Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
ПЕРВИННА МЕДИКО-САНІТАРНА ДОПОМОГА

У 2007 році в цілодобових стаціонарах міських установ охорони здоров'я проліковано 50665 осіб, що на 824 особи більше, ніж у 2007 році, при цьому зменшилася загальна кількість ліжко-днів на 7860 за рахунок зниження середнього перебування до 10 днів і збільшення обороту ліжка з 33,5 до 34,1.
За 2007 рік освоєно і впроваджено в лікувальний процес багато нових методик, в т.ч. АЗФ при переломах кісток тазу зі зміщенням, подовження кінцівки, нові види артродезу та остеосинтезу, проведено 116 (2006р.- 63) артроскопічні операції. Велика увага приділяється стійкому зануреному остеосинтезу за допомогою сучасних металоконструкцій, остеосинтезу апаратами зовнішньої фіксації (апарати Ілізарова, спице-стрижневі апарати). У літньому віці широко використовується ендопротезування однополостное за Мура-ЦІТО

Нове в лікуванні та обстеженні хворих з серцево-судинною патологією: доліковування після стаціонарного лікування з приводу інфаркту міокарда та прогресуючої стенокардії в санаторії «Ювілейний», лікування хворих зі стійкими порушеннями серцевого ритму, проводиться визначення ліпідного спектра крові та корекція гіперліпідемії, проводиться холтерівське моніторування АТ і ЕКГ для виявлення ранньої і прихованої коронарної недостатності та підбору антиангінальної терапії, що проводиться «Школа з артеріальної гіпертонії» і «Профілактика ішемічної хвороби серця» (ведення пацієнтів після перенесеного гострого інфаркту міокарда , в т.ч. психологічна реабілітація.

Збільшилася кількість відвідувань в поліклініку на 41% і склало 2 261 055. Частка профілактичних відвідувань в поліклініку збільшилась з 28 до 41,8% (по Іркутській області в 2006р. - 29,2%).

У поліклініках стало проводитися визначення глікованого гемоглобіну та мікроальбумінурії для раннього виявлення ускладнень цукрового діабету, в МЛ №1 відкрито кабінет «Діабетична стопа». В МЛ №1 та № 5 в цілях поліпшення надання медичної допомоги проведено розукрупнення терапевтичних територіальних ділянок, МУЗ ГБ № 5 успішно працює кабінет лікування і профілактики артеріальної гіпертензії.
У 2007 році здійснена передача медичних працівників системи освіти в систему охорони здоров'я, продовжується робота по ліцензуванню медичних кабінетів у школах міста, відкрито відділення в МУЗ «Міська лікарня № 2» для покинутих дітей.

У 2007 році праця медичних працівників міста отримав високу оцінку. Нагороджені міністерськими нагородами: Почесною грамотою-80 осіб, знаком «Відмінник охорони здоров'я» - 1 чол. Почесною грамотою департаменту охорони здоров'я нагороджені - 49 осіб і вдячністю -67 чол. Почесною грамотою мера міста - 15 осіб.

Департамент охорони здоров'я міста зайняв 1 місце і нагороджений Почесною грамотою департаменту охорони здоров'я за підсумками діяльності в 2007 році і за великий внесок в організацію забезпечення медичної допомоги населенню серед міських утворень з чисельністю населення понад 60 тисяч осіб.

Дата зміни: 28.09.2016 12:42