Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту

Вшановуємо першого президента України Михайла Грушевського 28 Червня 2020
Вшановуємо першого президента України Михайла Грушевського
Як і щороку, цьогоріч у День Конституції України управління культури традиційно вшановує пам'ять про першого Президента України Михайла Грушевського. Від громади Коломиї покладено квіти до пам'ятника цьому великому українцеві.

17 травня - День пам'яті жертв політичних репресій 17 Травня 2020
17 травня - День пам'яті жертв політичних репресій
Вшанування жертв політичних репресій громадою міста. Працівники Управління культури сьогодні поклали квіти і вклонилися пам‘яті невинно убієнних.

34 річниця Чорнобильської трагедії. Пам'ятаємо 26 Квітня 2020
34 річниця Чорнобильської трагедії. Пам'ятаємо
Від усієї коломийської громади управління культури сьогодні поклало пам'ятний вінок до каплички Чорнобильський Спас. Департамент соцполітики за погодженням з ГО "Союз Чорнобиль України" запланував соціальну підтримку ветеранам.

Запрошуємо на творчий звіт Коломийської дитячої музичної школи № 2 ім. Галини Грабець 10 Березня 2020
Запрошуємо на творчий звіт Коломийської дитячої музичної школи № 2 ім. Галини Грабець
15 березня (неділя) о 14.00 год. в приміщенні МПК " Народний дім" відбудеться творчий звіт учнів та викладачів Коломийської дитячої музичної школи № 2 імені Галини Грабець.

У Коломиї відзначили 206 річницю дня народження Тараса Шевченка 10 Березня 2020
У Коломиї відзначили 206 річницю дня народження Тараса Шевченка
9 березня 2020 року о 13:15 годині на площі Відродження в місті Коломиї відбулися панахида та покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку з нагоди 206-ої річниці від дня народження великого Кобзаря. 

Коломиї відбувся V Всеукраїнський відкритий фестиваль народної хореографії «Покутські витоки». 3 Березня 2020
Коломиї відбувся V Всеукраїнський відкритий фестиваль народної хореографії «Покутські витоки».
З 28 лютого по 01 березня в місті Коломиї відбувся V Всеукраїнський відкритий фестиваль народної хореографії «Покутські витоки».
О 15:00 годині в міському палаці культури «Народний дім» відбулося урочисте відкриття фестивалю. З вітальним словом виступили заступник міського голови Володимир Бойцан, заслужений діяч мистецтв України,  балетмейстер-постановник, керівник народного ансамблю «Сварга» міського палацу культури «Народний дім» Мирослава Воротняк та голова журі фестивалю, заслужений працівник культури України, керівник народного ансамблю танцю «Покуття» міського палацу культури «Народний дім» Дарія Демків.


Сторінки: