search

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ  В С. ВОСКРЕСИНЦІ, УРОЧИЩЕ «ЛЕВАДИ», КВАРТАЛ 6

10.11.2020 о 07:16

ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ

ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТУ

ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ 

В С. ВОСКРЕСИНЦІ, УРОЧИЩЕ «ЛЕВАДИ», КВАРТАЛ 6

 

Рішенням Коломийської міської ради від 23.07.2020р. №4820-65/2020 про надання дозволу на розроблення містобудівної документації «Детальний план території в урочищі «Левади», квартал 6, села Воскресинці Коломийської міської об’єднаної територіальної громади» відділу архітектури та містобудування міської ради було надано дозвіл на розроблення містобудівної документації щодо розроблення детального плану території в урочищі «Левади», квартал 6, села Воскресинці Коломийської міської об’єднаної територіальної громади.

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня     2011 р. № 555, відділ архітектури та містобудування Коломийської міської ради інформує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації.

Метою розроблення детального плану території є розроблення детального плану території в урочищі «Левади», квартал 6, села Воскресинці Коломийської міської об’єднаної територіальної громади з метою сформування житлового  осередку, який попередньою містобудівною документацією не передбачався. Розміщення нової житлової забудови згідно планувальної структури запропонованої на території можливе при дотриманні усіх нормативних розривів та охоронних зон та узгодження рішень з відповідними експлуатуючими службами інженерних мереж відповідно до статей 10,16,19 Закону України  «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 17 закону України «Про основи містобудування», та відповідно до частини 1.4 Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від  06.11.2011. №290.

 

Основні техніко-економічні показники детального плану території

 

Замовник розроблення детального плану території

 

Коломийська міська рада

Підстава розроблення

Рішення Коломийської міської ради від 23.07.2020р. №4820-65/2020

 

Розробник

ГАП Василинюк М. М.

 

Місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації.

Ознайомитися з проектом містобудівної документації щодо розроблення проекту Детального плану території в урочищі «Левади», квартал 6, села Воскресинці Коломийської міської об’єднаної територіальної громади можна у відділі архітектури та містобудування міської ради за адресою: м. Коломия вул. Театральна, 13 та на офіційному сайті міської ради.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій громадськості Колісник Андрій Ярославович  − начальник відділу архітектури та містобудування Коломийської міської ради

 Подання і завершення розгляду пропозицій:

10.11.2020 р. - 10.12.2020 р. відділ архітектури та містобудування

 (м. Коломия вул. Театральна, 13 тел. 2-48-61)