Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту

Контент повинен бути надійним в такій мірі, яка потрібна для його інтерпретації широким колом різних користувальницьких додатків, включаючи допоміжні технології.

4.1 Вимога

Забезпечте максимальну сумісність контенту з існуючими та розробляються одними додатками, включаючи допоміжні технології.

4.1.1 Синтаксис

У контенті, який використовує мови розмітки, елементи містять повні відкривають та закривають теги, елементи розміщені у відповідності зі своєю специфікацією, елементи не містять повторюваних атрибутів, всі ідентифікатори унікальні, за винятком випадків, де специфікація допускає інше.

Фактично - це вимога до чистоти коду, застосуванню синтаксично грамотної розмітки, недопущення нерекомендовані тегів і атрибутів і відсутності помилок.

Всі сторінки
4.1.2 Назва, роль, значення

Для всіх компонентів для користувача інтерфейсу (включаючи, але не обмежуючись: елементи форм, посилання і компоненти, згенеровані скриптами) назву та роль можуть бути визначені програмно; стан, характеристики і значення, які можуть бути змінені користувачем, можуть бути задані програмно; повідомлення про зміни цих параметрів доступні для користувача агентам, включаючи допоміжні технології.

Цей критерій призначений, головним чином, для веб-авторів, які розробляють або програмують власні компоненти для користувача інтерфейсу. Наприклад, стандартні елементи управління HTML за умовчанням відповідають цьому критерію, якщо використовуються у відповідності зі специфікацією.

Як мінімум, поля форм мають бути підписані, або в них є підказка, зникаюча при початку роботи з полем. У посилань, роль яких відрізняється від стандартного (відкриття нового документа), повинен використовуватися атрибут title. Елементи фолрм, Робота з якими передбачає зміну інтерфейсу, також повинні бути забезпечені підказкою.

Всі сторінки

<Назад до списку принципів