search

Депутати міської ради

Фракція: Депутатська фракція політичної партії «Європейська Солідарність»
Комісія: З питань житлово-комунального і дорожнього господарства та комунікацій (голова комісії Віктор ФІТЬО)
Округ: 1
Фракція: Депутатська фракція політичної партії «Європейська Солідарність»
Комісія: З питань бюджету, інвестицій, соціально-економічного розвитку та зовнішньоекономічних відносин (голова комісії Ігор КОСТЮК)
Округ: 3
Фракція: Депутатська фракція політичної партії «Європейська Солідарність»
Комісія: З питань підприємництва, регуляторної політики, архітектури, містобудування, транспорту та зв'язку (голова комісії Галина БЕЛЯ)
Округ: 5
Фракція: Депутатська фракція Української Народної Партії
Комісія: З питань підприємництва, регуляторної політики, архітектури, містобудування, транспорту та зв'язку (голова комісії Галина БЕЛЯ)
Округ: 5
Фракція: Депутатська фракція Народного Руху України
Комісія: З питань екології, використання земель, природних ресурсів та регулювання земельних відносин (голова комісії Євгеній ЗАГРАНОВСЬКИЙ)
Округ: Перший кандидат у списку партії
Фракція: Депутатська фракція Української Народної Партії
Комісія: З питань екології, використання земель, природних ресурсів та регулювання земельних відносин (голова комісії Євгеній ЗАГРАНОВСЬКИЙ)
Округ: Перший кандидат у списку партії
Фракція: Депутатська фракція політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Комісія: З питань бюджету, інвестицій, соціально-економічного розвитку та зовнішньоекономічних відносин (голова комісії Ігор КОСТЮК)
Округ: 4
Фракція: Депутатська фракція політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
Комісія: З питань комунальної власності, приватизації та оренди (голова комісії Максим МЕНЗАТЮК)
Округ: 1
Фракція: Депутатська фракція політичної партії «Європейська Солідарність»
Комісія: З питань освіти, культури, спорту, інформаційної та молодіжної політики, соціального захисту, охорони здоров'я, гендерної політики, депутатської діяльності, етики, регламенту, захисту прав людини та правопорядку (голова комісії Ростислав ПЕТРУНЯК)
Округ: 2
Фракція: Депутатська фракція політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»
Комісія: З питань освіти, культури, спорту, інформаційної та молодіжної політики, соціального захисту, охорони здоров'я, гендерної політики, депутатської діяльності, етики, регламенту, захисту прав людини та правопорядку (голова комісії Ростислав ПЕТРУНЯК)
Округ: 1
Фракція: Депутатська фракція політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»
Комісія: З питань житлово-комунального і дорожнього господарства та комунікацій (голова комісії Віктор ФІТЬО)
Округ: 2
Фракція: Депутатська фракція політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
Комісія: З питань бюджету, інвестицій, соціально-економічного розвитку та зовнішньоекономічних відносин (голова комісії Ігор КОСТЮК)
Округ: 4
Фракція: Депутатська фракція політичної партії «Європейська Солідарність»
Комісія: З питань екології, використання земель, природних ресурсів та регулювання земельних відносин (голова комісії Євгеній ЗАГРАНОВСЬКИЙ)
Округ: 3
Фракція: Депутатська фракція політичної партії «За майбутнє»
Комісія: З питань комунальної власності, приватизації та оренди (голова комісії Максим МЕНЗАТЮК)
Округ: 2
Фракція: Депутатська фракція політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Комісія: З питань підприємництва, регуляторної політики, архітектури, містобудування, транспорту та зв'язку (голова комісії Галина БЕЛЯ)
Округ: 1
Фракція: Депутатська фракція політичної партії «Європейська Солідарність»
Комісія: З питань освіти, культури, спорту, інформаційної та молодіжної політики, соціального захисту, охорони здоров'я, гендерної політики, депутатської діяльності, етики, регламенту, захисту прав людини та правопорядку (голова комісії Ростислав ПЕТРУНЯК)
Округ: Перший кандидат у списку партії
Фракція: Депутатська фракція політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
Комісія: З питань екології, використання земель, природних ресурсів та регулювання земельних відносин (голова комісії Євгеній ЗАГРАНОВСЬКИЙ)
Округ: Перший кандидат у списку партії
Фракція: Депутатська фракція Української Народної Партії
Комісія: З питань комунальної власності, приватизації та оренди (голова комісії Максим МЕНЗАТЮК)
Округ: 2
Фракція: Депутатська фракція політичної партії «За майбутнє»
Комісія: З питань бюджету, інвестицій, соціально-економічного розвитку та зовнішньоекономічних відносин (голова комісії Ігор КОСТЮК)
Округ: Перший кандидат у списку партії
Фракція: Депутатська фракція політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»
Комісія: З питань комунальної власності, приватизації та оренди (голова комісії Максим МЕНЗАТЮК)
Округ: 5
Фракція: Депутатська фракція політичної партії «Європейська Солідарність»
Комісія: -
Округ: 4
Фракція: Депутатська фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
Комісія: З питань бюджету, інвестицій, соціально-економічного розвитку та зовнішньоекономічних відносин (голова комісії Ігор КОСТЮК)
Округ: 2
Фракція: Депутатська фракція Народного Руху України
Комісія: З питань бюджету, інвестицій, соціально-економічного розвитку та зовнішньоекономічних відносин (голова комісії Ігор КОСТЮК)
Округ: 3
Фракція: Депутатська фракція Української Народної Партії
Комісія: З питань освіти, культури, спорту, інформаційної та молодіжної політики, соціального захисту, охорони здоров'я, гендерної політики, депутатської діяльності, етики, регламенту, захисту прав людини та правопорядку (голова комісії Ростислав ПЕТРУНЯК)
Округ: 2
Фракція: Депутатська фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
Комісія: З питань комунальної власності, приватизації та оренди (голова комісії Максим МЕНЗАТЮК)
Округ: 5
Фракція: Депутатська фракція Народного Руху України
Комісія: З питань житлово-комунального і дорожнього господарства та комунікацій (голова комісії Віктор ФІТЬО)
Округ: 5
Фракція: Депутатська фракція політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
Комісія: З питань підприємництва, регуляторної політики, архітектури, містобудування, транспорту та зв'язку (голова комісії Галина БЕЛЯ)
Округ: 2
Фракція: Депутатська фракція політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»
Комісія: З питань підприємництва, регуляторної політики, архітектури, містобудування, транспорту та зв'язку (голова комісії Галина БЕЛЯ)
Округ: 5
Фракція: Депутатська фракція політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»
Комісія: З питань освіти, культури, спорту, інформаційної та молодіжної політики, соціального захисту, охорони здоров'я, гендерної політики, депутатської діяльності, етики, регламенту, захисту прав людини та правопорядку (голова комісії Ростислав ПЕТРУНЯК)
Округ: 4
Фракція: Депутатська фракція політичної партії «За майбутнє»
Комісія: З питань екології, використання земель, природних ресурсів та регулювання земельних відносин (голова комісії Євгеній ЗАГРАНОВСЬКИЙ)
Округ: 3
Фракція: Депутатська фракція Української Народної Партії
Комісія: З питань бюджету, інвестицій, соціально-економічного розвитку та зовнішньоекономічних відносин (голова комісії Ігор КОСТЮК)
Округ: 3
Фракція: Депутатська фракція політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Комісія: З питань екології, використання земель, природних ресурсів та регулювання земельних відносин (голова комісії Євгеній ЗАГРАНОВСЬКИЙ)
Округ: Перший кандидат у списку партії
Фракція: Депутатська фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
Комісія: З питань житлово-комунального і дорожнього господарства та комунікацій (голова комісії Віктор ФІТЬО)
Округ: Перший кандидат у списку партії
Фракція: Депутатська фракція політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Комісія: З питань житлово-комунального і дорожнього господарства та комунікацій (голова комісії Віктор ФІТЬО)
Округ: 5
Фракція: Депутатська фракція політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»
Комісія: З питань екології, використання земель, природних ресурсів та регулювання земельних відносин (голова комісії Євгеній ЗАГРАНОВСЬКИЙ)
Округ: 5
Фракція: Депутатська фракція політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Комісія: З питань комунальної власності, приватизації та оренди (голова комісії Максим МЕНЗАТЮК)
Округ: 2
Фракція: Депутатська фракція політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Комісія: З питань освіти, культури, спорту, інформаційної та молодіжної політики, соціального захисту, охорони здоров'я, гендерної політики, депутатської діяльності, етики, регламенту, захисту прав людини та правопорядку (голова комісії Ростислав ПЕТРУНЯК)
Округ: 1
Фракція: Депутатська фракція політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»
Комісія: З питань бюджету, інвестицій, соціально-економічного розвитку та зовнішньоекономічних відносин (голова комісії Ігор КОСТЮК)
Округ: 4