search

Субсидія на опалювальний сезон 2020-2021 років

09.10.2020 о 07:57

Департаментом соціальної політики міської ради буде розрахована житлова субсидія на опалювальний сезон 2020-2021 років у жовтні автоматично, в тому числі домогосподарствам, яким субсидія призначалась за рішенням комісії. 

 

При цьому, розрахунок розміру субсидії на послугу «опалення» буде проведено з 16 жовтня 2020 року, а в листопаді 2020 року розмір субсидії буде розраховано на повний календарний місяць.

 

Окремо звертаємо увагу, що якщо житлова субсидія на неопалювальний сезон 2020 року була призначена з нульовим значенням, то з початком опалювального сезону буде проведено розрахунок субсидії з урахуванням опалення житлових приміщень.

 

Тож звертатися за переоформленням житлової субсидії на опалювальний період 2020- 2021 років не потрібно!

 

Винятком є лише випадки, коли відбулися зміни:

 

- складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) членів домогосподарства;

 

- соціального статусу членів домогосподарства (одруження, розлучення) в складі сім’ї членів домогосподарства;

 

- переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання, переліку витрат на управління багатоквартирним будинком, управителя, виконавця комунальних послуг, про які слід повідомити протягом 30 календарних днів.

 

Також, необхідно повідомляти про наявність транспортного засобу, що підлягає державній реєстрації й з дати випуску якого минуло менше 5 років (крім мопеда та причепа), в разі придбання або набуття права власності в інший спосіб житлового приміщення, транспортного засобу, земельної ділянки, якщо придбання відбулося протягом 12 місяців перед місяцем зверненням за призначенням субсидії на суму, що перевищує 50 тисяч гривень.

 

Якщо відбулись якісь із зазначених змін таких змін необхідно повторно падати заяву та декларацією про доходи і витрати до управління «Центр надання адміністративних послуг» Коломийської міської ради за адресою: пл. Привокзальна, 2а/1.

 

Одночасно повідомляємо, субсидія на опалювальний період не призначається сім′ям, які мають прострочену понад три місяці заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, загальна сума якої перевищує 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340 грн). Тому, рекомендуємо провести звірку з організаціями-надавачами послуг щодо наявності заборгованості по оплаті за надані послуги.