Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту

27 Червня 2019
Конкурс з організації та управління рухом міського пасажирського транспорту

7 Червня 2019
До уваги власників автотранспорту! Оголошення
Детальніше

31 Травня 2019
Запрошуємо голів та представників ОСББ на семінар "Зниження споживання тепла за рахунок утеплення будинку"
Запрошуємо голів та представників ОСББ,  на семінар "Зниження споживання тепла за рахунок утеплення будинку".
Захід відбудеться 5 червня 2019р. о 14:45 в залі засідань Коломийської міської ради. 
Мета – ознайомити ОСББ з останніми новинами по Фонду енергоефективності (опублікований проект програми Фонду) та ознайомити з основними помилками під час утеплення з метою їх попередження. Також друга частина семінару передбачає практичний кейс – проведення розрахунку вартості термореновації будівлі за прикладом із зали.

Захід будуть проподити: регіональний експерт Міжнародної фінансової корпорації (IFC) - Владислав Тимошенко, який розкаже про Державну підтримку ОСББ та представить Проект програми Фонду енергоефективності та фахівець з утеплення, консультант із енергоефективності компанії Caparol - Роман Жуківський. На захід він запрошений з метою ознайомлення ОСББ з утепленням та помилками, які виникають при утепленні – без прив’язки до основного місця роботи фахівця.

Відділ економіки, інвестиційної політики
та енергозбереження Коломийської міської ради


30 Травня 2019
Про заходи при отриманні повідомлень щодо застосування пестицидів та агрохімікатів

При отриманні повідомлення від агропідприємства щодо застосування пестицидів та агрохімікатів міський голова  зобов’язаний:

1. Довести до відома мешканців міста, власників пасік, рибогосподарств, керівників лікувально – профілактичних закладів на території населеного пункту про застосування пестицидів агропідприємством згідно Повідомлення, рекомендованого  Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано – Франківській області.

        2. Забезпечити контроль за проведенням вказаних заходів на території міста.

  1. При отриманні звернень від громадян щодо порушення вимог застосування пестицидів необхідно ініціювати комісійний розгляд  за участю представників  органів виконавчої влади, Національної поліції та Калуського міського управління ГУ  Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

           Діяльність здійснювати згідно вимог чинного законодавства : Законів України "Про пестициди і агрохімікати", «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», ДСП 8.8.1.2.001-98 «Державні санітарні правила транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві», ДСП 382-96 «Державні санітарні правила авіаційного застосування пестицидів і агрохімікатів в народному господарстві України».

       Агропідприємство зобов’язане  завчасно,  але не менше ніж за 2  доби  до  початку проведення кожної хімічної обробки, сповіщати органи місцевого самоврядування (голів сільських, селищних міських рад, ОТГ), власників суміжних сільськогосподарських угідь та об'єктів про місця,  строки і методи застосування пестицидів та агрохімікатів для обробки посівів із поданням наступної інформації:

що в с.________ буде проведено обробку посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів агропідприємством ______________

___________________________________________________________________

в урочищі__________, яке межує (з півдня, півночі, сходу, заходу) з населеним пунктом ___________________________________________________________.

Відповідальна особа за обробку, контактний телефон______________________.

Обробка буде проводитись _____________________(число, місяць, рік, година) препаратом_________________________________________________________,

діюча речовина______________________________________________________.

Інструкція по застосуванню препарату (додається).

На територію оброблених ділянок дозволяється :

Виходити не раніше_____________________________________________(дата).

Проводити ручні роботи на суміжних ділянках не раніше _____________(дата).

Випасати худобу та птицю, а також сінокіс    не раніше _______________(дата). 

Керівник підприємства            

Дата і підпис

Агропідприємство в ході застосування пестицидів і агрохімікатів зобов’язане :

- використовувати  препарати, зазначені у "Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання  в  Україні";

- до роботи з пестицидами допускати осіб, які пройшли спеціальне навчання, медичний огляд з відміткою про відсутність протипоказів до роботи з пестицидами та  отримали допуск на право роботи з о/х та пестицидами;

всі  роботи  з  пестицидами  слід  проводити  в  ранкові (до 10год.) і вечірні (18-22) години при мінімальних висхідних повітряних потоках,  

     Як виняток, допускається проведення обробок у денні   години   у  похмурі   і  прохолодні  дні  з  температурою навколишнього повітря нижче +10 град. С.;

завчасно,  але не менше аніж за 2  доби  до  початку проведення кожної хімічної обробки сповіщати голів сільських, селищних міських рад, ОТГ, власників суміжних сільськогосподарських угідь та об'єктів про місця,  строки і методи застосування пестицидів та агрохімікатів;

 – обприскування вентиляторними і штанговими обприскувачами   допускається   при швидкості вітру до 3м/с (дрібнокрапельне) і 4 м/с (крупнокрапельне);

 –  застосування гербіцидів  із  поливною  водою шляхом дощування (гербігація) допускається при швидкості вітру  до  4  м/с.

- у період проведення робіт у  радіусі  200  м  від  меж  ділянок,  що обробляються, повинні бути встановлені попереджувальні написи.

 - зона  санітарного  розриву  від   населених   пунктів, тваринницьких комплексів, місць проведення ручних робіт по догляду за сільгоспкультурами,   водойм, місць  відпочинку    при вентиляторному обприскуванні  повинна  бути  не  менше 500 м,  при штанговому і  гербігації  дощуванням  -  300  м. 

          При застосуванні аерозольних    генераторів       регульованої       дисперсності санітарно-захисні  зони повинні відповідати вимогам,  зазначеним в інструкції для даного виду апаратури;  обробка посівів у цих зонах допускається  при  напрямку  вітру  від  населених пунктів та інших об'єктів, що підлягають санітарному захисту.

   – проведення сільськогосподарських робіт на ділянках, де були застосовані пестициди,  і допуск на  них  людей  дозволяється тільки після  закінчення  строків,  що  гарантують  їх  безпеку, згідно інструкції по застосуванню. При цьому враховується   (для   кожного   конкретного   препарату) можливе надходження  в  зону  дихання  працюючих  парів  пестицидів або їх метаболітів,  ґрунтового пилу,  який  містить  токсичні  речовини, резорбцію хімічних речовин через шкіру при контакті з рослинами, а також подразнюючу дію пестицидів;

–  зберігати в кабінах автотранспорту, яким  транспортується чи оприскуються поля, документацію з назвою препарату, діючою речовиною, аптечку першої долікарської допомоги, викопіровку з генерального плану з місцем  розташування земельної ділянки, яка оброблятиметься, та допуск на право роботи з пестицидами ;

– не  допускається випас худоби та птиці, а також сінокіс на оброблених пестицидами ділянках на протязі періоду, визначеного "Переліком пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні".
 

14 Травня 2019
Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2020 рік»
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Проект рішення Коломийської міської ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2020 рік»

Розробник — відділ економіки, інвестиційної політики та енергозбереження Коломийської міської ради
Проект рішення міської ради розробляється з метою встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2020 рік згідно Податкового кодексу України та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
Проект рішення «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2020 рік» та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Коломийської міської ради.
Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу регуляторного впливу.
Пропозиції та зауваження просимо надавати в письмовій формі:
поштою за адресою: 78203, м. Коломия, пр. М. Грушевського, 1;
електронною поштою за адресою:  tower.ko_ekon@ukr.net

14 Травня 2019
Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів

14 травня 2019 року

 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

 

Проект рішення Коломийської міської ради

«Провстановлення збору за місця для паркування транспортних засобів»

 

Розробник — відділ економіки, інвестиційної політики та енергозбереження Коломийської міської ради

         Проект рішення міської ради розробляється з метою встановлення збору за місця для паркування на 2020 рік згідно Податкового кодексу України та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Проект рішення «Провстановлення збору за місця для паркування транспортних засобів»та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Коломийської міської ради.

         Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу регуляторного впливу.

         Пропозиції та зауваження просимо надавати в письмовій формі:

–   поштою за адресою: 78203, м. Коломия, пр. М. Грушевського, 1;

–    електронною поштою за адресою: tower.ko_ekon@ukr.net

 


Сторінки: