Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту

Послуга «Free toilet» є і в коломийських кафе 7 Травня 2019
Послуга «Free toilet» є і в коломийських кафе
Відтепер, як і в європейських містах, у деяких кафе і ресторанах Коломиї буде послуга безкоштовного туалету. Якщо на дверях закладу розміщено наліпку «Free toilet», знайте, що у туалет тут можна пройти безкоштовно без принизливих і незручних прохань. #робимо #Коломию#комфортною #Коломия #для #туристів #і #жителів

У Коломиї вчилися конструювати, програмувати та керувати Arduino роботами 6 Травня 2019
У Коломиї вчилися конструювати, програмувати та керувати Arduino роботами

Захід організовували ГО ІТ claster (група ініціативних людей, які об’єдналися на громадських засадах задля розвитку ІТ галузі в місті Коломиї) спільно з відділом економіки, інвестиційної політики та енергозбереження Коломийської міської ради.


Навчання роботі з платформою Arduino 24 Квітня 2019
Навчання роботі з платформою Arduino
Відділ економіки, інвестиційної політики та енергозбереження Коломийської міської ради спільно з ГО ІТ claster (група ініціативних людей, які об’єдналися на громадських засадах, задля розвитку ІТ галузі в місті Коломия) проводить work-shop по роботі з платформою Arduino, де відбудеться демонстрація можливостей, підвищення рівня потенціалу робочої моделі, обмін досвідом у сфері побудови сучасних роботизованих систем та моделей.

Нараду з перевізниками провели у ратуші 16 Квітня 2019
Нараду з перевізниками провели у ратуші

Погодження схеми та розкладів руху районних автобусів, скарги коломиян на недотримання розкладу руху, неввічливе спілкування водіїв з пасажирами, на неналежний технічний і санітарний стан маршруток розглядали сьогодні на нараді в першого заступника міського голови Володимира Григорука.

Коломию представляють на Міжнародній туристичній виставці UITT 2019 " Україна - Подорожі та Туризм" 28 Березня 2019
Коломию представляють на Міжнародній туристичній виставці UITT 2019 " Україна - Подорожі та Туризм"
Щорічне місце зустрічі представників туристичного бізнесу, міжнародних і регіональних комітетів, представників держструктур. Цьогоріч Коломия долучилася до дружньої команди Івано-Франківщини, та працює на об'єднаному стенді Івано-Франківської області. Завдяки #UITT 2019, представники туристичних організацій, національні та іноземні споживачі дізнаються про історико- культурну спадщину та туристичні можливості нашого краю. Адже наша мета - популяризувати наше місто, та стати туристично- привабливим напрямком для туристів.

Від 28 березня  починає курсувати автобус   №23 «м. Коломия (зал. вокзал) - с. Саджавка» 27 Березня 2019
Від 28 березня починає курсувати автобус №23 «м. Коломия (зал. вокзал) - с. Саджавка»

 До уваги жителів сіл Товмачик, Іванівці, Саджавка та коломиян! Маршрутний автобус курсуватиме щоденно у звичайному режимі за таким розкладом руху:


Сторінки: