Розмір шрифту: A A A
Колір сайту: A A A A
Перейти до повної версії сайту
Публікуються : Встановлені форми звернень, заяв та інших документів, прийнятих державним органом, його територіальними органами, органом місцевого самоврядування до розгляду відповідно до законів і іншими нормативними правовими актами, міськими правовими актами;

Відповідно до Законом України «Про звернення громадян», кожен громадянин має право звернутий до Керівництва Попаснянського міської Ради та ее виконкому по вопросам, что належати до компетенції міськраді та ее виконкому.

Свої звернення Ві можете надіслаті поштою або податі особисто до загально відділу виконкому міської Ради за адресою: м. Попасна, вул. Мічуріна, 1 (2 поверх, кабінет 21) або на особистому прійомі громадян - Посадовій особі міської Ради, ведучий особистий прийом громадян, згідно з графіком прийому громадян, затверджений Міським головою.

Загальний відділ виконкому міської Ради Дає Усні роз'яснення та Рекомендації громадянам, Які звернули на особистий прийом або виявило бажання звернута на прийом до керівніків міської Ради з особістів харчування, про порядок Вирішення їх харчування.

Письмове звернення винне відповідаті Вимогами ст.5 Закону України «Про звернення громадян».

Витяг із Законом України «Про звернення громадян»:

«Стаття 5. Вимоги до звернення.

Звернення адресуються органам державноi Влада і місцевого самоврядування, установам, організаціям Незалежності від форм власності, об'єднанням громадян або Посадовим особам, до Повноваження якіх захи Вирішення порушеннях у зверненні харчування.

У зверненні має буті зазначено Прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, чітко виклади суть питання, зауваження, Пропозиції, заяви чи Скарги, Прохання чі вимоги.

Письмове звернення винне буті підпісано заявником (Заявника) Із зазначенням дати.

Звернення, оформлені без Дотримання ціх вимог, повертаються Заявникові з відповіднімі роз'яснення не пізніше чем через 10 днів від дня его надходження ... ».

Заяви, в тому чіслі и Колективні, без вказівки прізвіща, имени, по батькові и поштової адреси, згідно Зі ст. 8 Закону України «Про звернення громадян», вважаються анонімнімі и розгляду та зберіганню не підлягають.

Звернення розглядаються и вірішуються у рядки, встановлені ст.20 Закону України «Про звернення громадян», тобтоне больше 1 місяця з дня їх надходження, а для звернень, что потребуються Додатковий Вивчення, перевірок и т.д. - Чи не больше 45 днів з дня їх надходження. После чего Заявника Направляється письмовий відповідь. Если звернення колективне, то відповідь Направляється на адресу Першої особини, зазначеного в заяві, ЯКЩО в зверненні заявник НЕ виклади Іншого Прохання.

З основними вимогами і правилами при заповнення бланка для зверненні в Інтернет-прийом, ви можете ознайомитися на сторінці Встановлені форми звернень

Дата зміни: 28.09.2016 12:42