search

Інформаційний запит

Кожний громадянин має право на доступ до публічної інформації, що знаходиться у володінні Коломийської міської ради, як органу місцевого самоврядування, та інформації, що становить суспільний інтерес.

Подати інформаційний запит можна наступним чином:

  • особисто або через уповноважену особу (приміщення Центру надання адміністративних послуг м.Коломия, пл.Привокзальна, 2а/1 (І поверх).
  • надіслати поштою за адресою: Коломийська міська рада, пр. Михайла Грушевського, 1, м. Коломия, 78203; 
  • через офіційний сайт міської ради, заповнивши відповідну форму на головній сторінці сайту https://kolrada.gov.ua/ 
  • електронною поштою tower.ko_sz@ukr.net

Зразки форм запитів для отримання публічної інформації:

Розташування місць, де надаються необхідні запитувачам форми і бланки установи: (приміщення Центру надання адміністративних послуг м.Коломия, пл.Привокзальна, 2а/1 (І поверх)

 Законодавчі і нормативні документи, що стосуються розгляду інформаційних запитів на доступ до публічної інформації: 

Закон України "Про доступ до публічної інформації" стаття 21. Плата за надання інформації:

  1. Інформація на запит надається безкоштовно.
  2. У разі якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів, обсягом більш як 10 сторінок, запитувач зобов'язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк відповідно до Рішення виконавчого комітету міської ради від 26.05.2020 р. № 60 "Про затвердження норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію"
  3. Розмір фактичних витрат визначається відповідним розпорядником на копіювання та друк в межах граничних норм встановлених Кабінетом Міністрів України. У разі якщо розпорядник інформації не встановив розміру плати за копіювання або друк, інформація надається безкоштовно.
  4. При наданні особі інформації про себе та інформації, що становить суспільний інтерес, плата за копіювання та друк не стягується.

Прийом громадян здійснюється у робочі дні: понеділок, вівторок, четвер з 8:30 до 16:00 , середа з 8:30 до 17:15, в п'ятницю 3 8:30 до 15.30

Обідня перерва з 12.00 до 13.00. Вихідні дні – субота та неділя.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном (03433) 45119 або за адресою:

Центр надання адміністративних послуг м.Коломия, пл.Привокзальна, 2а/1 (І поверх).