search

Обґрунтування предмета закупівлі "Інтерактивні панелі (в комплекті вбудований комп’ютер, мобільний стенд та додаткове оснащення) ; код 32320000-2: «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника"

26.10.2023 о 12:06

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлії (Інтерактивні панелі (в комплекті вбудований комп’ютер, мобільний стенд та додаткове оснащення) за 2023 рік

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

 

1.Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Управління освіти Коломийської міської ради Івано-Франківської області, вул. Кобринського,10 м. Коломия, Івано-Франківська область,78203, код 02143442, юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територіальної громади.

 

2.Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Інтерактивні панелі (в комплекті вбудований комп’ютер, мобільний стенд та додаткове оснащення) ; код 32320000-2: «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

 

 

3.Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-14-011823-a

 

4.Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Вимоги до комп’ютерного обладнання, яким комплектуються навчальні кабінети і STEM-лабораторії, визначаються відповідно до Типового переліку комп’ютерного обладнання для закладів дошкільної, загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 02 листопада 2017 року № 1440 (з урахуванням змін).

Інтерактивні панелі в школі мають бути зручними у користуванні та безпечними.

Інтерактивні панелі повинні мати  інтерфейси та можливості підключення.

Інтерактивне обладнання повинно відповідати технологіям для освіти.

 

 

5.Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

розмір бюджетного призначення: КЕКВ 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування   відповідно до програми «Надання загальної середньої освіти закладами  загальної середньої освіти ( у тому числі з дошкільними підрозділами (відділеннями,групами)) »  за КПКВК 0611021 КФКВК 092 становить 19 130 000,00 грн. відповідно до бюджетного  розпису  Коломийської територіальної громади видатки  спеціального фонду.                                                         

 

6.Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:  Очікувана вартість 5 300 000  грн., Замовником, для визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, здійснено розрахунок очікуваної вартості товарів методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 № 275. При цьому розрахунок очікуваної вартості проводився згідно з аналізом цін та інформації з веб-сайтів виробників і постачальників предмету закупівлі. Також при визначені очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, у тому числі в електронній системі Prozorro,  станом на дату формування очікуваної вартості предмета закупівлі. 

 7. Необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі — технічні вимоги до предмета закупівлі

 

 

 

Технічні вимоги

Параметр

Значення

Інтерактивна панель з вбудованим комп`ютером

Виробник, модель, рік виробництва

 

Тип системи

PC LCD

Форм-фактор системи

Все-в-одному

Вбудовані пристрої

Модуль ПК, модуль Android

Вага

Не більше 36 кг.

Розмір діагоналі екрану

Не менше 65 дюймів

Роздільна здатність в ОС Android та Windows

UltraHD 3840x2160

Кількість дотиків

Не менше 20

Операційна система

Ліцензійний Windows 11 Pro, Android 11 з українською локалізацією

CPU

IntelCore i5 11-го покоління, ARM Cortex

RAM

Не менше 8Gb DDR4

HDD

Не менше 256Gb SSD

Wi-Fi

802.11ac 2.4GHz/5GHz

Інтерфейс

USB 2.0 – 3 шт., USB 3.0 – 6 шт., USB Type С 3.1Thunderbolt – 1 шт., USB Type С 3.0 – 2 шт., USB Touch 2.0 – 2 шт., Ethernet – 2 шт., Bluetooth 4.2, HDMI – 4 шт., SPDIF – 1 шт., RS232 – 1 шт.

Базове програмне забезпечення

 

1. Конструктор інтерактивних уроків з українською локалізацією з підтримкою документів MS Office (безстрокова ліцензія).

2. Програмне забезпечення для дистанційного управління інтерактивною панеллю зі смартфона або планшета на базі Android або iOS (безстрокова ліцензія).

3. Програмне забезпечення для проведення інтерактивних опитувань за допомогою персональних пристроїв на базі Android або iOS (безстрокова ліцензія).

Пакет офісного програмного забезпечення

 

Преінстальований ліцензійний пакет офісного програмного забезпечення на основі ліцензій вільного поширення або пропрієтарний з україномовним інтерфейсом, сумісний з обраною ОС, що підтримує роботу з основними файловими форматами (DOC, DOCX, RTF, XLS, XLSX, PPT, PPTX, HTML), а також роботу з електронною поштою

Спеціалізоване програмне забезпечення навчального призначення

 

Єдиний програмний комплекс для створення, перегляду та програвання  інтерактивного навчального вмісту. Сумісне з операційною системою інтерактивної панелі. Підтримує імпорт створених файлів різних форматів.

Містить функціонал створення та зміни (рухати, клонувати, перевертати, змінювати розмір, блокувати, редагувати, робити прозорим) об’єктів  за допомогою стандартних засобів програмного забезпечення. Містить вбудований інструмент запису екрану з  функцією запису та збереження  робочого стола або його обраної зони. Містить функціонал автоматичного оновлення. Містить не менше 1250 вбудованих 3D моделей освітньої тематики українською мовою. Містить інтерактивні інструменти для створення тестів. Містить вільний доступ користувачів до не менше 100-та україномовних ліцензійних цифрових підручників 1-11 класів (Учасник в складі тендерної пропозиції повинен надати посилання на перелік таких підручників). Містить готову бібліотеку цифрофих уроків українською мовою у кількості не менше 300 уроків (Учасник в складі тендерної пропозиції повинен надати посилання на перелік таких уроків). Підписка (ліцензія) – не менше 2 років

Додаткове програмне забезпечення

 

Єдиний програмний комплекс для моніторингу швидкості інтернету та моніторингу використання ПЗ групованного по його типу. Доступ до статистики моніторингу через власний кабінет користувача в on-line режимі з операційних систем Windows, MacOS та Linux. Статистика використання ПЗ відображається груповано по його типу та з погодинною, поденною, потижневою та помісячною розбивкою. Статистика швидкості інтернету відображається поденно. У користувача має бути доступ до необробленого логу, який відправляє комп'ютер на сервер статистики для контролю зібраної інформації. Україномовна локалізація. підписка (ліцензія) – не менше 1  року.

Комплектування та додаткове оснащення

 

1. Мобільний стенд на колесах

2. Набір кабелів та маркерів: кабель живлення (3 метри), HDMI кабель (3 метри), USBTouch кабель (3 метри), USB Type C кабель (1,5 метри) пульт ДУ

Гарантія виробника

 

Не менше 12 місяців

 

1. Товар повинен бути новим (таким, що не був у використанні).

2. Всі основні  компоненти  товару повинні бути оригінальними, заміна компонентів на не неоригінальні забороняється.

3. Транспортні послуги та інші витрати (пакування, тощо) повинні здійснюватися за рахунок Продавця, про що має бути надане підтвердження в складі тендерної пропозиції.

4. Доставку, монтаж, встановлення, введення в експлуатацію та підключення обладнання здійснює Постачальник.

5. Інформацію про відповідність запропонованого до поставки Товару технічним та якісним вимогам Замовника, шляхом надання під час проведення процедури (повинні бути завантажені в електронну систему на момент проведення аукціону) закупівлі сканованих копій наступних документів:

5.1. Порівняльну таблицю відповідності запропонованого товару технічним вимогам Замовника (обов‘язково зазначається виробник та модель для можливості перевірки запропонованого обладнання технічним вимогам Замовника.

5.2. У разі, якщо Учасник не є виробником запропонованих складових предмету закупівлі, а саме: інтерактивна панель, інтерактивна панель з вбудованим комп`ютером, спеціалізоване програмне забезпечення навчального призначення, додаткове програмне забезпечення то такий Учасник повинен надати гарантії можливості поставки запропонованого обладнання та програмного забезпечення у кількості, якості, гарантійними строками обслуговування та в терміни, визначені цим оголошенням та своєю тендерною пропозицією. У якості таких гарантій Учасник надає сканкопію оригіналу(ів) гарантійного(их)/ авторизаційного(их) листа(ів) виробника(ів) (представництва, філії виробника - якщо їх відповідні повноваження поширюються на територію України) або представника(ів), дистриб'ютора(ів), яким підтверджується можливість поставки запропонованого обладнання та програмного забезпечення у кількості, відповідної якості та з відповідними гарантійними строками, строками поставки, визначеними цим оголошенням та тендерною пропозицією Учасника. У випадку, якщо документи вказані у цьому пункті надаються не від виробника то такі документи обовʼязково повинні супроводжуватись підтвердженням від виробника повноважень особи яка видала відповідні документи.

5.3. Гігієнічний сертифікат або висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи на інтерактивну панель з вбудованим комп’ютером, спеціалізоване програмне забезпечення навчального призначення, документ  камеру.

5.4. Декларації про відповідність технічному регламенту радіообладнання на обладнання, яке відповідно до технічних вимог, встановлених в цьому додатку, містить радіообладнання (wi-fi та bluetooth).

5.5. Декларації про відповідність технічному регламенту низьковольтного електричного обладнання та технічному регламенту електромагнітної сумісності на обладнання, яке підпадає під дію цих технічних регламентів.

5.6. Копії інструкцій з використання українською мовою на обладнання та програмне забезпечення.

5.7. Копію сертифікату виробника інтерактивної панелі на систему управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015);

5.8. Копію сертифікату виробника інтерактивної панелі на систему екологічного керування ДСТУ ISO 14001:2015 (ISO 14001:2015);

5.9. Гарантійний лист про надання гарантії на все обладнання строком не менше 12 місяців.

5.10. Учасник має гарантувати (лист і довільній формі) проведення якісного кваліфікованого монтажу на об’єктах Замовника