search

Графіки прийому громадян

Організація прийому громадян

Прийом громадян міським головою, секретарем міської ради, першим заступником, заступниками міського голови та керуючим справами виконавчого комітету міської ради здійснюється згідно з графіком, затвердженим міським головою, який оприлюднюється через засоби масової інформації, на інформаційних стендах в міській раді, управліннях міської ради та підприємствах. 

        Організаційно-технічне забезпечення роботи зі звернення громадян, особистого їх прийому забезпечується спеціалістом відділу звернень міської ради. 

          Спеціаліст відділу звернень здійснює попередню співбесіду з громадянами, запис їх на прийом до міського голови та секретаря міської ради, організовує і забезпечує прийом громадян. Попередній запис на прийом до міського голови та секретаря міської ради проводиться за 3-4 дні до прийому в кабінеті №11 та за телефоном (03433) 2-68-58. Іншими керівниками міської ради прийом проводиться згідно з графіком, затвердженим міським головою, без попереднього запису.

Графік прийому громадян з особистих питань керівництвом міської ради на 2020 р.
Попередній запис на прийом до міського голови та секретаря міської ради проводиться за 3-4 дні до прийому в кабінеті №11 та за телефоном 2-68-58.

Графік виїзних прийомів громадян з особистих питань керівництвом міської ради у 2020 році
«Гаряча» телефонна лінія міської ради відбувається щоденно, крім вихідних та святкових днів: з понеділка по четвер з 8.00 год. до 17.15 год., та в п'ятницю з 8.00 год. до 16:00 год. за телефоном 2-68-58.

Графік особистого прийому громадян з особистих питань старостами сіл Коломийської місцевої об’єднаної територіальної громади

Графік виїзних прийомів громадян з особистих питань керівництвом облдержадміністрації у 2020 році

Графік прийому громадян з особистих питань керівництвом Івано-Франківської облдержадміністрації на 2020 рік

Графік роботи прямих телефонних ліній за участю керівництва Івано-Франківської облдержадміністрації

Графік прийому громадян керівництвом з особистих питань Івано-Франківської обласної ради на 2020 рік