search

Стартував конкурс на здобуття Всеукраїнської літературно-мистецької премії «Київська книга року»

29.04.2024 о 13:48

Інститут політико-правових та релігійних досліджень оголосив щорічний конкурс на здобуття Всеукраїнської літературно-мистецької премії «Київська книга року» у 2024 році.

Метою премії є підтримка творчих діячів, відзначення авторів, видавництв, представників творчої спільноти, які зробили значний внесок у популяризацію української книжки, популяризація творчості, утвердження високих мистецьких стандартів у національному письменстві і літературній критиці,  створення умов для творчого зростання.

На здобуття премії висуваються оригінальні книжкові видання, що видані українською мовою протягом останніх трьох років в Україні.

Видання, висунуті на здобуття премії, мають бути змістовними та видані на високому естетичному, художньому та поліграфічному рівні.

Висунення видань на здобуття премії здійснюється авторами (співавторами) виданих творів, видавництвами, видавничими організаціями, редакціями періодичних видань, громадськими організаціями, творчими спілками, літературно-мистецькими об’єднаннями, закладами вищої освіти, бібліотечними та науковими установами.

Прийом видань здійснюється до 01.08.2024 року.

Детальніше за посиланням: https://www.facebook.com/institute2015