Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Публікується : Порядок вступу громадян на державну службу, міську службу;

Ст. 15 ЗУ Про державну службу вiд 16.12.1993 № 3723-XII

Прийняття на державну службу на посади третьої - сьомої категорій, передбачених статтею 25 цього Закону, здійснюється на конкурсній основі, крім випадків, коли інше встановлено законами України.

Порядок проведення конкурсу для вступу на державну службу регулюється Положенням, що затверджується Кабінетом Міністрів України.

Дані про вакансії посад державних службовців підлягають публікації та поширенню через засоби масової інформації не пізніш як за один місяць до проведення конкурсу.

Забороняється вимагати від кандидатів на державну службу відомості та документи, подання яких не передбачено законодавством України.

Президент України, Голова Верховної Ради України, члени Уряду України, глави місцевих державних адміністрацій мають право самостійно добирати та приймати осіб на посади своїх помічників, керівників прес-служб, радників і секретарів згідно з штатним розписом і категорією, що відповідає посаді . Порядок перебування на державній службі таких осіб установлюється відповідними органами.

Дата зміни: 28.09.2016 12:42