search

Графіки прийому громадян

Організація прийому громадян

    Прийом громадян міським головою, секретарем міської ради, першим заступником, заступниками міського голови та керуючим справами виконавчого комітету міської ради здійснюється згідно з графіком, затвердженим міським головою, який оприлюднюється через засоби масової інформації, на інформаційних стендах в міській раді, управліннях міської ради та підприємствах. 

    Організаційно-технічне забезпечення роботи зі звернення громадян, особистого їх прийому забезпечується спеціалістом відділу звернень міської ради. 

    Спеціаліст відділу звернень здійснює попередню співбесіду з громадянами, запис їх на прийом до міського голови та секретаря міської ради, організовує і забезпечує прийом громадян. Попередній запис на прийом до міського голови та секретаря міської ради проводиться за 3-4 дні до прийому в кабінеті №11 та за телефоном (03433) 2-68-58. Іншими керівниками міської ради прийом проводиться згідно з графіком, затвердженим міським головою, без попереднього запису.

      Попередній запис на прийом до міського голови та секретаря міської ради проводиться за 3-4 дні до прийому в кабінеті №11 та за телефоном 2-68-58, а також на даному сайті на головній сторінці за посиланням https://kolrada.gov.ua/.

Графік прийому громадян з особистих питань керівництвом Коломийської міської ради на 2021 рік.

Графік виїзних прийомів громадян з особистих питань Коломийським міським головою на 2021 рік

Графік прийому громадян з особистих питань керівництвом Івано-Франківської облдержадміністрації на 2021рік

Графік виїзних прийомів громадян з особистих питань керівництвом облдержадміністрації у 2021 році

«Гаряча» телефонна лінія обласної державної адміністрації

Графік прийому громадян керівництвом з особистих питань Івано-Франківської обласної ради на 2021 рік