Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Інвестиційна привабливість на прикладі Київської області.

Прискорено розвиваються галузі, які визначають науково-технічний прогрес (машинобудування і металообробка, в тому числі приладобудування, електронна, електроенергетика, порошкова металургія, хімія і нафтохімія), а також нові для області виробництва - мікробіологічне і картонно-паперове. В селищі Проліски, на східній околиці Києва, працює Бориспільський автобусний завод. Завод випускає 1700 автобусів в рік різних модифікацій. Завод активно співпрацює з науково-дослідним інститутом автомобілебудування «Еталон».


Курортні ресурси Київської обл. поряд з м'яким кліматом, сприятливим проведення кліматотерапії, складають мінеральні води виведені на поверхню шляхом буріння. Найбільшу курортологическое значення мають радонові води невисокої мінералізації й різного хімічного складу (сульфатно-хлоридні кальцієво-натрієві, гідрокарбонатні магнієво-кальцієві), виявлені у низці районів області - поблизу р. Миронівка (курортна оздоровча місцевість; водолікарня в Миронівці), і в сел. Владиславівка Миронівського р-ну, на курорті Біла Церква, в курортній місцевості Конча-Заспа. Поблизу р. Бровари виведені на поверхню хлоридні натрієві води (в області - численні дитячі оздоровчі табори (табору відпочинку школярів), у тому числі на базі джерел - зокрема «Журавочка» у Броварах).
Здійснюється розлив ряду хв. вод у пляшки в якості столових вод під назвами «Київська» (гідрокарбонатна кальцієво-магнієва низькій мінералізації, використовується преим. як столовий напій і при порушеннях обміну речовин), «Бориспільська», «Чорнобильська» (у недалекому минулому), «Курортна», «Березанська», «Оболонська» («Оболонь»), «Каліпсо» («Орлан»), «Софія Київська» («Росинка»), та ін. Курортно-лікувальні ресурси доповнюють торф'яні грязі, родовища яких є на півночі Київ. області (заплави річок Десна, Прип'ять, Здвиж).
Функціонують курорти Біла Церква, Миронівка, Боярка, Ворзель (є Будинок творчості композиторів; бювет мін. води), Пуща-Водиця; є ряд курортних місцевостей: Конча-Заспа, Святошино, Ірпінь (відомий Будинком творчості письменників), Буча (ст. Буча зупиняються також деякі пасажирські потяги далекого прямування), Клавдієво-Тарасове (в тому числі (дитячий) табір поблизу с. Пороскотень, біля Лисої Гори), Пірново (бази відпочинку на Десні та Дніпрі (Київському морі)), Лютіж, оздоровча місцевість Феофанія; 34 санаторію (5200 місць), у тому числі 3 профспілкових (1420 місць); 16 будинків відпочинку, численні пансіонати і бази відпочинку, що належать різним установам і відомствам (Потіївка (в передмісті Фастова), Плесецьке, Ковалівка, Коцюбинське, та ін. - перспективні курортні (курортно-рекреаційні) місцевості). У Києві є офіс (філія) Миргородського курорту.

Дата зміни: 28.09.2016 12:42