Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту

Як діяти бізнесу в умовах карантину? 17 Квітня 2020
Як діяти бізнесу в умовах карантину?
Коломийська міська рада докладає максимум зусиль для створення комфортних умов для підприємців та жителів нашої громади. На сесії міської ради було прийнято рішення від 24.03.2020 р. №4555-60/2020-60 «Про звільнення від орендної плати за користування комунальним майном». З метою підтримки підприємництва створено майданчик онлайн торгівлі (facebook.com/Торговий майданчик Коломиї). Жителі громади мають можливість купувати товари, не виходячи з дому, адже це швидка доставка та підтримка місцевого бізнесу. З 31 березня 2020 року розпочато довезення працівників медичних установ та працівників підприємств критичної інфраструктури до місця їх роботи за 9 маршрутами: з Семаківців, Гвіздця, Княждвора, Турки, Саджавки, Великої Кам’янки, Лісної Слобідки, Мишина і Печеніжина.

 УКРГАЗБАНК вже готовий надавати доступні кредити для підприємців 18 Лютого 2020
УКРГАЗБАНК вже готовий надавати доступні кредити для підприємців
Докладно про умови - на сайті банку https://ukrgasbank.com/small_bussiness/credit/5_7_9_cred/

Новий тренінг для ОСББ: фінансова, податкова та внутрішня звітність ОСББ, кошторис і цільові фонди в ОСББ , а також стратегія розвитку ОСББ. 2 Грудня 2019
Новий тренінг для ОСББ: фінансова, податкова та внутрішня звітність ОСББ, кошторис і цільові фонди в ОСББ , а також стратегія розвитку ОСББ.
3 грудня о 15.00 год., в малому залі Народного дому відбудеться тренінг для ОСББ від ЄС/ПРООН HOUSES. Під час навчання планують розглянути питання: "Фінансова, податкова та внутрішня звітність ОСББ, кошторис і цільові фонди в ОСББ" , а також стратегія розвитку ОСББ.

Тренінг для менеджерів/управителів багатоквартирних будинків 25 Листопада 2019
Тренінг для менеджерів/управителів багатоквартирних будинків
Тренінг для менеджерів/управителів багатоквартирних будинків проводиться проектом IFC, група Світового банку «Енергоефективність в житловому секторі» за фінансування Швейцарської Конфедерації в рамках Школи професійного управління багатоквартирними будинками «Управбуд» у співпраці з Асоціацією менеджерів і управителів житловою нерухомістю

Визначено проєкти-переможці громадського бюджету-2020 19 Листопада 2019
Визначено проєкти-переможці громадського бюджету-2020
Сьогодні координаційна рада одноголосно затвердила результати голосування і перелік проєктів переможців громадського бюджету Коломийської ОТГ на 2020 рік.

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ 13 Листопада 2019
ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ
Капітальний ремонт будівлі шляхом комплексної термомодернізації Коломийського ліцею №4 імені Сергія Лисенка по вул. Заньковецької, 11 в м. Коломиї pозробка проектно-кошторисної документації, поставка обладнання та матеріалів, з виконання комплексу робіт з капітального ремонту .


Сторінки: