Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту

Департамент соціальної політики Коломийської міської ради повідомляє. 24 Лютого 2020
Департамент соціальної політики Коломийської міської ради повідомляє.
24 грудня 2019 року Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг прийняла рішення про виділення плати за розподіл газу із загальної платіжки з січня 2020 року.

Оскільки Нацкомісія з регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) затвердила окремий тариф з розподілу газу лише наприкінці грудня, за січень пільговикам та субсидіантам надійшли платіжки з повною вартістю послуги.

У зв′язку з додаванням послуги з розподілу газу, у лютому департаментом соціальної політики Коломийської міської ради проведено автоматичне донарахування пільг та субсидій на даний вид послуги.

Потреби у додаткових зверненнях громадян до департаменту соціальної політики міської ради немає.

Відзначено грамотою 21 Лютого 2020
Відзначено грамотою
    20 лютого на колегії департаменту соціальної політики Івано-Франківської ОДА за сумлінну працю, високий професіоналізм, відмінне забезпечення реалізації державної політики у соціальній сфері та за підсумками роботи у 2019 році грамотою відзначено колектив департаменту соціальної політики Коломийської міської ради (директор – Людмила Яремчук)
    За сумлінну працю та високий професіоналізм, зразкове виконання посадових обов’язків грамотою нагороджено начальника відділу обслуговування осіб з інвалідністю та ветеранів Галину Слободянюк.

20 лютого 2020 року мешканка міста Коломия Луговцова Кіра Павлівна буде відзначати 100 років. 18 Лютого 2020
20 лютого 2020 року мешканка міста Коломия Луговцова Кіра Павлівна буде відзначати 100 років.
На передодні ювілею бажаємо Кірі Павлівні міцного здоров’я, життєвого оптимізму, бадьорості духу і ще не один рік прожити у колі люблячої родини.

Соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні». 18 Лютого 2020
Соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні».
Міністерство соціальної політики разом з Громадською організацією «Прометеус» та Асоціацією «Інформаційні технології України» (далі – Асоціація) підписали Меморандум про співпрацю та презентують соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні».
Меморандум підписано з метою об’єднання зусиль, спрямованих на реалізацію Програми діяльності Кабінету Міністрів України в рамках цілей Міністерства соціальної політики у сфері підвищення якості навчання людей з інвалідністю і сприяння у подальшого їх працевлаштуванні в ІТ-компанії.
Проект складається з повного циклу надання можливості усім бажаючим особам з інвалідністю навчитись безоплатно на онлайн курсах та по закінченню навчання прийняти участь у конкурсах на вакантні посади в провідних ІТ-компаніях України.
Проект триватиме наступні півроку у кілька етапів. Реєстрація охочих взяти участь у проекті відбуватиметься з 5 лютого 2020 року. Підчас реєстрації учасники мають обрати два обов’язкові курси і, за власним бажанням, декілька додаткових курсів.
Навчання розпочнеться з 5 березня 2020 року. Навчальний процес триватиме 14 тижнів, ще тиждень – на складання тестів і отримання сертифікатів, далі – конкурси на вакантні посади.

Конкурс «Кращий роботодавець року» 5 Лютого 2020
Конкурс «Кращий роботодавець року»
30.01.2020 рокуз ініціативи департаменту соціальної політики міської ради на базі Коломийського міськрайонного центру зайнятості за участю представників: відділу з питань праці та соціально-трудових відносин департаменту соціальної політики міської ради, відділу з питань контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення міської ради,Коломийської міськрайонної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості, Коломийського управління ГУ ДПС в Івано-Франківській області, відділу забезпечення наповнення бюджету № 4 фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області, голови ради роботодавців при Коломийській міськрайонній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості, Коломийського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області відбулося засідання круглого столу .

Шановні майбутні абітурієнти! 3 Лютого 2020
Шановні майбутні абітурієнти!
Закінчуючи ліцей чи гімназію, Ви вперше приміряєте на себе горде звання «випускник». Ви стали майже дорослими.

Та й батьки починають по-іншому до Вас ставитися. Комусь дають трохи більше свободи, когось, навпаки – намагаються обмежити. Але, в більшості випадків, до Вашої думки вже прислухаються.

Вибір за Вами. І якщо Ви виберете спеціальність «Соціальна робота» то Коломийський педагогічний коледж запрошує на навчання майбутніх соціальних працівників, які отримають професійні знання, навички та уміння надання людям допомоги у вирішенні життєвих проблем.

Соціальна робота – одна з тих професій, яка підтримує людину тоді, коли виходу немає. Чи, точніше, тоді, коли цей вихід самотужки не вдається знайти. Людські проблеми та їх вирішення є основним вектором діяльності соціального працівника.


Сторінки: