послуги з вивезення твердих побутових відходів ухвалив виконком на черговому засіданні, розглянувши звернення філії «АВЕ Коломия» ТОВ «АВЕ Івано-Франківськ» та виходячи із збільшення фактичних витрат на надання послуг. 

 • 5 жовтня 2018

  План основних заходів м. Коломиї 08.10.2018-14.10.2018 План основних заходів м. Коломиї 08.10.2018-14.10.2018

 • 5 жовтня 2018

  З ініціативи заступника міського голови Б.Федорука відбувся семінар для комунальників З ініціативи заступника міського голови Б.Федорука відбувся семінар для комунальників

  Сьогодні за ініціативи заступника міського голови Б.Федорука відбувся семінар для працівників комунальної сфери на тему: "Шляхи покращення якості дорожнього асфальтобетону. Щебенево-мастиковий асфальтобетон. Сучасні технології ремонту міських вулиць та доріг та новітні технології безтраншейної санації трубопровідних інженерних мереж".

 • 5 жовтня 2018

  ЦНАП розпочинає прийом документів для співфінансування капітальних ремонтів у будинках ОСББ ЦНАП розпочинає прийом документів для співфінансування капітальних ремонтів у будинках ОСББ

  Розпорядженням міського голови створено Робочу групу з питань виконання Програми співфінансування проведення капітальних ремонтів в житлових будинках ОСББ м. Коломиї на 2018-2022 роки.
  Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покладено на відділ економіки, інвестиційної політики та енергозбереження міської ради.
  Контроль за виконанням розпорядження доручено першому заступнику міського голови В. Григоруку.

 • 4 жовтня 2018

  Від 1 жовтня ЦНАП приймає документи для призначення субсидії Від 1 жовтня ЦНАП приймає документи для призначення субсидії

  Нагадуємо, що подати документи для призначення житлової субсидії заявники можуть не тільки в центрі надання адміністративних послуг, але і надіславши їх через будь-яке відділення УДППЗ «Укрпошта» за адресою: управління надання адміністративних послуг, пл. Привокзальна, буд. 2а/1, м. Коломия, Івано-Франківська область, Україна, 78203.

 • 4 жовтня 2018

  Чи має роботодавець при звільненні виплатити всю суму одразу? Чи має роботодавець при звільненні виплатити всю суму одразу?

  Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

  Пане Міністре, після звільнення за згодою сторін мені не виплатили частину коштів, які я заробив. Що мені робити? Олександр Іванко

 • 3 жовтня 2018

  Мешканці сіл, які приєдналися до Коломийської ОТГ, можуть укласти декларації з лікарями Мешканці сіл, які приєдналися до Коломийської ОТГ, можуть укласти декларації з лікарями

  Територія обслуговування громадян Коломийським міським центром ПМСД розширилась в напрямку сіл Шепарівці, Товмачик, Іванівці до села Саджавка, Кубаївка.Мешканці цих сіл можуть укласти декларації з лікарями сільських або міських амбулаторій Центру. 

 • 3 жовтня 2018

  Конкурс Офісу з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі Конкурс Офісу з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі

  З 25 вересня по 17 жовтня 2018 року Офіс з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України проводитиме конкурс «Битва міст» на визначення двох українських міст (окрім м. Київ) щодо реалізації національних безкоштовних освітніх програм для підприємців та експортерів «Export Revolution Ukraine» та «Creative Export Ukraine». Метою зазначених освітніх програм є підвищення конкурентоздатності українського бізнесу на міжнародній арені, підтримка українських виробників у виході на нові ринки. У рамках цих програм учасники спільно з провідними європейськими тренерами та експертами безкоштовно вивчатимуть теми щодо експортної діяльності та створення бізнес-моделі підприємства.

 • 3 жовтня 2018

  5 жовтня буде перекритий рух транспорту на вулиці Петлюри від вул. Чехова до вул. Франка 5 жовтня буде перекритий рух транспорту на вулиці Петлюри від вул. Чехова до вул. Франка

  До уваги водіїв та жителів міста! Повідомляємо, що у п`ятницю 05.10.2018 буде перекритий рух автомобільного транспорту по вулиці Петлюри від вул. Чехова до вул. Франка в зв’язку з проведенням робіт по видаленню аварійних дерев. Просимо вибачення за незручності!


Сторінки: