Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту

На громадських слуханнях розглянули зміну тарифів на ритуальні послуги 14 Липня 2017
На громадських слуханнях розглянули зміну тарифів на ритуальні послуги

13 липня у міській раді відбулися громадські слухання. КП «Коломийська міська ритуальна служба» виносила на розсуд коломиян перегляд тарифів на свої послуги. Протягом місяця відповідно до законодавства з проектом регуляторного акта можна було ознайомитися на офіційному сайті міської ради за посиланням http://kolrada.gov.ua/department/viddil-ekonomiki-ta-munitsipalnogo-rozvitku/advertisements/ та подати пропозиції і зауваження.

Комунальники чистять зарості на Монастирку 12 Травня 2017
Комунальники чистять зарості на Монастирку
Давній цвинтар біля реліквії храмобудування у Коломиї - Благовіщенської церкви цього тижня вичищають від дикорослих рослин.
Третій день комунальники КП “Коломийська ритуальна служба” скошують трави і зарості рослин, які в народі прозвали “американським бамбуком”. Дві жінки і один чоловік - вручну, а найважчі ділянки ще двоє чоловіків мотокосою.

Коломийські комунальники розпочали роботи із знищення борщівника Сосновського 28 Квітня 2017
Коломийські комунальники розпочали роботи із знищення борщівника Сосновського

За словами керівника КП «Коломийська ритуальна служба» Романа Джамана, сьогодні небезпечну рослину обприскують гербіцидом на співочому полі біля озера, що на вулиці Чехова. Далі заплановано такі ж роботи на цвинтарі на вулиці Довбуша.

Агроном Юрій Білик, якого підприємство запросило для консультації із використання гербіциду, каже, що під дією цього препарату через два тижні борщівник пожовтіє і припинить ріст.