Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
RSS

20 лютого - день жалоби в Україн 19.12.2016 20 лютого - день жалоби в Україн
20 лютого - день жалоби в Україн

Затвердження обласної Програми розвитку туристично-рекреаційної сфери області 19.12.2016 Затвердження обласної Програми розвитку туристично-рекреаційної сфери області
Сьогодні, під час сесії Нської обласної ради була затверджена програма розвитку туристично-рекреаційної сфери Нської області на 2011-2015 роки. «Обласна влада не збирається сидіти та чекати подачки від бюджету. Нська область — це туристичний регіон, а гроші на розвиток не виділяються. Тому ми створили та затвердили програму розвитку туризму в регіоні» — зазначив голова Нської обласної державної адміністрації Іван Іванов.

47 нових шкільних автобусів передано у власність територіальних громад міста Н. 19.12.2016 47 нових шкільних автобусів передано у власність територіальних громад міста Н.
Сьогодні під час засідання сесії Нської обласної ради було прийнято рішення про передачу шкільних автобусів 2011 року випуску в спільну власність територіальних громад міста Н. Всього у поточному році на освіту обласна влада виділила більше наж 100 млн. грн.

Меморандум 16.12.2016 Меморандум
Сьогодні, підписаний Меморандум між Нською обласною державною адміністрацією, Нською обласною радою, Нською міською радою та авіакомпанією EuroLOT про здійснення таких авіарейсів.

Відзначення в області Дня партизанської слави України 15.12.2016 Відзначення в області Дня партизанської слави України
Сьогодні за головуванням заступника голови облдержадміністрації Любові Спірідонової відбулося засідання оргкомітету з відзначення в області Дня партизанської слави України. Це вже останнє передсвяткове засідання оргкомітету, тому саме на ньому обговорювалися остаточні варіанти заходів..


Сторінки: