search

Філія "Коломийське лісове господарство" ДСГП "Ліси України" оголошує про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

26.02.2024 о 17:18

Початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

Планована діяльність

Планованою діяльністю передбачено спеціальне використання лісових ресурсів у порядку проведення рубок головного користування. Заготівля деревини здійснюється в межах розрахункової лісосіки, фонду рубок головного користування на підставі спеціального дозволу – лісорубного квитка, з подальшим лісовідновленням на місцях зрубів. Передбачено проведення рубок головного користування в стиглих і перестійних деревостанах. Спеціальне використання лісових ресурсів здійснюється на території лісового фонду філії «Коломийське лісове господарство», яке розташоване в межах територій Гвіздецької, Обертинської, Снятинської, Отинійської, Чернелицької, Городенківської, Коршівської, П’ядицької, Коломийської, Тлумацької, Матеївецької, Заболотівської, Печеніжинської, Нижньовербізької й Олешанської територіальних громад. Загальна площа земель лісогосподарського призначення складає 26622,2 га. Лісові масиви розташовані на території Івано-Франківського та Коломийського адміністративних районів Івано-Франківської області.

Громадські слухання відбудуться : https://mepr.webex.com/mepr-ru/j.php?MTID=m73437dff4ebd8a7749d4c524316cfffb

Номер наради: 2373 166 4275

Пароль: E2BmRjnhC67; 

Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України вул. Митрополита В.Липківського, 35 м. Київ, 03035 OVD@mepr.gov.ua (044) 206-31-40 Грицак Олена Анатоліївна (зазначити найменування органу, місцезнаходження, номер телефону та контактну особу)

Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України вул. Митрополита В.Липківського, 35 м. Київ, 03035 OVD@mepr.gov.ua (044) 206-31-40 Грицак Олена Анатоліївна (зазначити найменування органу, поштову та електронну адресу, номер телефону та контактну особу)

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

Докладно з документами можна ознайомитися тут