Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту

Конкурс на кращий проект меморіальної композиції на оновленій площі Героїв у Коломиї 4 Червня 2018
Конкурс на кращий проект меморіальної композиції на оновленій площі Героїв у Коломиї

Відділ архітектури та містобудування Коломийської міської ради оголошує конкурс на кращий проект меморіальної композиції на оновленій площі Героїв у Коломиї. Дедлайн – 31 серпня. У вересні на розширеному засіданні містобудівної ради визначать переможця. Вартість проектних робіт становить 50 тис. грн.

Конкурс на кращу проектну пропозицію меморіальної композиції на площі Героїв в м. Коломиї 1 Листопада 2017
Конкурс на кращу проектну пропозицію меморіальної композиції на площі Героїв в м. Коломиї
Мета конкурсу - відібрати кращий проект меморіальної композиції на площі Героїв; - залучити архітекторів, художників, скульпторів та інших творчих людей до формування образу сучасної площі Героїв;

Від 1 липня у Коломиї діють нові правила встановлення вивісок 4 Липня 2017
Від 1 липня у Коломиї діють нові правила встановлення вивісок
Два в ширину і три в довжину, а щоб «добити» споживача, то спотикачу зліва і анотацію на вітринах. Таке собі Токіо в центрі Європи. Віднині, як каже заступник міського голови Олег Дячук, так не можна.
Відділ архітектури та містобудування поважає думки підприємців, але насамперед враховуємо бажання громади мати красиве, комфортне та гармонійне місто, саме в плані архітектури та містобудування.

Положення "Про порядок встановлення вивісок   у   місті   Коломиї 13 Квітня 2016
Положення "Про порядок встановлення вивісок у місті Коломиї
З метою поліпшення естетично-художнього вигляду міста, збереження історичного середовища, удосконалення правового регулювання порядку розміщення вивісок на території міста Коломиї та керуючись Законами України «Про рекламу», «Про благоустрій населених пунктів», «Про основи містобудування», «Про охорону культурної спадщини», відповідно до п. 37 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада                                      вирішила:

         1.Затвердити Порядок встановлення вивісок у місті Коломиї згідно додатку 1, додатку 2, додаток 3.

         2. Зобов`язати підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, а також фізичних осіб – суб`єктів підприємницької діяльності розробити проекти вивісок та провести вивіски у відповідність до вимог порядку встановлення вивісок у термін до 01.07.2017 року.

         3. Рішення набирає чинності з дня його опублікування в засобах масової інформації та на сайті міської ради.