search

Азартні ігри – це лише розвага!

21.05.2024 о 14:40

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей розробила e-брошуру «азартні ігри – це лише розвага». Її мета запобігати ігровій залежності та формування культури відповідального ставлення до азартних ігор.

Відповідно до законодавства, азартна гра визначається як будь-яка гра, умовою участі в якій є внесення гравцем ставки, що дає право на отримання виграшу (призу). Розмір та ймовірність його отримання повністю або частково залежать від випадковості, знань і майстерності гравця (Закон України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор»).

Важливо розуміти, що азартні ігри несуть із собою певні ризики. Гра може перетворитися на проблему, якщо постійно ризикувати великими сумами та багато часу витрачати на неї. Залежність від азартних ігор може мати серйозні фізичні, психологічні та соціальні наслідки.

Тому, варто усвідомлювати, що азартні ігри мають бути лише розвагою. Ознайомлення з принципами відповідальної гри може допомогти уникнути негативних наслідків.

Основними завданнями створеної Е-брошури є мінімізація негативних наслідків від участі в азартних іграх.

Переглянути брошуру за посиланням: «азартні ігри – це розвага»