Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Відповідно до Містобудівною кодексом України територіальне планування - це планування розвитку територій, в тому числі для встановлення функціональних зон, зон планованого розміщення об'єктів капітального будівництва для державних або міських потреб, зон з особливими умовами використання територій.

Територіальне планування спрямоване на визначення в документах територіального планування призначення територій виходячи з сукупності соціальних, економічних, екологічних та інших факторів з метою забезпечення сталого розвитку територій, розвитку інженерної, транспортної та соціальної інфраструктур, забезпечення врахування інтересів громадян та їх об'єднань, України, суб'єктів України, міських утворень.

Документами територіального планування міських утворень є: 1) схеми територіального планування міських районів; 2) генеральні плани поселень; 3) генеральні плани міських округів. Відповідно до статті 23 Містобудівного Кодексу України підготовка генерального плану поселення, генерального плану міського округу може здійснюватися стосовно окремих населених пунктах, які входять до складу поселення, міського округу. Нині розроблений генеральний план розвитку міста та затверджено рішенням міської Думи.Дата зміни: 28.09.2016 12:42