Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту

Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів  9 Вересня 2019
Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів
Постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 768 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 р. № 115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів».

Від 1 жовтня виплачувати готівкові субсидії будуть місцеві органи соціального захисту населення 5 Вересня 2019
Від 1 жовтня виплачувати готівкові субсидії будуть місцеві органи соціального захисту населення

Усім одержувачам житлових субсидій у готівковій формі (крім осіб, які є одержувачами пенсій) необхідно звернутись до департаменту соціальної політики Коломийської міської ради із заявою та реквізитами рахунку в уповноваженому банку, в якому є бажання отримувати готівку, або з поштовими реквізитами до 01 жовтня 2019 року за адресою: м. Коломия, вул. В. Чорновола, 55, кабінет № 8. Довідки за тел. 24949.

Навчання на тему: «Торгівля людьми. Як не стати жертвою?», 26 Липня 2019
Навчання на тему: «Торгівля людьми. Як не стати жертвою?»,
У зв’язку з відзначенням 30 липня Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми департаментом соціальної політики Коломийської міської ради 26.07.2019 року в приміщенні Коломийської міськрайонної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості, організовано проведення навчання на тему: «Торгівля людьми. Як не стати жертвою?»,

Тренінг 25 Липня 2019
Тренінг
26.07.2019 року департаментом соціальної політики Коломийської міської ради в приміщенні Коломийської міськрайонної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості, організовується проведення тренінгу на тему: «Торгівля людьми. Як не стати жертвою?».
Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь.

Засідання конкурсної комісії 23 Липня 2019
Засідання конкурсної комісії
26.07.2019 року о 11 год. 00 хв. в приміщенні Коломийської міської ради, за адресою: вул. М. Грушевського, 1 (зал засідань) проводитиметься відкритий захист конкурсних пропозицій з відбору громадських об'єднань ветеранів, яким надаватиметься фінансова підтримка на реалізацію програм (проектів, заходів).

 Департамент соціальної політики інформує. 15 Липня 2019
Департамент соціальної політики інформує.
Відповідно до ст. 22 Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» від 21 листопада 1992 року № 281, одержувачі державних допомог зобов'язані повідомляти органи, що призначають і здійснюють виплату державної допомоги, про зміну всіх обставин, що впливають на виплату допомоги.

           Суми державної допомоги, виплачені надміру внаслідок зловживань з боку громадян (у результаті подання документів із свідомо неправдивими відомостями, неподання відомостей про зміни у складі сім'ї, приховування обставин, що впливають на виплату державної допомоги тощо), стягуються згідно з законом.


Сторінки: