search

Подавайте заяви на безкоштовне оздоровлення дітей

05.08.2022 о 13:31

Серпень розпочався, а значить стартує відпочинкова кампанія для дітей нашої громади. Оздоровчий заклад, де вони відпочиватимуть, вже обрано. Для дітей там буде весело, цікаво та головне – безпечно.

Управління соціальної політики міської ради закупило путівки. Їх дітям даватимуть безплатно. Також певна кількість направлень у табір є від облдержадміністрації.

У липні ми розпочали збір заяв від батьків. Але якщо ви все ще не подали документи на безкоштовне оздоровлення дітей, то можете подати заяву і зараз.

Нагадуємо, що право на путівку мають: діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи; сироти; діти з багатодітних сімей; діти учасників бойових дій; діти, що мають значні заслуги в навчанні; діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села та багато інших.

Як подати заяву на оздоровлення? Батькам або опікунам слід звернутись в управління соціальної політики міської ради (м. Коломия, вул. В’ячеслава Чорновола,55, кабінет №2), подати відповідну заяву. Із собою взяти обов'язково документ, що підтверджує пільговий статус.

Детально можна отримати консультацію за телефоном 03433 22659.