Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Публікуються: Відомості про надані організаціям та індивідуальним підприємцям пільги, відстрочки, розстрочки, про списання заборгованості з платежів до бюджетів бюджетної системи України;

27.07.2009

Безкоштовний проїзд для пенсіонерів та інвалідів у київському метрополітені не скасують.

Проїзд для пенсіонерів та інвалідів у метро Києва залишиться безкоштовним, незважаючи на повідомлення "Київського метрополітену" про скасування пільгового проїзду.

Про збереження пільг на проїзд у метро Києва для соціально незахищених киян заявив заступник голови Київміськадміністрації Руслан Крамаренко.

Механізм надання пільг на проїзд у метро відпрацьовується, проте це не вплине на можливість соціально незахищених киян їздити в метро за посвідченнями, повідомляється на сайті КМДА.

Крамаренко нагадав, що надання пільг на проїзд для певних категорій громадян фінансується за рахунок держбюджету, а для інших категорій - з міського бюджету.

Зокрема, за рахунок міськбюджету компенсувався проїзд у метро пенсіонерів та інвалідів Києва; осіб, які не мають права на пенсію; багатодітних сімей, на вихованні в яких троє і більше неповнолітніх дітей; непрацюючих осіб, які здійснюють догляд за дітьми-інвалідами; малозабезпечених осіб, які проживають разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує догляду.

Крамаренко пояснив, що при прийнятті міськбюджету Києва компенсацію пільгового проїзду в київському метро скасували, однак це лише технічне рішення, яке не вплине на пільговий проїзд.

Це чисто технічний момент, адже у рішенні Київради від 2008 року не було прописано чіткого механізму відшкодування пільг на проїзд. Зараз ми відпрацьовуємо ці механізми, відповідний проект рішення вже підготовлений і буде винесений на розгляд Київради на найближчу сесію, що відбудеться 3 лютого", - пояснив Крамаренко.

Крамаренко запевнив, що до затвердження нового механізму компенсації користуються пільгами кияни зможуть їздити в метро за посвідченнями.


Кількість показів: 109
Дата створення: 28.09.2016 15:42:33
дата змінення: 28.09.2016 15:42:33

Повернення до списку